Wr鵵   forum, porady, projekty, pomys造 > Twoje cztery k徠y - dom, mieszkanie > Wyko鎍zenie domu, remont mieszkania > Pod這gi

Odpowiedz

Narz璠zia w徠ku Wygl康

stare 03-17-2010, 11:21   #1
Wera_nika
Administrator

Post闚: 994
Domy郵nie Dobrze dobrane panele
Zdecydowali軼ie si na panele? - nic dziwnego maj one rzesz zwolennik闚, nie tylko z uwagi na wytrzyma這嗆, stwarzanie przyjemnej, ciep貫j atmosfery - du膨 zalet jest r闚nie cena, kt鏎a nie zwala z n鏬. Dobrze dobrane panele do wn皻rza nadadz mu lekko軼i, wspania貫go wygl康u. Musz wsp馧gra z pomieszczeniem. Panele s bowiem odpowiedzialne po cz窷ci za atmosfer jaka panuje w danym wn皻rzu. Warto pami皻a o tym wybieraj帷 ich kolor, bowiem nawet niewielka r騜nica w barwie ma ogromny wp造w na charakter danego pokoju.

Niejednokrotnie stwierdzono, 瞠 kolory maj ogromny wp造w na nasze samopoczucie. Jasne barwy nie tylko optycznie powi瘯szaj pomieszczenie, ale i sk豉niaj nas do dzia豉nia, o篡wiaj, podczas gdy ciemne raczej uspokajaj, wyciszaj.

Tym samym warto zr騜nicowa kolory pod堯g w naszym mieszkaniu czy domu. Do salonu, jadalni, kuchni nadaj si lepiej jasne panele, do sypialni zdecydowanie te o ciemniejszej barwie. Dob鏎 odpowiedniego odcienia jest niezwykle wa積y. Pod這ga nie mo瞠 nas przyt豉cza, powinna by dodatkiem, elementem sk豉dowym pomieszczenia, a nie rzecz w nim najwa積iejsz.
Wera_nika jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
stare 04-17-2010, 13:27   #2
TKM
Junior Member

Post闚: 15
Domy郵nie
Je瞠li chodzi o panele to mam w ten spos鏏 wyko鎍zone wszystkie pod這gi w swoim mieszkaniu. Wydaje mi si,瞠 jest sa bardzo uniwersalne i odpowiedniego dobrany kolor paneli, b璠zie idealnie komponow掖 si z pozosta造mi elementami wystroju naszego mieszkania.
TKM jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
stare 04-19-2010, 08:19   #3
Wera_nika
Administrator

Domy郵nie
A co z kuchni? Wi瘯szo嗆 os鏏 woli, gdy po這穎ne s w niej kafelki. Jak sprawdzaj si panele? Po imprezach nie zostaj 郵ady szpilek?
stare 07-12-2010, 13:27   #4
HomeDecora
Junior Member

Domy郵nie
Ja w kuchni r闚niez mam panele
HomeDecora jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
stare 07-12-2010, 13:42   #5
Wera_nika
Administrator

Domy郵nie
I co- panele si sprawdzaj??? Bo ja jako ci庵le nie mog si zdecydowa, tym bardziej, 瞠 teraz na rynku dost瘼ne s panele imituj帷e p造tki o takich du篡ch wymiarach (50x50, 80z40 i wiele innych).
stare 09-02-2010, 18:51   #6
intro
Junior Member

Sk康: Kalisz
Post闚: 14
Domy郵nie
nie lubi paneli. Szybko si kurz i wszystko na nich wida. Ja zdecydowa豉m si na p造tki imituj帷e drewno. Naprawd wygl康aj rewelacyjnie bo s rektyfikowane i nie wida fug.
S nieco dro窺ze ni panele ale by這 warto
intro jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
stare 09-09-2010, 11:17   #7
Wera_nika
Administrator

Domy郵nie
No, rzeczywi軼ie wygl康aj fajniutko. Ale ja bym wola豉 w drug stron. Czyli 瞠 drewno imituje p造tk, a nie p造tka drewno. Jednak瞠 chyba i tak pozostan przy p造tkach
stare 09-10-2010, 09:10   #8
Klamki-Drzwiowe
Member

Post闚: 49
Domy郵nie
W kuchni obowi您kowo p造tki-raz 瞠 s 豉twiejsze w utrzymaniu,myciu,a dwa ze nie zostaj na nich 瘸dne 郵ady i trudno je w jaki spos鏏 zniszczy. A co do paneli to mam takie w swoim gabinecie,pok鎩 od razu robi si bardziej przytulny.
Klamki-Drzwiowe jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
stare 04-11-2011, 14:06   #9
witek25
Guest

Post闚: n/a
Domy郵nie Panele
U mnie w domu panele s po這穎ne we wszystkich pokojach i super sie sprawdzaj. s 豉twe w czyszczeniu, wystarczy, 瞠 2 razy w tygodniu odkurze a raz pod這g zmyj i bardzo 豉dnie wygl康aj... listwy do nich kupi豉m w sklepiku
Kod html:
http://www.multiplexi.pl/sklep
, zobacz mo瞠 co ci sie spodoba, pozdro
  Odpowied z Cytatem
stare 04-29-2011, 12:00   #10
leftbrain
Junior Member

Domy郵nie
Panele pod這gowe s znacznie ta雟ze, ale tak瞠 mniej wytrzyma貫 ni pod這gi drewniane. Dlatego wybieraj帷 panele powinni鄉y sprawdzi jak maj klas 軼ieralno軼i i jak gwarancj daje na nie producent. Dobrze dobrane panele mog s逝篡 w domu przez d逝gie lata.

Nowoczesne panele pod這gowe powinny by przede wszystkim trwa貫. Sp鎩rzcie np. na te panele polimerowane od firmy Kronospan. Nowoczesna technologia sprawia, 瞠 panele s cichsze, bardziej wytrzyma貫 i cieplejsze ni zwyk貫 panele laminowane.

leftbrain jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
Odpowiedz

Narz璠zia w徠ku
Wygl康

Skocz do forum

Podobne w徠ki
Temat Autor w徠ku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
Oryginalne panele 軼ienne Wera_nika Salon 8 09-19-2019 15:09
Panele czy p造tki w salonie? Wera_nika Salon 34 09-27-2013 20:52
Panele - kilka rad Bel-Pol Dowiedz si 6 10-28-2012 17:27

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 21:06.