Wróć   forum, porady, projekty, pomysły > Wnętrza > Ciekawe aranżacje wnętrz - dyskusja

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 05-09-2012, 16:42   #1
ingrid77
Junior Member

Domyślnie dekoracyjne lampy i oświetlenie
Witajcie,

Nie znalazlam podobnego watku wiec pozwolilam sobie zalozyc. Chcialabym, abysmy wrzucali tutaj wszystko co zwiazane z ciekawym oswietleniem. Ja zaczne od lamek, ktore ostatnio zakupilam, są swietne jako element dekoracyjne, daja fajny klimat, dzieki ladnej kolorystyce i delikatnemu swiatlu. Ponizj wlejam kilka zdjec, zeby zaprezentowac to cudo, znane szerzej jako cotton ball lights
ingrid77 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 05-10-2012, 14:44   #2
Wera_nika
Administrator

Domyślnie
Całkiem interesujące te lampy. Trochę jak dekoracja choinkowa, ale wyglądają oryginalnie. Chyba jednak nie dają zbyt wiele światła i są bardziej dekoracyjne niżeli funkcjonalne?! Ale prezentują się ładnie

Zachęcamy do tworzenia innych wątków Tym bardziej z takimi ciekawymi zdjęciami
Wera_nika jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 05-12-2012, 17:52   #3
ingrid77
Junior Member

Domyślnie
Wita,

Faktycznie to nie jest światło na miarę normalnych żarówek, cy świetlówek. Lampki są jako dekoracja, ale jeśli ma się kulka łańcuchów to naprawdę świecą i wyglądają świetnie Fajnie się też sprawdzają jako dekoracja stołu w czasie rodzinnych obiadów lub świąt. Ile łańcuchów tyle zastosowań
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg cotton lamp.jpg (47.4 KB, 0 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg cottonlamp.jpg (23.8 KB, 0 wyświetleń)
stare 05-14-2012, 10:28   #4
Wera_nika
Administrator

Domyślnie
Hmmm no właśnie na takim stole bożonarodzeniowym widzę oczami wyobraźni te lampki. Szkoda, że teraz lato, bo może nawet bym się pokusiła, żeby zakupić. Tymczasem są inne wydatki - komplet mebli ogrodowych chociażby
stare 05-15-2012, 13:25   #5
ingrid77
Junior Member

Domyślnie
Hehe, no tak każda pora roku rządzi się swoimi "zakupami"
Ale myślę, że w ogrodzie też się sprawdzą jako ozdoba, poza tym ich cena wydaje mi się dość przystępna (szczególnie, że udało mi się znaleźć je w internecie w niższej cenie).
Znalazłam takie zdjęcie, może to będzie inspiracja:

P.S Ja chyba przy następnym garden party ozdobię nimi parasol ogrodowy, jak się ściemni cottony dadzą fajny efekt.

Pozdrawiam,
stare 05-18-2012, 10:45   #6
Wera_nika
Administrator

Domyślnie
Tak w ogrodzie to mi się tez nawet podobają. Świetne zdjęcie swoją drogą. Szkoda tylko, że nie mam ogrodu A za ile kupiłaś taki jeden sznur? Ile ta przyjemność kosztuje? Ja teraz jestem na etapie wyboru mebli na niewielki balkonik, ale może kiedyś dojdę do oświetlenia. Tyle tylko, ze musiałoby być jakieś punktowe. Taki sznur to chyba, że przez cały balkon sobie przewieszę
stare 06-01-2012, 13:37   #7
ingrid77
Junior Member

Domyślnie
Hej,

Ja kupiłam sznur 20 kul za 69 zł plus koszt wysyłki, to dużo taniej niż we wszystkich innych sklepach. Sznur ma łączną długość 3,5m (2 m ma odcinek z kulkami).
Pani u której kupowałam na Allegro, mówiła że już niedługo będą też łańcuchy z 35 kulami. Już się nie mogę doczekać, wszystko nimi ozdobię ;-)))))
stare 06-04-2012, 13:02   #8
Wera_nika
Administrator

Domyślnie
Dzięki za info. Jak już będą te z 35 kulami to wrzuć linka na allegro, może się skuszę
stare 07-25-2012, 18:28   #9
ingrid77
Junior Member

Domyślnie
Informuję, że na allegro cottonandlight.pl rozszerzyli oferte o nowe kolory łańcuchy 35 kul, link poniżej:

P.S Kupiłam już kolejny nowy łańcuch, oczywiście na allegro
stare 09-17-2012, 09:46   #10
denicler
Member

Domyślnie
Mnie ostatnio zafascynowały kule znalezione w dziale
, ale zastanawiam się czy nie kupić ich do dużego przedpokoju....Nie mogę wstawić fotki, ale to model RAIN na podanej stronie.
denicler jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Skocz do forum