Wr鵵   forum, porady, projekty, pomys造 > Nieruchomo軼i - dyskusje og鏊notematyczne > Reklama, opinia o firmach

Odpowiedz

Narz璠zia w徠ku Wygl康

stare 04-05-2011, 11:01   #1
DarkMan
Member

Post闚: 64
Domy郵nie Architekt wn皻rz - Szczecin
Niedawno szuka貫m architekta wn皻rz, kt鏎y pom鏬豚y mi zaaran穎wa przestrze w moim mieszkaniu (robi貫m remont). Znajomi polecili mi Wojciecha Siudowskiego i jestem nim zachwycony. Dlatego te pozostawiam Wam namiary na niego. Koniecznie zajrzyjcie na jego stron internetow siudowski.com - nied逝go pojawi si na niej zdj璚ia z realizacji mojego wn皻rza

Wojciech Siudowski to do鈍iadczony architekt, kt鏎y specjalizuje si w aran瘸cji wn皻rz. Realizacje jego projekt闚 mo積a zobaczy na stronie
lub
.

Biuro Projektowanie Architektoniczne Wojciech Siudowski tworzy niepowtarzalne projekty wn皻rz. Dobrze zaaran穎wana przestrze powinna zachwyca swoim wygl康em oraz funkcjonalno軼i. Wojciech Siudowski zawsze dba o styl, kompozycj, walory estetyczne kreowanej przestrzeni z jednoczesnym uwzgl璠nieniem potrzeb i upodoba inwestora.

W pracy wykorzystuje do鈍iadczenie, wspomaga si najnowszymi trendami. Nigdy nie ogranicza si do jednego stylu, potrafi dopasowa swoj wizj przestrzeni do indywidualnych oczekiwa swoich klient闚, dzi瘯i czemu wn皻rza przez niego stworzone s oryginalne i niezwykle przyjazne.
DarkMan jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
stare 04-08-2011, 09:52   #2
supergirl
Member

Post闚: 87
Domy郵nie
A to nie on przypadkiem wsp馧pracuje ze sklepem Wiking? Bo dotar豉m po zdj璚iach i tak mi si wydaje. Moja mam kuchni u nich robi豉 i jest niezniszczalna. By這 to ju dobrych kilka lat temu, a nadal dobrze wygl康a. Wiadomo, moda si zmienia, ale dobrze wykonane meble s逝膨 przez lata.

Masz ju jakie zdj璚ia z realizacji, kt鏎ymi mo瞠sz si pochwali? Przyjaci馧ka buduje dom i architekt by si jej przyda. Pyta豉 czy nikogo nie znam, powinnam poleci? Jak z cenami?
supergirl jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
stare 06-27-2011, 08:51   #3
kika
Junior Member

Post闚: 6
Domy郵nie
Trafi豉m tutaj przypadkiem jaki czas temu, bo szuka豉m architekta wn皻rz. Dzwoni豉m do Pana Wojciecha i um闚i豉m si na wst瘼ne spotkanie. Zale瘸這 mi bardzo na czasie, szybkim projekcie, bo by豉m w trakcie realizacji, ze tak to ujm (czyli remont w toku, a brak pomys堯w). Pan Wojciech powiedzia, ze jest zaj皻y i nie wie czy mu si uda mnie nie zawie潭. Ale nast瘼nego dnia zadzwoni, 瞠 kto zrezygnowa z projektu mieszkania na Bukowym i uda這 si. Jestem wdzi璚zna tej osobie, bo dzi瘯i niej mam teraz 鈍ietnie urz康zone mieszkanie

Do supergirl>>> Pole koniecznie! Ceny standardowe, ale zawsze mo積a ponegocjowa
kika jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
stare 07-01-2011, 08:33   #4
marlenka
Junior Member

Post闚: 15
Domy郵nie
Oooooo poznaj Pana. Kiedy widzia豉m ju jego projekty, bo szale鎍zo podoba豉 mi si kuchnia w Wikingu i okaza這 si, 瞠 to w豉郾ie on projektowa. I dotar豉m do strony
, gdzie te kilka projekt闚 si znajduje. Dobrze, 瞠 sobie o nim przypomnia豉m to zadzwoni i zapytam ile aran瘸cja pokoju dla dziecka by mnie kosztowa豉.
marlenka jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
stare 11-19-2011, 19:27   #5
ekspert
Junior Member

