Wróć   forum, porady, projekty, pomysły > Piękny ogród > Zrób to sam

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 08-23-2019, 08:51   #1
ankers
Member

Domyślnie Jakie paliwo do urządzeń?
Jak w temacie. Jakie paliwo polecacie do piły i kosiarki spalinowej? Czy ma to w ogóle znaczenie? Korzystać z byle jakiego paliwa, czy jednak zwracać uwagę na to, jakiego używam? Tak z waszego doświadczenia - co ma największe znaczenie?
ankers jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-26-2019, 16:59   #2
Katka
Junior Member

Domyślnie
Pewnie, że to ma znaczenie. Lepsza benzyna, to lepsze działanie urządzenia, pokaźniejsza moc. Dochodzą tematy ekologiczne, wpływ na środowiska no i żywotność silnika. Te urządzenia wymagają tak mało paliwa, że nawet z czystej ciekawości moim zdaniem lepiej przetestować Warter Fuels i porównać, jak to działa. Tzn. ocenić, czy się opłaca zmieniać. Moim zdaniem - tak, ale to oceńcie sami.
Katka jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-27-2019, 09:03   #3
ankers
Member

Domyślnie
Przeczytałem i faktycznie wygląda to na coś jakościowego.
Ale czy Warter Fuels da się normalnie kupić w jakimś normalnym sklepie, markecie, jakiejś sieci sklepów, czy czymś w tym stylu? Szukam od 30 minut możliwości zamówienia i niczego nie znajduję Jak to ogarnąć?
stare 09-05-2019, 17:40   #4
Katka
Junior Member

Domyślnie
Wpisz nazwę paliwa na Allegro - od razu znajdziesz. Możesz też zamówić to w sklepach internetowych.
Na normalnych stacjach - tego nie wiem, jeszcze się nie spotkaliśmy, zamawiamy z netu.
Nie wiem, czy jest gdzieś to dostępne stacjonarnie. Raczej ciężko...
Katka jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 09-06-2019, 09:05   #5
ankers
Member

Domyślnie
Ok, mam, zamówione. Gdzieś za miesiąc napiszę, czy faktycznie widać zmianę. Będziemy mieli wtedy przetestowane to paliwo na kilku urządzeniach. Sami jesteśmy ciekawi, jak to wyjdzie. Ale samo lepsze działanie urządzenia wystarczy mi do tego, żeby zmienić paliwo.
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Skocz do forum