Wr鵵   forum, porady, projekty, pomys造 > Twoje cztery k徠y - dom, mieszkanie > Budowa domu > Instalacje

Odpowiedz

Narz璠zia w徠ku Wygl康

stare 08-14-2013, 18:32   #1
pafcio
Junior Member

Post闚: 3
Domy郵nie Ekogroszek czy pellety?
Zastanawiam si nad adaptacj kot豉 pod pellety. Szwagier mi m闚i, 瞠 maj bardzo wysok kaloryczno嗆 w por闚naniu z ekogroszkiem i zostaje o wiele mniej py逝. Prawda to?
pafcio jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
stare 08-22-2013, 16:19   #2
Marek
Member

Post闚: 37
Domy郵nie
nie znam nikogo, kto zdecydowa豚y si na pellety. u mnie na osiedlu wszyscy jad na ekogroszku, a 瞠by by這 zabawniej, maja taki sam kocio - kellera 15KW, podobno s to piece produkowane przez elekromet, ale nie jestem pewny - tak s造sza貫m.

A tu masz wi璚ej o ekogroszku:

Marek jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
stare 08-22-2013, 18:48   #3
marko59
Guest

Post闚: n/a
Domy郵nie
na pewno z pelletemi jest w kot這wni czy軼iej nie brudzi si r闚nie przew鏚 kominowy
  Odpowied z Cytatem
stare 09-18-2013, 13:01   #4
pafcio
Junior Member

Post闚: 3
Domy郵nie Ekogroszek czy pellety?
Poczyta貫m co nie co na internecie i przewa瘸j帷a liczba os鏏 pisze, 瞠 pellet jest wydajniejszy od ekogroszku. I poza tym zostaje z niego mniej popio逝. A mo瞠 kto fachowo wypowie si w tym "pojedynku"?
pafcio jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
stare 10-29-2013, 13:21   #5
Fil
Guest

Talking
My wybrali鄉y pellety . Nie wracam do mieszkania czarny jak g鏎nik i to jest ogromy plus. Nie wspomn o tym 瞠 popio逝 praktycznie nie ma. Dlatego polecam pellety.
  Odpowied z Cytatem
stare 10-29-2013, 19:40   #6
wojciech
Junior Member

Post闚: 2
Domy郵nie pellety!
zdecydowanie pellety - nie brudz tak jak ekogroszek, s ta雟ze, ja stosuj do ogrzewania pellety OLIMP albo LAVA i mog je poleci do ogrzewania dom闚.
wojciech jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
stare 11-07-2014, 15:35   #7
wicia
Junior Member

Post闚: 27
Domy郵nie
Aby eko-groszek nie brudzi trzeba zainwestowa w odpowiednie worki Np. takie jak wskazane na stronie
.
wicia jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
stare 02-09-2017, 11:53   #8
Pantar
Junior Member

Post闚: 15
Domy郵nie
Cytat:
Napisa pafcio Zobacz post
Zastanawiam si nad adaptacj kot豉 pod pellety. Szwagier mi m闚i, 瞠 maj bardzo wysok kaloryczno嗆 w por闚naniu z ekogroszkiem i zostaje o wiele mniej py逝. Prawda to?
Zdecydowanie poszed豚ym jednak w eko groszek. To wygodniejsze i bardziej wydajne rozwi您anie. Cena pewnie jest podobna, ale ekogroszek jest dodatkowo bardziej ekologiczny. Tutaj mo積a wi璚ej o tym poczyta:
Pantar jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
stare 02-23-2017, 14:11   #9
Bartor
Guest

Domy郵nie
Ja mog Ci poleci
. Jest zdecydowanie najlepszy ze wszystkich, kt鏎e mia貫m. Jest kaloryczny, wi璚 daje du穎 ciep豉 i do tego 豉dnie si spala nie zapychaj帷 pieca. Polecam.
  Odpowied z Cytatem
stare 01-03-2018, 15:54   #10
Edwardi99
Member

Post闚: 60
Domy郵nie
Ja mog poleci Ci jedn z lepszych hurtowni opa逝, gdzie znajdziesz ekogroszek i w璕iel wysokiej jako軼i oraz warto軼i opa這wej. My na ten moment u篡wamy Ekogroszku Gold o warto嗆 opa這wa 29,8MJ/kg i niewielkiej ilo軼i generowanego popio逝,
dzi瘯i czemu kocio tak si nie niszczy oraz mo積a czy軼i popielnik nawet co 2 tygodnie. Sprawd, wi璚 ofert

Edwardi99 jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
Odpowiedz

Narz璠zia w徠ku
Wygl康

Skocz do forum

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:21.