Wróć   forum, porady, projekty, pomysły > Wnętrza > Ciekawe aranżacje wnętrz - dyskusja

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 04-14-2010, 12:50   #1
Wera_nika
Administrator

Domyślnie Aranżacje wnętrz - co o tym myślicie?
Trafiłam na ciekawą stronę, na której można zobaczyć ciekawe aranżacje wnętrz. Każde jest opatrzone tekstem, zawiera kilka zdjęć. Zajrzycie na stronę www.dobrzemieszkaj.pl

Które podoba Wam się najbardziej?
Wera_nika jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 05-13-2011, 10:48   #2
Nika
Guest

Domyślnie
często zaglądam na tego typu stronki, myslę że każdy może tam znaleźć coś dla siebie, tylko szkoda że trafiłam tam po zrobieniu własnej łazienki, co prawda moja jest ok, ale znalazłam tam coś godnego mojej uwagi i nie jestem pewna czy moja łazienka nie wyglądałaby dzisiaj inaczej...?
ogólnie lubię połączenia beżu z brązem, ale znalazłam tam jakiś czas temu łazienkę w odcieniach delikatnego fioletu i bardzo mi przypadła do gustu
albo też taka:

w odcieniach różu, chociaż za różem to nie przepadam
  Odpowiedź z Cytatem
stare 05-13-2011, 10:50   #3
Nika
Guest

Domyślnie
a jeśli chodzi np. o kuchnie to ta jest bardzo fajna, połączona z jadalnią:

Odpowiedź z Cytatem
stare 10-14-2011, 11:23   #4
margo
Guest

Domyślnie
Cytat:
Napisał Nika Zobacz post
a jeśli chodzi np. o kuchnie to ta jest bardzo fajna, połączona z jadalnią:

Mnie również podoba się ta otwarta kuchnia z jadalnią. Lubię taki czekoladowy brąz w połączeniu ze słonecznym, przestronnym pomieszczeniem.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11-13-2011, 13:25   #5
Atlantic Polska
Guest

Domyślnie
Ciemno brązowe meble w odcieniu czekolady czy obecnie w modnej wenge na pewno pasują do przestronnego dużego pomieszczenia, jakim zapewne powinna być jadalnia zwłaszcza połączona z otwartą kuchnią. Takie meble trzeba zestawiać z jasną kolorystyka ścian, dodatków. Chociaż nie muszą to być to tylko biele, beże, ale różne kolory w odcieniu pastelowym jak: żółty, pistacjowy, jasny brąz (kawa z mlekiem), błękit itp.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11-15-2011, 13:54   #6
margo
Guest

Domyślnie
Cytat:
Napisał Atlantic Polska Zobacz post
Ciemno brązowe meble w odcieniu czekolady czy obecnie w modnej wenge na pewno pasują do przestronnego dużego pomieszczenia, jakim zapewne powinna być jadalnia zwłaszcza połączona z otwartą kuchnią. Takie meble trzeba zestawiać z jasną kolorystyka ścian, dodatków. Chociaż nie muszą to być to tylko biele, beże, ale różne kolory w odcieniu pastelowym jak: żółty, pistacjowy, jasny brąz (kawa z mlekiem), błękit itp.
Właśnie ja chcę kupić meblościankę do pokoju dziennego w kolorze wenge, jaki kolor ścian do nich dobrać, myślałam o żółtym, ale może podpowiesz mi jaki wybrać Atlantic?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11-16-2011, 17:21   #7
Atlantic Polska
Guest

Domyślnie
Cytat:
Napisał margo Zobacz post
Właśnie ja chcę kupić meblościankę do pokoju dziennego w kolorze wenge, jaki kolor ścian do nich dobrać, myślałam o żółtym, ale może podpowiesz mi jaki wybrać Atlantic?
Oczywiście , do mebli w kolorze wenge możesz wybrać błękit, jasny fiolet, zieleń. Można połączyć dwa kolory np. zrobić jedną ścianę w kolorze turkusu, lub zieleni, a resztę ścian na kolor kawy z mlekiem lub szary. Będzie ciekawie, żywo i modnie.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11-17-2011, 22:17   #8
margo
Guest

Domyślnie
Cytat:
Napisał Atlantic Polska Zobacz post
Oczywiście , do mebli w kolorze wenge możesz wybrać błękit, jasny fiolet, zieleń. Można połączyć dwa kolory np. zrobić jedną ścianę w kolorze turkusu, lub zieleni, a resztę ścian na kolor kawy z mlekiem lub szary. Będzie ciekawie, żywo i modnie.
Podoba mi się to zestawienie kolorów, zwłaszcza turkus z szarym. Mam jeszcze pytanko a jakie dodatki będą pasowały, w jakim kolorze ?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11-18-2011, 18:42   #9
Atlantic Polska
Guest

Domyślnie
Cytat:
Napisał margo Zobacz post
Podoba mi się to zestawienie kolorów, zwłaszcza turkus z szarym. Mam jeszcze pytanko a jakie dodatki będą pasowały, w jakim kolorze ?
Dodatki będą pasowały w kolorach błękitu, jasnego brązu- kawa z mlekiem, beżowe, kremowe by nie było za ciemno. Można wprowadzić też mocniejszy akcent w postaci czerwonego np. dywanika, wazonu, świec itp. Pasują również elementy zielone. Możesz wybrać sobie np. zasłony, bądź rolety zielone lub niebieskie
  Odpowiedź z Cytatem
stare 08-24-2012, 14:52   #10
madzia
Guest

Domyślnie
Urządzając swoje mieszkanie przejrzałam mnóstwo gazet i portali z projektami wnętrz ale muszę przyznać, że nie miałam żadnego sprecyzowanego pomysłu na swoje wnętrza. Skorzystałam za to z usług
zajmującej się wystrojem wnętrz i stwierdzam na dzień dzisiejszy, że jest to bardzo wygodne i opłacalne rozwiązanie. Szczególnie w sytuacji gdy mieszkanie jest małe i trzeba zastosować sporo rozwiązań które znacząco zwiększą komfort użytkowania. Dekoratorzy zazwyczaj mają mnóstwo dobrych pomysłów w zanadrzu.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Skocz do forum