Wr鵵   forum, porady, projekty, pomys造 > Wn皻rza > Pok鎩 dzieci璚y

Odpowiedz

Narz璠zia w徠ku Wygl康

stare 06-17-2011, 09:38   #1
Majster
Member

Post闚: 49
Domy郵nie Pod這ga dla dziecka
Jak pod這g powinno mie dziecko do 10 roku 篡cia? Czy lepiej zainwestowa w panele, gumolit, p造tki czy dywan? Czy koniecznie musi by ona podgrzewana?
Majster jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
stare 06-17-2011, 10:57   #2
Wera_nika
Administrator

Post闚: 994
Domy郵nie
Nie musi by podgrzewana. Sk康 w og鏊e taki pomys? Czy we wszystkich pomieszczeniach trzeba mie podgrzewan pod這g? Ja preferuj panele/drewno i ewentualnie dywanik pod 堯磬o, 瞠by w nogi nie marz豉 pociecha. Albo wyk豉dzink na ca這嗆.
Wera_nika jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
stare 06-22-2011, 21:39   #3
szombek
Guest

Post闚: n/a
Domy郵nie
Pojawi豉 si nowy dedykowany produkt dla pokoj闚 dzieci璚ych – pod這ga Young (floorsforyoung.com). Ciekaw jestem czy si przyjmie – niby maj tam pow這k antybakteryjn, i s w r騜nych kolorach, ale czy to wystarczy 瞠by ludzie to kupowali, to nie wiem.
  Odpowied z Cytatem
stare 06-27-2011, 08:55   #4
kika
Junior Member

Post闚: 6
Domy郵nie
Mnie tam osobi軼ie takie 'gad瞠ty' jako specjalnie nie przekonuj. Wychowywanie dziecka w sterylnych warunkach niekiedy nie jest korzystne. Co do pod這gi natomiast to drewno by si sprawdzi這, je郵i po這篡 jaki dywanik czy co. Albo wyk豉dzina na ca這嗆, 瞠by by這 mi璚iutko.
kika jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
stare 07-27-2011, 10:32   #5
Pertrakt
Junior Member

Post闚: 5
Domy郵nie
Najlepiej aby dziecko mia這 jasn pod這g w pokoju, dobrze jest tez przemy郵e czy nie lepiej zamontowa u dzieciaka w pokoju pod這gi z drewna docelowo przeznaczonej do 豉zienek, dzi瘯i temu nie b璠zie problem闚 z rozlanym sokiem i innymi zdarzeniami losowymi. Takie pod這gi s bardzo fajne, zobaczcie na przyk豉dzie firmy Drewex z Radzymina:
Pertrakt jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
stare 02-16-2012, 16:19   #6
smoks
Guest

Post闚: n/a
Domy郵nie
Nie do ko鎍a nazywa豚ym pod這g dedykowan dla dzieci „gad瞠tem”. To chyba dobrze, 瞠 ma w豉軼iwo軼i antygrzybiczne i antybakteryjne. Osobi軼ie te uwa瘸m, 瞠 nie mo積a wychowywa dziecka w super sterylnym laboratorium, ale jakie 鈔odki ostro積o軼i warto wprowadza
  Odpowied z Cytatem
stare 10-28-2012, 17:29   #7
MagaOqsa
Junior Member

Post闚: 3
Domy郵nie
U mnie w ca造m domu s panele ob這穎ne dywanami. Cz瘰te odkurzanie wystarczy zgadzam si z przedm闚c nie r鏏my laboratorium.
MagaOqsa jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
stare 11-16-2012, 12:09   #8
bartekwic
Junior Member

Post闚: 2
Domy郵nie
Fajnym rozwi您aniem dla pokoju dzieci璚ego jest pod這ga korkowa, cieplejsza od zwyk貫m wiec nie trzeba k豉嗆 dywan闚 w kt鏎ych zbiera si kurz i roztocza co nie wp造wa dobrze np na alergik闚. oferte takich pod堯g mo瞠cie obejrze np na
bartekwic jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
stare 11-25-2012, 15:29   #9
milenka
Junior Member

Post闚: 3
Domy郵nie
Kurz, roztocza i bakterie s wsz璠zie i ich nie unikniemy. Co do pod這gi nie mam zbytniego wyboru,gumoleum i to jeszcze mieszkanie na parterze Od pod這gi ciagnie bardzo-bez dywanu si nie obesz這 M鎩 problem to taki ,dziecko ma juz 5 lat i odk康 zacz窸o chodzi to to ju trzeci dywan Wiem jedno ,jak b璠 zmienia mieszkanie na pewno zastosuj panele u dziecka w pokoju,wszystko zale篡 od tego czy mieszkanie b璠zie ciep貫 bo w innych pomieszczeniach zastosuje pytki pod這gowe,豉twiej utrzyma czysto嗆 Bardzo podobaj mi sie p造tki firmy ceramstic.
milenka jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
stare 11-28-2012, 15:19   #10
Anusia
Junior Member

Post闚: 8
Domy郵nie
Moje dziecko ma drewnian pod這g i wraz z parkietem wydaje mi si to najrozs康niejszym rozwi您aniem.
Anusia jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
Odpowiedz

Narz璠zia w徠ku
Wygl康

Skocz do forum

Podobne w徠ki
Temat Autor w徠ku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
Bezpieczny pok鎩 dziecka Wera_nika Pok鎩 dzieci璚y 17 08-28-2018 13:01
Ulubione miejsce dziecka - jego pok鎩 Wera_nika Pok鎩 dzieci璚y 10 10-13-2017 12:40
pok鎩 dla dziecka mikus Ciekawe aran瘸cje wn皻rz - dyskusja 24 12-29-2013 19:28
Pod這ga w kuchni Wera_nika Kuchnia 10 08-04-2013 10:17
Dywan w pokoju dziecka Wera_nika Pok鎩 dzieci璚y 4 07-18-2013 14:21

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 04:42.