Wr鵵   forum, porady, projekty, pomys造 > Wn皻rza > Jadalnia

Odpowiedz

Narz璠zia w徠ku Wygl康

stare 03-09-2010, 14:10   #1
Wera_nika
Administrator

Post闚: 994
Domy郵nie Krzes豉 do jadalni
Kupili軼ie st馧, ale krzes豉 瘸dne wam si nie podobaj? - sk康 ja to znam. Oczywi軼ie krzes豉 do jadalni nale篡 dobiera do sto逝. Najlepiej je郵i kupimy jeden z gotowych zestaw闚. Chocia coraz cz窷ciej na rynku pojawiaj si oddzielnie sto造 i krzes豉.

Je郵i nie kupimy gotowego zestawy, nie b璠ziemy mie pewno軼i czy krzes豉 b璠 idealnie pasowa造 do sto逝. I nie chodzi tutaj o kolorystyk, kt鏎a tak瞠 jest niezmiernie wa積a, ale chocia瘺y wysoko嗆 sto逝, a wysoko嗆 krzese.

Jednak瞠 kiedy kupujemy meble te oddzielnie musimy wzi望 pod uwag koniecznie rozmiary sto逝. Zastanowi si ile krzese danego rodzaju zmie軼i si przy naszym stole, pami皻aj帷 jednocze郾ie o tym, 瞠 ka盥y kto b璠zie siedzia przy stole musi mie dostateczn ilo嗆 miejsca, krzes豉 tym samym nie mog by st這czone. A najcz窷ciej zajmuj one 60 centymetr闚 przy stole. Warto zmierzy tak瞠 wysoko嗆 siedziska, - za這瞠nie, 瞠 zazwyczaj znajduje si na wysoko軼i oko這 50 centymetr闚 mo瞠 by b喚dne.
Wera_nika jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
stare 04-16-2010, 13:21   #2
OknoNaSwiat
Junior Member

Post闚: 19
Domy郵nie
Mia豉m problem z doborem sto逝 i krzese do domu. Jak ju co mi si podoba這, to od razu by這 takie drogie, 瞠 g這wa na sama my郵 o wydaniu takiej ilo軼i pieni璠zy mnie bola豉. Na szcz窷cie uda這 mi si znale潭 co ta雟zego i r闚nie fajnego na extrapunkt.pl - trzeba przyzna, 瞠 ceny maj bardzo atrakcyjne. To co w innych sklepach kosztuje bardzo du穎 u nich mo積a o kilkaset z這tych taniej kupi. Bardzo polubi豉m ten sklep.
OknoNaSwiat jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
stare 04-16-2010, 13:31   #3
Wera_nika
Administrator

Domy郵nie
Ja jako nie mog przekona si do kupowania mebli w sieci. Musz wszystko widzie na 篡wo, a co najwa積iejsze (a tyczy si krzese czy wypoczynku) usi捷 na danym meblu, sprawdzi czy rzeczywi軼ie jest wygodny!
stare 03-14-2011, 18:42   #4
krzesla
Guest

Post闚: n/a
Domy郵nie
No to chyba jedyna wada kupowania w sieci, ale z drugiej strony zawsze mo瞠sz kupi sprawdzi czy jest wygodna i odda do 2 tygodni hehe ; )

Pozdrawiam
  Odpowied z Cytatem
stare 03-18-2011, 09:56   #5
Wera_nika
Administrator

Domy郵nie
No niby tak, ale jako to zamieszanie z ewentualnym oddawaniem, ubieganiem si o zwrot pieni璠zy itp. mnie odstrasza od kupowania w Sieci.
stare 01-16-2012, 14:58   #6
pomarancza
Junior Member

Post闚: 10
Domy郵nie
Te nie jestem zwolenniczk kupowania mebli w sieci a to dlatego,瞠 do odsy豉nie
albo sto逝 trzeba zaanga穎wa kuriera a on nie jest tani
pomarancza jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
stare 05-31-2013, 15:28   #7
patryk.rucinski.strazak
Senior Member

Post闚: 255
Domy郵nie
Dlatego szanuj producent闚, u kt鏎ych mo積a kupi meble przez Internet, ale r闚nie obejrze je na 篡wo w sklepach meblowych czy firmowych, ludzie, co tu si oszukiwa, mebla trzeba dotkn望, sprawdzi z jakiego rodzaju materialow jest wykonane, czy wykonczenie jest porz康ne...
patryk.rucinski.strazak jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
stare 06-04-2013, 09:33   #8
gabryska
Member

Post闚: 57
Domy郵nie
dla mnie je郵i jest opcja zam闚ie przez internet to ok, jednak ja najbardziej lubi jak jest katalog produkt闚 w internecie i mog jecha je w sklepie zobaczy, ale wtedy patrze ju konkretnie a nie szukam po sklepach,wol na 篡wo, bo z meblami r騜nie jest czasem trzeba bardzo ostroznie
gabryska jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
stare 06-06-2013, 16:57   #9
patryk.rucinski.strazak
Senior Member

Post闚: 255
Domy郵nie
Dok豉dnie Gabry鄂a, ja polecam ogl康anie mebli na 篡wo, nic do zamawiania przez internet nie mam, ale 瞠by potem nie by這 zwrot闚
patryk.rucinski.strazak jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
stare 06-08-2013, 19:24   #10
gabryska
Member

Post闚: 57
Domy郵nie
z takimi zakupami r騜nie bywa, ja osobi軼ie nie lubi zwrot闚, jeszcze p豉ci za zwrot to mo瞠 wyj嗆 na to samo co w sklepie na 篡wo
gabryska jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
Odpowiedz

Narz璠zia w徠ku
Wygl康

Skocz do forum

Podobne w徠ki
Temat Autor w徠ku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
Praktyczny st馧 do jadalni Wera_nika Jadalnia 26 11-07-2018 14:05
W這skie sto造 i krzes豉 sangria Jadalnia 12 06-09-2017 14:19
St馧 i krzes豉 do kuchni pomarancza Kuchnia 19 05-09-2017 15:00
Styl skandynawski w jadalni Wera_nika Jadalnia 28 08-28-2013 14:24
Kolor 軼ian w jadalni Majster Jadalnia 38 04-11-2013 14:02

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 15:13.