Wr鵵   forum, porady, projekty, pomys造 > Wn皻rza > Sypialnia

Odpowiedz

Narz璠zia w徠ku Wygl康

stare 11-16-2011, 18:17   #1
marcelina
Junior Member

Post闚: 3
Domy郵nie Materace
kurcze, zastanawiam si jakie materace kupi, takie 瞠by by造 baardzo wygodne, mo瞠cie co poleci? macie jakie do鈍iadczenia po latach u篡tkowania jakiego materaca?
marcelina jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
stare 11-17-2011, 14:33   #2
Wera_nika
Administrator

Post闚: 994
Domy郵nie
Polecam wycieczk do sklepu. Zamawianie w ciemno materaca moim zdaniem mija si z celem. Je郵i materac ma s逝篡 dw鏔 osobom to warto pokusi si o wizyt w sklepie razem, po這篡 si na materacu. Ja wybra豉m Per Dormire i jestem bardzo zadowolona. Ale wszystko to kwestia gustu. Materac musi by wygodny!
Wera_nika jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
stare 11-18-2011, 22:00   #3
balwanek
Junior Member

Post闚: 2
Domy郵nie
A ja Ci polecam materacematador PL. Niezast徙ione
balwanek jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
stare 11-19-2011, 13:18   #4
karina99
Junior Member

Post闚: 4
Domy郵nie
mam materac z materacematador.pl i rzeczywi軼ie mog z czystym sumieniem poleci
karina99 jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
stare 12-27-2011, 16:27   #5
karski1
Junior Member

Domy郵nie
Hej!

Wiesz co, jak materace i chcecie inwestowa w wygod, polecam materace kieszeniowe 7- strefowe. Sam taki mamy w sypialni i jest super wygodnie. Mi瘯ko itd. Kr璕os逝p co wazne jest tak瞠 w dobrym po這瞠niu. Rano wstaje si naprawd wypocz皻ym! Nie to co, jak si 酥i na sofie twardej.

Odno郾ie materac闚 polecam Ci firm JMBNET.pl. Maj taniej ni w JYSKU, gdzie kupili鄉y dok豉dniej taki materac:

200 z. taniej ni w JYSKU no i dostawa by豉 gratis, teraz tak瞠 widz, 瞠 maj. Materac mamy ju 3 lata i ci庵le jak nowy
karski1 jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
stare 02-08-2012, 21:18   #6
Oklandiaq
Guest

Post闚: n/a
Domy郵nie
Cytat:
Napisa karski1 Zobacz post
Hej!

Wiesz co, jak materace i chcecie inwestowa w wygod, polecam materace kieszeniowe 7- strefowe. Sam taki mamy w sypialni i jest super wygodnie. Mi瘯ko itd. Kr璕os逝p co wazne jest tak瞠 w dobrym po這瞠niu. Rano wstaje si naprawd wypocz皻ym! Nie to co, jak si 酥i na sofie twardej.

Odno郾ie materac闚 polecam Ci firm JMBNET.pl. Maj taniej ni w JYSKU, gdzie kupili鄉y dok豉dniej taki materac:

200 z. taniej ni w JYSKU no i dostawa by豉 gratis, teraz tak瞠 widz, 瞠 maj. Materac mamy ju 3 lata i ci庵le jak nowy
Ja mam wszystkie materace w rodzinie od Matadora i wszystko ok. polecam.
  Odpowied z Cytatem
stare 04-06-2012, 22:41   #7
quote312
Junior Member

Domy郵nie Karczek0201
Wycieczka to najlepszy spos鏏 瞠by sprawdzi preferencj. Je郵i pytasz o moje to polecam materac termoelastyczny, ale ten do najta雟zych nie nale篡, ew 堯磬o wodne, ale to ju w og鏊e.... Zr鏏 sobie wycieczk do ikei czy czegos podobnego
zas ceny sprawd w sklepach internetowych.
Sw鎩 termoelastyczny kupi貫m na comfortbe.pl bo taniej nie znalaz貫m, a wydaje mi si o niebo wygodniejszy od bonelowego czy piankowego....
quote312 jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
stare 04-19-2012, 15:48   #8
LozkaWodne
Member

Post闚: 86
Domy郵nie
Warto zainteresowa sie tak瞠 materacami do 堯磬a wodnego,szczeg鏊nie polecane dla tych os鏏,kt鏎e maja problemu z kr璕os逝pem. s bardzo wygodne i solidne. To dobra inwestycja.
LozkaWodne jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
stare 05-06-2012, 13:45   #9
quote312
Junior Member

Domy郵nie Mix
Dobrym rozwi您aniem i chyba najta雟zym z dobrych jest po陰czenie kieszonkowego kt鏎y si nie zapada z piank termoelastyczn, kt鏎a dopasuje si do kszta速u cia豉, cenowo jest o po這w taniej ni termoelastyczne i kilka razy taniej ni wodne. Kupi貫m taki na dzia趾, pierwsza noc na nim za mn a wra瞠nia jak najbardziej pozytywne. Nie r騜ni si wiele od zwyk貫go termoelastycznego, mo瞠 jest troch twardszy. Mysl 瞠 to idealne rozwi您anie dla os鏏 kt鏎e dysponuj skromniejszym bud瞠tem
quote312 jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
stare 05-07-2012, 09:40   #10
Wera_nika
Administrator

Post闚: 994
Domy郵nie
Wyb鏎 materaca jest wa積y, podobnie jak i cena. Ka盥y chce kupi zawsze co dobrego, odpowiedniego za dobr cen. A trzeba przyzna, 瞠 rozstrza podzia逝 cenowego jest naprawd ogromny. Mo積a kupi r闚nie dobrze ta雟zy materac i dokupi do niego nak豉dk z pianki termoelastycznej. Mo磧iwo軼i jest naprawd wiele.
Wera_nika jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
Odpowiedz

Narz璠zia w徠ku
Wygl康

Skocz do forum

Podobne w徠ki
Temat Autor w徠ku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
Jakie materace wybra do sypialni? ariadna Sypialnia 6 08-15-2013 18:36

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 16:01.