Wróć   forum, porady, projekty, pomysły > Twoje cztery kąty - dom, mieszkanie > Budowa domu > Dachy

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 10-17-2013, 10:25   #11
Gorbaczov
Junior Member

Domyślnie
Przeglądając ostatnio internet i opinie użytkowników, można zauważyć, że wiele osób chwali sobie materiały firmy Braas. Wiem tyle, że są wykonane na prawdę z porządnego materiału (opinie dekarzy) i żadne zjawiska atmosferyczne nie są słyszalne jak w przypadku blachodachówek.
Gorbaczov jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 10-17-2013, 23:33   #12
thom_as196
Junior Member

Domyślnie
Chyba sie zdecyduje na te dachówke o której piszecie ale jeszcze musze to przemyśleć przekalkulować i dostać akceptacje od skarbnika (żony:d) ale myśle że jak przytocze jej pare argumentów od was to uda mi sie ją urobić:P
thom_as196 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 10-18-2013, 10:20   #13
Gorbaczov
Junior Member

Domyślnie
Te dachówki na prawdę są rewelacyjne. Zonę na pewno przekona cena bo zachowując stosunek jakości do ceny wychodzi całkiem nieźle
stare 10-22-2013, 20:14   #14
tworek
Junior Member

Domyślnie
tak czytam Wasze watpliwosci i jesli moge podzielic sie swoim doswiadczeniem to mam brasa u siebie od 4 lat i bardzo sobie chwale. dopiero dolaczylem do forum wiec tak moze nie wypada, ale zapytam nad jaka dachowka braasa myslales? to_mas?
tworek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 10-22-2013, 20:29   #15
thom_as196
Junior Member

Domyślnie
Cytat:
Napisał tworek Zobacz post
tak czytam Wasze watpliwosci i jesli moge podzielic sie swoim doswiadczeniem to mam brasa u siebie od 4 lat i bardzo sobie chwale. dopiero dolaczylem do forum wiec tak moze nie wypada, ale zapytam nad jaka dachowka braasa myslales? to_mas?
byłem ostatnio w sklepie budowlanym w którym kolega pracuje na innym dziale i zaprowadził mnie do speca od dachów i polecił mi
o takie dachówki, powiedziałem że chce ceramiczną i w czarnym kolorze bo taki będzie pasował mi do domu i powiedział że to będzie ok. masz jakie zdanie o tej która pokazałem?
thom_as196 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 10-23-2013, 09:47   #16
Gorbaczov
Junior Member

Domyślnie
Thom_as196: Bez zastanowienia mogę powiedzieć, że to jeden z lepszych wyborów. Rubin w ciemnym kolorze się prezentuje (nie chce słodzić) rewelacyjnie, a do tego pasuje chyba do wszystkich kolorów elewacji
stare 10-24-2013, 20:59   #17
tworek
Junior Member

Domyślnie
bardzo ladna dachowka, ja na czarny sie akurat nie zdecydowalem, bardziej tradycyjny kolor mnie wtedy przekonywal ale teraz ogladajac zdjecia to bardz misie podoba.
stare 10-25-2013, 09:48   #18
Gorbaczov
Junior Member

Domyślnie
Po pokazaniu wczoraj dla znajomego (rozgląda się za nowym pokryciem - bardzo wybredna osoba - podkreślam bardzo) dachówki Braasa Rubin 13V - stwierdził, że kończy rozglądanie się bo był nią zachwycony. Może to brzmi jak jakaś reklama, ale widziałem jego pozytywną reakcję. Nie tylko dla mnie przypadła do gustu.
stare 10-25-2013, 17:20   #19
tworek
Junior Member

Domyślnie
wlasnie poszukalem tej dachowki w interneci, az milo popatrzec na taki daszek
stare 10-25-2013, 20:19   #20
thom_as196
Junior Member

Domyślnie
a jeszcze milejby było popatrzeć na daszek wiedząć że to Twój daszek