Wróć   forum, porady, projekty, pomysły > Twoje cztery kąty - dom, mieszkanie > Wykończenie domu, remont mieszkania

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 02-04-2016, 13:26   #1
ankers
Member

Domyślnie Jaka aranżacja do takiego oświetlenia?
Witajcie. Do jakiej aranżacji warto dopasować taki żyrandol? W sensie - w jakim przypadku będzie to rzeczywiście pasowało? Strasznie nam się podoba, ale nie chcemy też przegiąć ;-)

ankers jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 02-07-2016, 18:14   #2
Katka
Junior Member

Domyślnie
Moim zdaniem całość powinna być utrzymana w nowoczesnych klimatach. Trudno mi sobie wyobrazić to w innym połączeniu, ale też zdjęcie nie pokazuje wszystkiego. Inaczej jeśli być to pokazała w jasności. Myślę, że np. świetnie by pasował, jeśli pomieszcze byście zachowali w kolorach czarno-białych, łącznie z dodatkami.
Katka jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 02-08-2016, 13:44   #3
ankers
Member

Domyślnie
Zobacz -
Masz tam wyłącznie na czarnym tle fotki. Ewentualnie zobacz na inne lampy - są bardzo podobne, a tam już normalnie na jasnym tle.
stare 02-09-2016, 19:39   #4
Katka
Junior Member

Domyślnie
Wydaje mi się, że najlepiej do tego zestawu będzie pasowało połączenie srebra i bieli. Tak będzie estetycznie i stylowo.
W sumie to taka głęboka, ostra czerń również może się w tej roli idealnie spełnić.
stare 02-10-2016, 13:40   #5
ankers
Member

Domyślnie
No właśnie zastanawiam się nad białymi meblami - bo wydaje się, że powinny idealnie pasować, będzie to wyglądało bardzo estetycznie, ale kurde... funkcjonalność. Biały mebel szybko przestaje być biały. Niby nikt u nas papierosów nie pali, ale mimo wszystko. Jak sądzicie?
stare 02-12-2016, 20:57   #6
Katka
Junior Member

Domyślnie
Przy białej kolorystyce chyba logiczne, że nie będą one wiecznie służyły, prawda? Musisz się nastawić na racjonalność.
Białe meble musieliśmy częściej myć i po kilku latach malować. Pomimo tego, że nikt nie pali, ten biały kolor przestał być biały.
Ja odradzam. Może dopasować inną kolorystykę.
stare 02-15-2016, 13:41   #7
ankers
Member

Domyślnie
Pani z dekoorii dała nam jeszcze kilka podpowiedzi i chyba wiem, w jakim kierunku powinniśmy iść, a przynajmniej mam na to pomysł. Powiedzmy, że częściowo oprzemy się na gotowcu, ale uda się na pewno wdrożyć takie oświetlenie, jakie pokazaliśmy na foto. Przynajmniej na tym się koncentrujemy.
stare 02-16-2016, 19:53   #8
Katka
Junior Member

Domyślnie
Popatrz sobie również po ogólnodostępnych źródłach, coś tam dopasujesz, nie powinniście mieć z tym problemów.
Wiem, że pewnie ostatecznie dojdzie do momentu, kiedy nie będziecie wiedzieli na co się zdecydować, ale to akurat jak dla mnie pozytywna sytuacja.
stare 02-17-2016, 13:40   #9
ankers
Member

Domyślnie
Swoją drogą - jeśli przy każdym punkcie poszukiwań będziemy tracili aż tyle czasu, to ciężko to widzę A swoją drogą przychodzą mi na myśl jeszcze inne pomysły - kiedy o aranżacji decyduje większa grupa osób, to jednak wątpliwości jest cale mnóstwo

stare 02-18-2016, 21:19   #10
Katka
Junior Member

Domyślnie
To co pokazujesz pasuje bardziej do klasycznego klimatu, a przynajmniej to co widzimy w ostatnim Twoim wpisie.
Chyba że tak to wygląda po prostu na zdjęciu. Generalnie sam przykład jest bardzo ciekawe, tylko nie pod nowoczesną aranżację.
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Skocz do forum