Wróć   forum, porady, projekty, pomysły > Nieruchomości - dyskusje ogólnotematyczne > Reklama, opinia o firmach

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 09-08-2012, 10:40   #1
Marta
Junior Member

Domyślnie pośrednik nieruchomości
Co myślicie o skorzystaniu z usług pośrednika przy zakupie mieszkania?? czy ma ktoś już jakieś doświadczenie i może kogoś polecić??
próbowałam sama kupić mieszkania ale ciężko mi się zdecydować wśród tylu ofert, boję się, że nie wszystko zauważę i ktoś mnie oszuka - a przecież są to nie małe pieniądze!słyszałam jedynie o nieruchomościach dolnośląskich - podobno zajmują się wszystkim począwszy od znalezienia mieszkania po przygotowanie odpowiednich formalności - takie rozwiązanie by mi bardzo pasowało, ale potrzebuję jeszcze upewnić się prze ostateczną decyzją - ahhhh to chyba najcięższa decyzja jaką podejmuje do tej pory dlatego mam tyle obaw)
Marta jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 09-12-2012, 13:01   #2
karolinas33
Junior Member

Domyślnie
wiadomo jak to jest z pośrednikami sporo przycinają

Ostatnio edytowane przez karolinas33 ; 09-06-2018 o 20:07
karolinas33 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 09-17-2012, 09:51   #3
denicler
Member

Domyślnie
Ja nie polecę Ci nikogo, bo nie wiem skąd jesteś :-)

Ale generalnie samą współpracę polecam - jeśli znajdzie się dobrego pośrednika, to generalnie załatwi za nas wszystko. To nie prawda, że oni "przycinają", bo zastanówmy się jaką biorą odpowiedzialność za swoją pracę. A odpowiedzialność zwykle kosztuje.
denicler jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 09-17-2012, 10:18   #4
ewelina84p
Junior Member

Domyślnie
Ja mam dobre wspomnienia z pośrednikami, fachowa pomoc jest bardzo pomocna.
ewelina84p jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 10-12-2012, 15:08   #5
scarlett_26
Junior Member

Domyślnie
Witam
Sama korzystałam z pośrednika
I znalazłam wiele ciekawych ofert, obecnie przyglądam się im bliżej i mam nadzieję że niebawem zdecyduję się za zakup
scarlett_26 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 03-18-2013, 11:10   #6
Ptaszysko
Junior Member

Domyślnie
Rok temu kupowałam mieszkanie w Krakowie. Taki tutaj rynek, że w sumie ciężko kupić mieszkanie od osoby prywatnej.
Oglądałam mieszkania z 3 różnymi pośrednikami i zdecydowanie na plus wyróżniła się Tecnocasa. Co prawda prowizję sporą zapłaciłam, ale w ich ofercie mieszkania były zdecydowanie w cenach ludzkich nie tak jak u innych agentów. Różnice w cenie w podobnym metrażu to 50 000 a nawet więcej. No i akurat facet, który nami się zajmował naprawdę dużo wiedział o nieruchomości. W poprzedniej agencji babeczka zaprowadziła nas na miejsce i powiedziała " A teraz proszę zadawać pytania..."
W Warszawie miałam do czynienia z kilkoma agencjami w sumie dużo by pisać. Brali prowizję zarówno od kupującego jak i sprzedającego. Nie polecam na pewno metrohouse, kilkukrotnie dzwonili do mnie żebym wstawiła do nich swoje mieszkanie, jak odmawiałam to potrafili dzwonić kilkanaście razy w ciągu 20 min
Ptaszysko jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 07-17-2013, 13:47   #7
robii
Junior Member

Domyślnie
Ja tam wolę korzystać z portali takich jak Immobi. Jakoś nie ufam pośrednikom. Na portalu Immobi można znaleźć ponad 250 000 ofert nieruchomości, które wystawiają deweloperzy, agencje nieruchomości i biura obrotu nieruchomościami, a także ogłoszeniodawcy indywidualni, zamieszczający ogłoszenia nieruchomości bez pośredników. Ja tak znalazłam dla siebie
robii jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-17-2013, 07:23   #8
sherry
Guest

Domyślnie
Miło stanowisko .... Dziękujemy za dzielenie się taki temat informacyjny
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10-27-2016, 11:49   #9
Bozena345
Guest

Domyślnie Mogę polecic
Jeżeli będzie ktoś zainteresowany, to mogę polecić biuro nieruchomości
ponieważ jest to jedyne biuro, które mnie nie zawiodło. Korzystałam z kilku w różnych cześciach Polski, alr to bydgoskie jest najlepsze. Pozdrawiam!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11-04-2016, 17:12   #10
porimo
Guest

Domyślnie
Z pośrednikiem drożej ale zawsze bezpieczniej
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Skocz do forum