Post闚: 2
Domy郵nie
Tak tutaj o nim piszecie, 瞠 postanowi貫m, 瞠 te si do niego odezw. I nie mog貫m si d逝go dodzwoni, a jak ju si uda這 to Pan Wojciech nie m鏬 znale潭 terminu, 瞠by mnie wcisn望, ale obieca przygotowa ofert cenow. Nadal czekam. Ciekawe co mi z tego czekania przyjdzie. Dodam jeszcze, 瞠 dopiero przeprowadzi貫m si do Szczecina (bo jestem z Poznania) i dzwoni貫m do kilku architekt闚 zanim trafi貫m na Siudowskiego. Nie wiem co si dzieje, 瞠 nikt nie ma czasu. Czy瘺y nawa pracy zwi您any ze 鈍i皻ami? Wszyscy chc mie projekt do ko鎍a roku czy jak?!
ekspert jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
stare 02-23-2012, 13:39   #6
edzia67
Junior Member

Post闚: 7
Domy郵nie
Ja tam si dodzwoni豉m, um闚i豉m, projekt gotowy, teraz czeka na realizacj. Od marca wchodz do mieszkania fachowcy i zastanawiam si ile b璠zie trwa ten m鎩 remoncik. Dobrze, 瞠 chocia Pan Wojciech nadzoruje wszystko, wi璚 si nie musz o nic martwi. Tak na chwil obecn mi si wydaje A remont obejmuje u mnie salon z kuchni, 豉zienk i sypialni. Zastanawiam si jeszcze nad garderob. Najwy瞠j projekt zrobi a na realizacj zdecyduj si za jaki czas, bo nie wiem czy na wszystko wystarczy mi funduszy. A jak wysz這 u Was?
edzia67 jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
stare 03-01-2012, 11:25   #7
marlenka
Junior Member

Post闚: 15
Domy郵nie
M鎩 pokoik dzieci璚y ju gotowy Nie wiem jak Wy, ale jak 郵edz aktualno軼i na stronie Wojciecha Siudowskiego na
. Zakocha豉m si w mieszkanku, kt鏎e ukaza這 si w gazetce - tutaj mo瞠cie zobaczy zdj璚ia
. Ten beton na 軼ianie - supeeeeeeerrrrrrrrrrr!
marlenka jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
stare 04-03-2012, 10:30   #8
jedynka
Junior Member

Post闚: 5
Domy郵nie
Cytat:
Napisa marlenka Zobacz post
M鎩 pokoik dzieci璚y ju gotowy Nie wiem jak Wy, ale jak 郵edz aktualno軼i na stronie Wojciecha Siudowskiego na
. Zakocha豉m si w mieszkanku, kt鏎e ukaza這 si w gazetce - tutaj mo瞠cie zobaczy zdj璚ia
. Ten beton na 軼ianie - supeeeeeeerrrrrrrrrrr!

A ja znam/pozna豉m w豉軼icielk mieszkania. M這da dziewczyna, bardzo mi豉. Ostatnio jak by造 Dni Otwarte na osiedlu, gdzie jest to mieszkanie to nawet mo積a by這 do niej podej嗆 i zobaczy jak ogromne s zmiany, kt鏎e zosta造 wprowadzone do projektu. Kiedy cz這wiek si nie interesuje to wielu rzeczy nie widzi, a jak p騧niej zacznie sam co kombinowa to nagle tyle rzeczy dostrzega. Nawet zmiana kontakt闚, bo widzia豉m, 瞠 tam sa przeniesione ni瞠j I te listwy, w kt鏎ych si zakocha豉m. A pomys z betonem genialny. Mnie si najbardziej podoba kuchnia
jedynka jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
stare 02-13-2013, 23:54   #9
calvin
Guest

Post闚: n/a
Domy郵nie
Ja polecam pani Mari Jachalsk w tym temacie. Bardzo konkretna babka. Polecam bo warto ... kontakt z ni poprzez jej stron ...
  Odpowied z Cytatem
stare 11-15-2013, 17:00   #10
Warez
Member

Post闚: 63
Domy郵nie
Ja z Szczecina mog poleci studio projektowania i architektury Ecke -
. Bardzo podobaj mi si ich projekty.
Warez jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
Odpowiedz

Narz璠zia w徠ku
Wygl康

Skocz do forum

Podobne w徠ki
Temat Autor w徠ku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
Mieszkanie 2-3 pokojowe, Szczecin Bartek Kupi, sprzedam, zamieni 8 08-05-2019 14:40
Dobry architekt wn皻rz Wera_nika Zapytaj innych 5 05-23-2018 10:06
Garderoba - Szczecin Wera_nika Zapytaj innych 0 10-12-2011 09:38
Projektowanie wn皻rz Szczecin, 鈍inouj軼ie, Ko這brzeg, Koszalin, Gda雟k, Wroc豉w doradesign Kupi, sprzedam, zamieni 0 03-01-2011 11:51
Architekt szuka zlece jakubendzel Reklama, opinia o firmach 0 08-19-2009 21:02

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 13:23.