Wr鵵   forum, porady, projekty, pomys造 > Nieruchomo軼i - dyskusje og鏊notematyczne > Reklama, opinia o firmach

Odpowiedz

Narz璠zia w徠ku Wygl康

stare 07-26-2011, 10:42   #1
Tata
Guest

Post闚: n/a
Domy郵nie Drewex z Radzymina - taras
Witam! Jestem pod ogromnym wra瞠niem dzia豉nia firmy Drewex spod Warszawy. Kupi貫m u nich Taras Classic
koszt to ok 450 z brutto za 1 m, drzewo jest znakomitego gatunku a monta to ju w og鏊e rewelacja. Przyjecha豉 firma z narz璠ziami i raz dwa zrobili wszystko tak jak powinni. Sprawd嬈ie sami, ch皻nie odpowiem na pytania je郵i je macie.
  Odpowied z Cytatem
stare 07-26-2011, 17:16   #2
chceszpic
Junior Member

Post闚: 2
Domy郵nie
Tak si sk豉da, 瞠 tez od nich bra貫m ale ten ta雟zy Click bez umocowa, nie sta mnie na dro窺z wersj (blisko dwukrotnie) jednak powiem Ci, 瞠 Drewex spisa si na czw鏎k z plusem. Fajnie to wygl康a, niczym panele pod這gowe w pokoju, mo積a swobodnie si porusza bo nic mi nie wystaje, warto by這 wyda t kas.
chceszpic jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
stare 05-31-2018, 20:23   #3
Edwardi99
Member

Post闚: 60
Domy郵nie
Jak dla mnie na tarasie warto wykorzysta pi瘯n kostk dekoracyjna jak Lido b康 Plaza Nova. Nie zawsze taras musi by drewniany, a na szcz窷cie Pozbruk przygotowuje mega rozwi您ania pod wzgl璠em designu jak i trwa這軼i.
Edwardi99 jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
Odpowiedz

Narz璠zia w徠ku
Wygl康

Skocz do forum

Podobne w徠ki
Temat Autor w徠ku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
Ogr鏚ek czy taras? Wera_nika Zapytaj innych 4 09-01-2018 22:24
Jaka pod這ga na taras/balkon? Wera_nika Zapytaj innych 16 09-01-2018 22:14
Jak powinien wygl康a pi瘯ny taras? Majster Pi瘯ny balkon, taras 27 09-01-2018 22:09

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 03:52.