Wróć   forum, porady, projekty, pomysły > Twoje cztery kąty - dom, mieszkanie > Budowa domu > Dachy

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 03-17-2010, 10:25   #1
Wera_nika
Administrator

Domyślnie Dachówka doskonała
Jaka dachówka jest doskonała?Czy taka w ogóle istnieje? Której ufamy najbardziej i wybieramy najczęściej?

Odpowiedź na powyższe pytania jest dość prosta - betonowa dachówka, bowiem jest niezwykle wytrzymała na działanie warunków atmosferycznych. Z roku na rok jest ulepszana. Ponadto na rynku działa wiele firm, które prześcigają się wręcz, by stworzyć coś lepszego, towar, który będzie prawdziwą rewolucją.

Co więcej betonowe dachówki dostępne są w wielu kolorach, dzięki czemu każdy klient może z łatwością wybrać coś odpowiedniego dla siebie. Posiadają także oryginalne kształty - będą pasowały zarówno do domów tradycyjnych, jak i tych bardziej nowoczesnych.

A jaką dachówką Wy pokryliście dachy swoich domów? Dlaczego wybraliście taką, a nie inną? Czym kierowaliście się przy zakupie?
Wera_nika jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 07-06-2010, 09:06   #2
BudKa
Junior Member

Domyślnie
Zawsze można poczytać i dowiedzieć się więcej o

mnie się marzy zielony dach, fantastyczne rozwiązanie moim zdaniem, no ale w Polskich warunkach jeszcze mało popularne, więc co? pozostaje dachówka ceramiczna
BudKa jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 07-06-2010, 13:44   #3
Wera_nika
Administrator

Domyślnie
Zielony dach? Jakoś nie widziałam jeszcze. Można gdzieś taki zobaczyć?
Wera_nika jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 07-19-2010, 12:12   #4
BudKa
Junior Member

Domyślnie
wystarczy wpisac w Google a ciekawych wyników wyjdzie pod dostatkiem. w Polsce to jeszcze ciągle mało popularne rozwiązanie, no bo jednak kłopotliwe - wymaga pielęgnacji. ale moim zdaniem fajna sprawa. gdybym miała warunki na coś takiego, to częściwow na pewno bym to zachowała na zimę w ogrodzie zimowym, ehhh aż się rozmarzyłam
BudKa jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 09-21-2010, 12:30   #5
doradek
Junior Member

Domyślnie
A ja się zastanawiam, czy blachodachówka czy może jednak coś innego. W sumie okolica jest śnieżna i wietrzna, bo to góry - co na to będzie najlepsze?
doradek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 02-24-2011, 17:39   #6
hendrych
Junior Member

Domyślnie Nylon dekarski
Witam,
zastanawiam sie nad pokryciem dachu nylonem. Czytalem o nim troszke, i wydaje mi sie ze
to lepsze rozwiazanie niz dachowki.
Znawca nie jestem wiec moge sie mylic, prosze o sprostowanie jestli tak jest .

Stworzylem nowy temat aby dowiedziec sie czego wiecej o tym materiale.
Odsylam na

Pozdrawiam

Ostatnio edytowane przez hendrych ; 02-24-2011 o 17:53
hendrych jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 09-24-2013, 14:24   #7
alivia
Junior Member

Domyślnie
Cytat:
Napisał doradek Zobacz post
A ja się zastanawiam, czy blachodachówka czy może jednak coś innego. W sumie okolica jest śnieżna i wietrzna, bo to góry - co na to będzie najlepsze?
Blachy szwedzkie (
) mogą być dobrym rozwiązaniem

Ostatnio edytowane przez alivia ; 09-30-2013 o 10:08
alivia jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 10-11-2013, 21:21   #8
thom_as196
Junior Member

Domyślnie
a może ktoś polecić jakiegos konkrtnego producenta bo tyle tego na rynku ze nie wiadomo co wybrać, jak ktos kladl cos dobrego na dach to prosilbym o info, dzieki
thom_as196 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 10-14-2013, 10:30   #9
Eizzy
Member

Domyślnie
Z własnego doświadczenia wiem, że warto 4 razy zastanowić się zanim podejmie się decyzję o kupnie pokrycia dachowe.
są różne i różniaste. Jedna bardziej trwałe, drugie tylko przyciągają wizualnie. Jak się w tym połapać? Najlepiej znaleźć fachowca. Przecież dach wybiera się na długie lata.
Eizzy jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 10-16-2013, 20:22   #10
thom_as196
Junior Member

Domyślnie
poczytałem troche i chyba sie zdecyduje na dachówke, miał ktoś jakieś doczynienia z jakimis producentami? dużo pozytywnego czytałem o brasie czy ktos coś ?
thom_as196 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Skocz do forum