Wróć   forum, porady, projekty, pomysły > Nieruchomości - dyskusje ogólnotematyczne > Reklama, opinia o firmach

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 10-28-2009, 10:20   #1
oszukani
Guest

Domyślnie Ostrzegam przed firmą budowlaną Euro-Mirbud z Bytomia!!!
Ostrzegam przed korzystaniem z usług firmy remontowo -budowlanej Euro-Mirbud z Bytomia!!!!! Straszni partacze, niesolidni, nierzetelni, ciągle przesuwają terminy!!! Pracują ludźmi zatrudnionymi 5 min. wcześniej!! Niszczą materiały!! Uwaga na zaliczki-absolutna porażka!!! Ostrzegam!!!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04-27-2010, 17:05   #2
Szybki Bill
Guest

Domyślnie
Polecam tą firmę , firma rzetelna i słowna ceny konkurencyjne w porównaniu do innych firm
pracownicy grzeczni , uprzejmi i znający się na robocie, fachowe doradztwo i pomoc w czasie remontu, jak i w trakcie tak i po zakończonych pracach wysprzątali mieszkanie . Nie zaczynają prac od zaliczki po mimo ze proponowałem nie wzięli rozliczenie stopniowe wraz z postępem prac , wystawiają fakturę VAT i udzielili gwarancje na wykonane usługi, poślizg w terminie wykonania remontu wynosił 2 dni i nie był zależny od firmy po prostu gładzie nie schły po mimo tego właściciel przeprosił za opóźnienie czego nie oczekiwałem i się nie spodziewałem  Ja złego słowa o tej firmie i prac wykonanych przez nich złego słowa nie powiem. Euro-Mirbud polecił mi znajomy u którego też wykonali fachowo prace remontowe , cieszę się ze trafiła mi się taka firma bo na rynku firm jest sporo ale fachowców mało POLECAM
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Skocz do forum