Wróć   forum, porady, projekty, pomysły > Nieruchomości - dyskusje ogólnotematyczne > Zapytaj innych

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 08-02-2011, 09:28   #1
Wera_nika
Administrator

Domyślnie Regał do sypialni
Zastanawiam się właśnie, gdzie kupić regał do sypialni. Chciałabym całą jedną ścianę mieć od podłogi do sufitu w książkach i nie wiem czy gdzieś kupię gotowy regał czy muszę go robić na zamówienie? Orientujecie się może jaka byłaby cena takiego cudeńka? A może ktoś z Was już wpadł na ten genialny pomysł i może pochwalić się tym, jak taki regał prezentuje się w jego sypialni? I czy to w ogóle dobry pomysł, żeby akurat w sypialni było takie miejsce na książki?
Wera_nika jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 09-07-2011, 13:32   #2
byku30
Junior Member

Domyślnie
Cytat:
Napisał Wera_nika Zobacz post
Zastanawiam się właśnie, gdzie kupić regał do sypialni. Chciałabym całą jedną ścianę mieć od podłogi do sufitu w książkach i nie wiem czy gdzieś kupię gotowy regał czy muszę go robić na zamówienie? Orientujecie się może jaka byłaby cena takiego cudeńka? A może ktoś z Was już wpadł na ten genialny pomysł i może pochwalić się tym, jak taki regał prezentuje się w jego sypialni? I czy to w ogóle dobry pomysł, żeby akurat w sypialni było takie miejsce na książki?
Ja na twoim miejscu połączył bym ze sobą kilka zwykłych regałów i zrobił z nich coś na wzór meblościanki na
masz całkiem niezły wybór regałów i w tym takie dość szerokie, ale najbardziej opłacało by się połączyć kilka pojedynczych.
byku30 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Skocz do forum