Wróć   forum, porady, projekty, pomysły > Wnętrza > Stylistyka wnętrz - o co zadbać?

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 03-10-2010, 16:21   #1
Wera_nika
Administrator

Domyślnie Kwiaty we wnętrzach
Czym powinno charakteryzować się każde pomieszczenie? Przede wszystkim niepowtarzalną atmosferą. W mieszkaniu powinien panować swoisty klimat. We wnętrzach nie powinno zabraknąć roślin. Czy to na parapetach, czy w dekoracyjnych donicach na podłodze.

Elementem niezwykle oryginalnym i wnoszących do każdego mieszkania nutkę wiosny są kompozycje wykonane z hiacyntów, żonkili, szafirków. Często także krokusów, które jednak w warunkach domowych nie trzymają się długo.

Kompozycje można stworzyć samodzielnie. Wystarczy odpowiednio wcześniej kupić cebulki ulubionych kwiatów. Albo kupić gotowe już w sklepie. Wtedy wystarczy je tylko dekoracyjnie opakować - czy to przy pomocy ozdobnego papieru (można kupić folię w kwiaciarni), czy też po prostu włożyć do kolorowej osłonki. Dodatkowo można udekorować je przy pomocy koralików chociażby.

Pamiętajmy, że rośliny te po przekwitnięciu nie powinny lądować w koszu na śmieci. Cebulki śmiało można posadzić w ogrodzie, wówczas zakwitłą ponownie latem lub jesienią.
Wera_nika jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 05-23-2019, 08:42   #2
marian43
Guest

Domyślnie
Ciekawie czy ktoś z was zna taką stronę internetową jak
. Mnie naprawdę takie informacje bardzo interesują.Taki już jestem.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 07-25-2019, 09:29   #3
agag221
Member

Domyślnie
Dla mnie kwiaty to najważniejsza ozdoba wnętrza, są nie tylko piękne, ale także odświeżają wnętrze pomieszczenia.
agag221 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 06-08-2020, 18:54   #4
ptakowa
Junior Member

Domyślnie
Cytat:
Napisał agag221 Zobacz post
Dla mnie kwiaty to najważniejsza ozdoba wnętrza, są nie tylko piękne, ale także odświeżają wnętrze pomieszczenia.
Mam to samo Dla mnie kwiaty to podstawa! Bez tego wnętrze jest dla mnie puste i takie bez życia. Oczywiście dopełnieniem pięknej roślinki musi być piękna donica. Teraz mam hopla na punkcie dodatków od Lene bjerre i tu mega mnie zachwyciła
Jest dostępna w dwóch wielkościach, więc można łatwo dopasować do wielkości kwiatka

Ostatnio edytowane przez ptakowa ; 06-28-2020 o 23:12
ptakowa jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-20-2020, 12:00   #5
agag221
Member

Domyślnie
Bardzo ładny zestaw Ja niestety nie mogę trzymać kwiatów na stole, bo mam w domu kota, więc zbyt długo by tam nie postały... hah
agag221 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Skocz do forum