Wr鵵   forum, porady, projekty, pomys造 > Twoje cztery k徠y - dom, mieszkanie > Budowa domu > Okna, drzwi

Odpowiedz

Narz璠zia w徠ku Wygl康

stare 12-29-2013, 19:24   #11
Ira
Junior Member

Post闚: 18
Domy郵nie
Te nie widzia豉m u nikogo z aluminium.
Ira jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
stare 08-09-2016, 15:42   #12
Kasiula
Junior Member

Sk康: Pozna
Post闚: 4
Domy郵nie
Ja widzia貫m takie drzwi w loftach, bardzo fajnie wpisuj*si*w stylistyk ca貫go mieszkania. Od siebie mog poleci firm
, kt鏎a w ofercie ma drzwi stalowe od WIk璠 oraz Gerdy. Bardzo dobre jako軼iowo, trwa貫 i 鈍ietnie wygl康aj帷e.
Kasiula jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
stare 02-28-2018, 11:27   #13
Gordi33
Member

Post闚: 51
Domy郵nie
No to mo瞠 warto b璠zie skonsultowa wyb鏎 z kim obeznanym w temacie? Ja korzysta貫m z oferty i pomocy firmy Domega w Poznaniu, bo jednak zale瘸這 nam na drzwiach drewnianych i ostatecznie wybra貫m drzwi d瑿owe producenta Parmax. Dobrali鄉y model wed逝g naszych potrzeb do tego o dobrych warunkach izolacyjnych i gwarancyjnych. Je瞠li chodzi o termin realizacji i monta posz這 naprawd dobrze. Polecam
Gordi33 jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
stare 06-28-2018, 15:21   #14
Edwardi99
Member

Post闚: 60
Domy郵nie
R闚nie jestem za wyborem drzwi aluminiowych b康 stalowych (oczywi軼ie je瞠li chodzi o rozwi您ania zewn皻rzne). Ja sp璠zi貫m do嗆 du穎 czasu na poszukiwaniu odpowiedniego modelu, a trafi貫m na drzwi stalowe Thermo65 od Hormann, kt鏎e dodatkowo zosta造 obj皻e promocj
Przede wszystkim mo積a je wyr騜ni za 鈍ietne warunki izolacyjne, do tego pi瘯ne wyko鎍zenie i dost瘼no嗆 kilku wersji z przeszkleniami oraz do鈍ietleniem bocznym. Zadbali jeszcze o zabezpieczenie przed w豉maniem stosuj帷 w nim zamek ryglowany w 5 punktach.
Edwardi99 jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
Odpowiedz

Narz璠zia w徠ku
Wygl康

Skocz do forum

Podobne w徠ki
Temat Autor w徠ku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
Jaka farba na 軼iany zewn皻rzne ? kate Malowanie 17 09-05-2013 10:42

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 20:09.