Wr鵵   forum, porady, projekty, pomys造 > Wn皻rza > Kuchnia

Odpowiedz

Narz璠zia w徠ku Wygl康

stare 03-30-2010, 12:09   #1
Wera_nika
Administrator

Post闚: 994
Domy郵nie Nowoczesne kuchnie
Czym charakteryzuje si nowoczesna kuchnia i ile pieni璠zy trzeba wyda, by kupi sobie tak, kt鏎a najbardziej nam si podoba? C騜 - co do drugiego pytania to wachlarz mo磧iwo軼i jest w豉軼iwie nieograniczony. Niekt鏎e ceny s tak kosmiczne, 瞠 mog豉bym 鄉ia這 stwierdzi, 瞠 kuchnia mo瞠 by najdro窺zym pomieszczeniem w ca造m domu, a ta ze snu z pewno軼i.

Jak jednak urz康zi niewielk kuchni, albo te aneks kuchenny, kiedy to musimy wszystko zharmonizowa z salonem? Do tego najlepiej jak najmniejszym kosztem, cho gustownie. Tutaj by po陰czy wszystkie te cechy naprawd trzeba si natrudzi.

Wyobra幟y sobie sytuacj, w kt鏎ej kupujemy mieszkanie (niewielkie, 2-pokojowe) na kredyt. I nie dysponujemy wielkimi 鈔odkami finansowymi, by od razu robi wn皻rza po kr鏊ewsku, a jednak chcieliby鄉y mie 豉dnie i nowocze郾ie, liczymy si z tym, 瞠 jakby nie patrze sp璠zimy w owym miejscu kolejnych kilka lat.

Przede wszystkim wiele zale篡 od naszego gustu, a p騧niej to ju tylko kwestia dodatk闚 - w豉軼iwie rezygnowania z nich, je郵i chcemy zmie軼i si w przyzwoicie nieprzyzwoitej cenie. Sprawa jest u豉twiona je郵i nasza kuchnia jest niewielkich rozmiar闚, chocia to stwarza problem typu - jak zmie軼i wszystko (naczynia, garnki, kuchenk itp.) na tak niewielkiej powierzchni.

Proponuj zajrze na stron Nolte Kchen: Home i sprawdzi jakie ciekawe rozwi您ania mo積a zastosowa przy kuchni po陰czonej z salonem, by oddzieli jedn przestrze od drugiej, do tego po陰czy funkcjonalno嗆 z estetyk. Chcia這by si rzec i z cen, jednak瞠 to ostatnie nie zawsze idzie w parze z poprzednimi.
Wera_nika jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
stare 01-20-2011, 13:23   #2
virute
Junior Member

Post闚: 3
Domy郵nie
znalaz豉m niesamowite rozwi您anie problemu z gniazdkami w kuchni:
gniazdko wysuwa si z blatu gdy jest potrzebne, a gdy nie chcemy u篡wa to chowamy ) bardzo nowoczesne rozwi您anie )robi niez貫 wra瞠nie na moich go軼iach w kuchni )))
virute jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
stare 04-12-2011, 10:24   #3
galeriaindeco
Junior Member

Post闚: 6
Domy郵nie
najlepiej zamowic firme ktora zajmuje sie meblami pod wymiar tez juz wiekszoc firm robi kuchnie . mozna znalesc firma ktora ma duzo promocji i rabatow i zrobic kuchnie swoich marzen . ja tez ciagle natrafialam na drogich fachowcow co drogo chcieli za kuchnie ale kolerzanka podpowiedzial mi ze dobrze i nie drogo robi kuchnie galeria indeco i skorzystalam i nie zaluje mam tak kuchnie o ktorej marzylam . maja 2 punkty handlowe w gdansku aleja grunwaldzka I pietro leroy merlin i etc gdansk rzeczypospolitej .
galeriaindeco jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
stare 04-21-2011, 15:09   #4
dana_w
Junior Member

Post闚: 5
Domy郵nie
Bia貫 frotny z po造skiem, to jest ci庵le top je郵i chodzi o kolor.

Je郵i za o szuflady tu ju standardem jest mechanizm hamulca ...
dana_w jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
stare 04-26-2011, 10:52   #5
Nika
Member

Post闚: 74
Domy郵nie
ja ostatnio wyczyta豉m o nowej promocji zar闚no na kuchnie jak i szafy:

i zgadzam si 瞠 dzi瘯i ciekawym promocj mo積a pozwoli sobie na lepsz kuchni, a ceny nie tylko zale積e s od akcesori闚 zamontowanych wewn徠rz szafek, ale r闚nie materia堯w na fronty, blat czy nawet samych system闚 otwierania, zw豉szcza 瞠 ja osobi軼ie jestem za tradycyjnymi uchwytami do szafek
Nika jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
stare 07-28-2011, 16:02   #6
marget22
Junior Member

Post闚: 4
Domy郵nie super fachowiec od mebli kuchennych
Mam fachowca, ktory wykona kuchnie nowoczesna jaka mu pokazesz. Konkurencyjne ceny, bardzo dobra jakosc, precyzja wykonania.Dziala w mazowieckim, lodzkim, dolno郵御kim.
podaje emaila:
marget22 jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
stare 10-31-2011, 19:20   #7
mikus
Junior Member

Post闚: 21
Domy郵nie styl wiejski
Mi osobi軼ie marzy si kuchnia w stylu wiejskim tak jak tu
Du篡 st馧 na 鈔odku . Na tej stronie mo積a znale潭 du穎 fajnych i ciekawych pomys堯w na urz康zenie swojego domu
mikus jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
stare 11-19-2011, 13:28   #8
karina99
Junior Member

Domy郵nie
nowoczesne kuchnie nie zawsze s tanie, ale meble daj niepowtarzalny klimat, kupowa豉m meble do kuchni na meble-galeriaeuropa PL i powiem, 瞠 tanie nie by造, ale przynajmniej solidne, pi瘯ne i niepowtarzalne, a kolezanki zazdroszcza:-)
karina99 jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
stare 12-05-2011, 14:08   #9
Pawe
Junior Member

Post闚: 7
Domy郵nie
Mi osobi軼ie podobaj si kuchnie po陰czone z jadalni wraz z wysp na 鈔odku. Do tego oczywi軼ie systemy Cargo w szafkach, aby by這 du穎 praktyczniej i wygodniej. No jednak niestety na takie co potrzeba sporo miejsca w domu.
Pawe jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
stare 12-09-2011, 17:14   #10
Gruszka65
Junior Member

Domy郵nie
sporo miejsca to si zgodz, a;e te wszystkie zapachy z kuchni w璠ruj do pokoju, zapach sma穎nej cebuli podra積ia oczy i tak dalej, to 鈔ednio praktyczne, cho 豉dnie wygl康a
Gruszka65 jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
Odpowiedz

Narz璠zia w徠ku
Wygl康

Skocz do forum

Podobne w徠ki
Temat Autor w徠ku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
Nowoczesne projekty Agnes Projekty dom闚 9 05-20-2019 12:19
Nowoczesne projekty dom闚 golden boy Projekty dom闚 6 10-13-2017 15:15
Zaprojektuj kuchni Wera_nika Kuchnia 5 04-01-2013 23:51
polecam super stolarza, ktory robi kuchnie marget22 Reklama, opinia o firmach 1 08-30-2010 14:36
Nowoczesne wanny Wera_nika ζzienka 0 03-08-2010 13:59

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 17:04.