Wr鵵   forum, porady, projekty, pomys造 > Wn皻rza > Pok鎩 dzieci璚y

Odpowiedz

Narz璠zia w徠ku Wygl康

stare 06-17-2011, 09:38   #1
Majster
Guest

Post闚: n/a
Domy郵nie Pod這ga dla dziecka
Jak pod這g powinno mie dziecko do 10 roku 篡cia? Czy lepiej zainwestowa w panele, gumolit, p造tki czy dywan? Czy koniecznie musi by ona podgrzewana?
  Odpowied z Cytatem
stare 06-17-2011, 10:57   #2
Wera_nika
Administrator

Post闚: 995
Domy郵nie
Nie musi by podgrzewana. Sk康 w og鏊e taki pomys? Czy we wszystkich pomieszczeniach trzeba mie podgrzewan pod這g? Ja preferuj panele/drewno i ewentualnie dywanik pod 堯磬o, 瞠by w nogi nie marz豉 pociecha. Albo wyk豉dzink na ca這嗆.
Wera_nika jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
stare 06-22-2011, 21:39   #3
szombek
Guest

Domy郵nie
Pojawi豉 si nowy dedykowany produkt dla pokoj闚 dzieci璚ych – pod這ga Young (floorsforyoung.com). Ciekaw jestem czy si przyjmie – niby maj tam pow這k antybakteryjn, i s w r騜nych kolorach, ale czy to wystarczy 瞠by ludzie to kupowali, to nie wiem.
  Odpowied z Cytatem
stare 06-27-2011, 08:55   #4
kika
Guest

Domy郵nie
Mnie tam osobi軼ie takie 'gad瞠ty' jako specjalnie nie przekonuj. Wychowywanie dziecka w sterylnych warunkach niekiedy nie jest korzystne. Co do pod這gi natomiast to drewno by si sprawdzi這, je郵i po這篡 jaki dywanik czy co. Albo wyk豉dzina na ca這嗆, 瞠by by這 mi璚iutko.
  Odpowied z Cytatem
stare 07-27-2011, 10:32   #5
Pertrakt
Guest

Domy郵nie
Najlepiej aby dziecko mia這 jasn pod這g w pokoju, dobrze jest tez przemy郵e czy nie lepiej zamontowa u dzieciaka w pokoju pod這gi z drewna docelowo przeznaczonej do 豉zienek, dzi瘯i temu nie b璠zie problem闚 z rozlanym sokiem i innymi zdarzeniami losowymi. Takie pod這gi s bardzo fajne, zobaczcie na przyk豉dzie firmy Drewex z Radzymina:
  Odpowied z Cytatem
stare 02-16-2012, 16:19   #6
smoks
Guest

Domy郵nie
Nie do ko鎍a nazywa豚ym pod這g dedykowan dla dzieci „gad瞠tem”. To chyba dobrze, 瞠 ma w豉軼iwo軼i antygrzybiczne i antybakteryjne. Osobi軼ie te uwa瘸m, 瞠 nie mo積a wychowywa dziecka w super sterylnym laboratorium, ale jakie 鈔odki ostro積o軼i warto wprowadza
  Odpowied z Cytatem
stare 10-28-2012, 17:29   #7
MagaOqsa
Guest

Domy郵nie
U mnie w ca造m domu s panele ob這穎ne dywanami. Cz瘰te odkurzanie wystarczy zgadzam si z przedm闚c nie r鏏my laboratorium.
  Odpowied z Cytatem
stare 11-16-2012, 12:09   #8
bartekwic
Guest

Domy郵nie
Fajnym rozwi您aniem dla pokoju dzieci璚ego jest pod這ga korkowa, cieplejsza od zwyk貫m wiec nie trzeba k豉嗆 dywan闚 w kt鏎ych zbiera si kurz i roztocza co nie wp造wa dobrze np na alergik闚. oferte takich pod堯g mo瞠cie obejrze np na
  Odpowied z Cytatem
stare 11-25-2012, 15:29   #9
milenka
Guest

Domy郵nie
Kurz, roztocza i bakterie s wsz璠zie i ich nie unikniemy. Co do pod這gi nie mam zbytniego wyboru,gumoleum i to jeszcze mieszkanie na parterze Od pod這gi ciagnie bardzo-bez dywanu si nie obesz這 M鎩 problem to taki ,dziecko ma juz 5 lat i odk康 zacz窸o chodzi to to ju trzeci dywan Wiem jedno ,jak b璠 zmienia mieszkanie na pewno zastosuj panele u dziecka w pokoju,wszystko zale篡 od tego czy mieszkanie b璠zie ciep貫 bo w innych pomieszczeniach zastosuje pytki pod這gowe,豉twiej utrzyma czysto嗆 Bardzo podobaj mi sie p造tki firmy ceramstic.
  Odpowied z Cytatem
stare 11-28-2012, 15:19   #10
Anusia
Guest

Domy郵nie
Moje dziecko ma drewnian pod這g i wraz z parkietem wydaje mi si to najrozs康niejszym rozwi您aniem.
  Odpowied z Cytatem
Odpowiedz

Narz璠zia w徠ku
Wygl康

Skocz do forum

Podobne w徠ki
Temat Autor w徠ku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
Bezpieczny pok鎩 dziecka Wera_nika Pok鎩 dzieci璚y 19 06-17-2020 22:24
Ulubione miejsce dziecka - jego pok鎩 Wera_nika Pok鎩 dzieci璚y 11 02-18-2020 16:12
pok鎩 dla dziecka mikus Ciekawe aran瘸cje wn皻rz - dyskusja 25 02-06-2020 22:20
Pod這ga w kuchni Wera_nika Kuchnia 10 08-04-2013 10:17
Dywan w pokoju dziecka Wera_nika Pok鎩 dzieci璚y 4 07-18-2013 14:21

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 20:13.