Wr鵵   forum, porady, projekty, pomys造 > Wn皻rza > Kuchnia

Odpowiedz

Narz璠zia w徠ku Wygl康

stare 03-26-2010, 13:52   #1
Wera_nika
Administrator

Post闚: 994
Domy郵nie Kuchnia w czerwieni
Je郵i nie boisz si wyrazistych kolor闚 - mamy dla Ciebie ciekaw propozycj. Czerwone meble kuchenne sprawi, 瞠 codzienne zaparzanie kawy stanie si energetyczn przyjemno軼i. Czas sp璠zony w kuchni sprawi, 瞠 nabierzesz ch璚i do 篡cia, o篡wi Ci.

Na czerwie w kuchni powinny zdecydowa si osoby, kt鏎e lubi zdecydowane barwy. Coraz cz窷ciej po陰czenia jasnej 軼iany (t豉) z czerwonymi meblami kuchennymi proponowane nam s przez architekt闚 wn皻rz, producent闚 mebli. Czy pomys taki sprawdza si w praktyce? Z pewno軼i r闚nie dobrze jak i meble w innych kolorach. Je郵i tylko co nam si podoba to dlaczego nie.

Prawd jest, 瞠 odwa積e kolory cechuj zazwyczaj pomieszczenia nowoczesne, tym samym w kolorze czerwonym znajdziemy meble obecnie najmodniejsze, kt鏎e cechuje prostota, wygoda, elegancja i minimalizm.

Czerwone meble kuchenne doskonale b璠 komponowa造 si z drewnem o r騜nych odcieniach, czy p造tkami. Wszystko zale篡 w豉軼iwie od gustu i wyobra幡i.
Wera_nika jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
stare 03-07-2011, 16:08   #2
Nika
Member

Post闚: 74
Domy郵nie
faktycznie trzeba by pewnym co do odwa積ych kolor闚 w kuchni, mo積a te dla urozmaicenia fronty g鏎nych szafek zrobi z p馧przezroczysym szk貫m jak to wida na tym kawa趾u szafki po lewej stronie, lub te w po陰czeniu z bia造m, ale trzeba by przekonanym do ostrych kolor闚 jak np. na tym zdj璚iu nr 13 z tej galerii:

ostry... ale r騜, albo ciemna czerwie zdj. 25
Nika jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
stare 03-10-2011, 10:33   #3
Wera_nika
Administrator

Post闚: 994
Domy郵nie
W豉郾ie. Odwa積e kolory s ciekawe, jednak瞠 do嗆 szybko mog si opatrzy i co wtedy?! Lepiej chyba wybra co delikatniejszego, bardziej neutralnego?!
Wera_nika jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
stare 08-06-2013, 11:41   #4
ares
Junior Member

Post闚: 19
Domy郵nie
Bardzo podobaj mi si czerwone kuchnie. Dobieraj帷 ciemniejsze 軼iany czy ciemna glazur mo瞠my uzyska bardzo fajny kontrast ale mo瞠 by za ciemno. Mo瞠my to wszystko roz鈍ietli zak豉daj帷 odpowiednie
Warto wi璚 zrobi 軼iany wg.naszego gustu a montuj帷 odpowiednie lampy doda elegancji naszej kuchni
ares jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
stare 08-06-2013, 15:20   #5
Marzena
Junior Member

Post闚: 12
Domy郵nie
Bardzo fajna ta czerwono-bia豉 kuchnnia, tylko szkoda, 瞠 lakierowane powierzchnie, ci篹kie do utrzymania w czysto軼i, ale pewnie inny materia nie prezentowa豚y si tak dobrze.
Marzena jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
stare 10-29-2013, 11:59   #6
nietoperkowa
Member

Post闚: 48
Domy郵nie
Bardzo odwa積e, ja niestety 幢e bym si czu豉 w takim wn皻rzu. Mia豉m kiedy czerwone meble w pokoju i bardzo mnie przyt豉cza造, my郵, 瞠 w przypadku kuchni by這by u mnie to samo. Aczkolwiek wygl康a to bardzo ciekawie, niebanalnie i nowocze郾ie
nietoperkowa jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
stare 05-12-2015, 13:29   #7
wicia
Junior Member

Post闚: 27
Domy郵nie
Mi tez kolor czerwony nie pasuje do kuchni... w og鏊e wol bardziej stonowane kolory mebli. Urozmaici wol fajnymi dodatkami.
wicia jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
stare 01-19-2017, 22:26   #8
faberas
Junior Member

Post闚: 4
Domy郵nie
Ja mam czerwon kuchnie i wygl康a super
faberas jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
stare 02-21-2017, 13:33   #9
Afedi
Junior Member

Post闚: 6
Domy郵nie
czerwona kuchnia nadaje charakteru, 瞠 te wcze郾iej nie pomy郵a貫m o zrobieniu takiej u siebie. z jakim kolorem najlepiej by by這 po陰czy czerwie?
Afedi jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
stare 03-23-2017, 16:18   #10
PannaAda
Junior Member

Post闚: 2
Domy郵nie
Ja my郵, 瞠 czerwie powinna by tylko akcentem, np. w postaci zastawy, serwetek, obrusu czy np., lampy. Ca豉 kuchnia w czerwieni mo瞠 po jakim czasie przesta si podoba. Ja bym postawi豉 np. na szaro嗆 jako odcie bazowy i czerwie jako dodatek. My郵, 瞠 np., taka lampa mog豉by si sprawdzi:
Za陰czone Obrazki
Typ Pliku: jpg 1102106.jpg (3.2 KB, 0 wy鈍ietle)
PannaAda jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
Odpowiedz

Narz璠zia w徠ku
Wygl康

Skocz do forum

Podobne w徠ki
Temat Autor w徠ku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
Kuchnia - tradycyjna czy nowoczesna? Wera_nika Kuchnia 0 03-16-2010 14:35
Idealna kuchnia - czy to mo磧iwe? Wera_nika Kuchnia 2 02-24-2010 13:45

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 15:46.