Wróć   forum, porady, projekty, pomysły > Twoje cztery kąty - dom, mieszkanie > Wykończenie domu, remont mieszkania

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 02-19-2016, 13:38   #11
ankers
Member

Domyślnie
Bez dalszej telenoweli - pójdziemy w początkowym kierunku i sądzę, że wszystko będzie wyglądało jak należy. Aranżację sobie solidnie dopasujemy, jakieś pomysły mamy, ale i tak wiem, że centrum tego wszystkiego będzie właśnie pokazane na samym początku oświetlenie.
ankers jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 12-08-2016, 12:01   #12
frotka
Junior Member

Domyślnie
W sumie na blogu tapetuj.pl widziałam wpis związany z przygotowaniem aranżacji pod oświetlenie i na odwrót chyba tutaj:
też coś na ten temat znajdziemy. Ogólnie to warto poczytać takie rzeczy przed dokonaniem ostatniego wyboru naszej aranżacji.
frotka jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 12-28-2016, 12:19   #13
klauder
Guest

Wink
do takich żyrandoli wiszących najbardziej pasuje mi
, przy jej zastosowaniu można wykończyć wnętrze w stylu nowoczesnym, albo retro i każdy wystrój będzie się dobrze prezentował taki typowo nowoczesny styl jak inni proponują moim zdaniem zepsułby wdzięk tych lamp, przez co zginęły by w takim wnętrzu
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01-25-2017, 19:17   #14
polonus
Guest

Domyślnie
Nie zastanawialiście się żeby poszukać salonów z
jest jeden. Myślę, że do tak wyszukanego żyrandolu musisz szukać mebli i inspiracji na cały wystrój w specjalistycznych sklepach. Nazwa salonu z meblami do restauracji może dziwnie brzmi, ale uwierzcie mi, że w takich sklepach można znaleźć prawdziwe cudeńka! Wystarczy się rozejrzeć po lepszych knajpach.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01-30-2017, 00:11   #15
ana_bullfinch
Guest

Domyślnie
Do takich żyrandoli pasują nowoczesne meble lub też meble w stylu retro. Poszukaj czegoś odpowiedniego na Homlando, myślę, że np. taki stół
pasowałby idealnie. I może pomyśl o innych tak wyszukanych dodatkach, jakieś lustro, wazony
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Skocz do forum