Wr鵵   forum, porady, projekty, pomys造 > Twoje cztery k徠y - dom, mieszkanie > Budowa domu > Instalacje

Odpowiedz

Narz璠zia w徠ku Wygl康

stare 08-12-2010, 09:44   #1
malti
Guest

Post闚: n/a
Domy郵nie Pompy ciep豉 - ogrzewanie
Co s康zicie o ogrzewaniu domu pompami ciep豉? Do嗆 ciekaw propozycj znalaz豉m na jednej ze stron internetowych. Oferuj przyst瘼n cen. Proponuj do篡wotni gwarancj dzi瘯i sprawdzonej technologii i profesjonalnemu serwisowaniu. Ciekawa jestem jaka jest wasza opinia w tym temacie.
  Odpowied z Cytatem
stare 09-28-2010, 11:21   #2
majkel
Guest

Domy郵nie
Hej!

Moim zdaniem jak najbardziej warto zainwestowa w pompy ciep豉. Ogrzewanie t metod jest bardzo op豉calne. Ostatnio robi貫m spory wywiad w鈔鏚 firm, kt鏎e zajmuj si monta瞠m, porozmawia貫m z wieloma osobami zorientowanymi w tym temacie i wszyscy mi polecali. Je郵i chodzi o gwarancj, to faktycznie niekt鏎e firmy daj do篡wotni, inne na 50 lat. Wida, 瞠 s to solidne technologie. A czy s造sza豉 mo瞠 co o firmie DPS z Wroc豉wia? Bo przedstawili mi ciekaw ofert i niewykluczone, 瞠 w豉郾ie z nich korzystam, wi璚 istotne dla mnie s opinie na ich temat Jakby co wiedzia豉 na ten temat, daj mi prosz zna.
  Odpowied z Cytatem
stare 02-03-2011, 10:27   #3
marekkat3
Guest

Domy郵nie
Cytat:
Co s康zicie o ogrzewaniu domu pompami ciep豉? Do嗆 ciekaw propozycj znalaz豉m na jednej ze stron internetowych. Oferuj przyst瘼n cen. Proponuj do篡wotni gwarancj dzi瘯i sprawdzonej technologii i profesjonalnemu serwisowaniu. Ciekawa jestem jaka jest wasza opinia w tym temacie.
wydaje mi si, 瞠 ludzie b璠 d捫y coraz bardziej do pro ekologicznych rozwi您a a pompy ciep豉 w豉郾ie takimi s, temat pomp rozpocz掖 si ju dosy dawno temu a dopiero od kilku lat dopiero tak naprawd zacz瘭i bra t opcj ogrzewania pod uwag, je瞠li kto zaproponowa Ci dobr cen to ja bym si nie zastanawia bo tak naprawd pompa ciep豉 to jest jednorazowy koszt, p騧niej koszty u篡tkowania s niepor闚nywalnie ni窺ze ni przy standardowych opcjach ogrzewania

stare 02-16-2011, 13:32   #4
grubson
Guest

Domy郵nie
Je郵i mowa o ekologicznych rozwi您aniach to co my郵icie o po陰czeniu kilku 廝鏚e energii? Tradycyjne (jak kominek, kot豉 gazowego) z kolektorami s這necznymi?

Jest kilka r騜nych kombinacji w tym przypadku. Wydaje mi si 瞠 to ciekawa alternatywa dla tradycyjnych instalacji grzewczych.
  Odpowied z Cytatem
stare 05-27-2012, 21:02   #5
mikus
Guest

Domy郵nie
Cytat:
Napisa grubson Zobacz post
Je郵i mowa o ekologicznych rozwi您aniach to co my郵icie o po陰czeniu kilku 廝鏚e energii? Tradycyjne (jak kominek, kot豉 gazowego) z kolektorami s這necznymi?

Jest kilka r騜nych kombinacji w tym przypadku. Wydaje mi si 瞠 to ciekawa alternatywa dla tradycyjnych instalacji grzewczych.
Je郵i tylko jest taka mo磧iwo嗆, to dlaczego z niej nie skorzysta? Mo積a by zainstalowa w swoim domu chocia瘺y kt鏎y z turbokomink闚 oferowanych przez Makroterm i wykorzysta takie zintegrowane i czyste ogrzewanie. Interesuje mnie tylko cena, czy na d逝窺z met takie rozwi您anie si op豉ci.
  Odpowied z Cytatem
stare 09-02-2012, 13:16   #6
koniu
Guest

Domy郵nie
Mo瞠sz powo豉 si na specjalist闚 albo czytaj帷 w internecie opinie samemu co wybra. Je郵i interesuj Ci druga opcja to ja osobi軼ie polecam wszelkie pompy ciep豉 typu Sofath, kt鏎e dost瘼ne s mi璠zy innymi na stronie
wystarczy przejrze.

Mam nadziej, 瞠 pomog貫m.
  Odpowied z Cytatem
stare 02-22-2013, 14:40   #7
polakko
Guest

Domy郵nie
Przede wszystkim dob鏎 odpowiedniej pompy zale篡 od wielko軼i domu/mieszkania i jego specyfiki. Na temat odpowiedniego doboru mo積a popatrze tutaj
mo積a tu uzyska odpowiedni pomoc w tej sprawie, sam z reszt z tej pomocy w swoim czasie korzysta貫m wi璚 uwa瘸m 瞠 warto.
  Odpowied z Cytatem
stare 04-03-2013, 16:37   #8
Tom33
Guest

Domy郵nie
Na
w artyku豉ch widzia貫m w dobrych cenach.

Ostatnio edytowane przez Tom33 ; 04-03-2013 o 16:59
  Odpowied z Cytatem
stare 08-08-2013, 00:44   #9
digbuzz
Guest

Domy郵nie
ja jestem w trakcie projektowania w豉snego niedu瞠go domu i te zainteresowa貫m si bardzo pompami
, poniewa ta technologia jest bardzo ekonomiczna. Pozostaje tylko wybra dobr firm, kt鏎a wykona instalacje pomp
  Odpowied z Cytatem
stare 09-16-2013, 18:24   #10
Vissenna
Guest

Domy郵nie
A czy warto inwestowa w pomp ciep豉 gdy ma si ju piec w domu? Chodzi mi o pomp do c.w.u Supraeco SWI
  Odpowied z Cytatem
Odpowiedz

Narz璠zia w徠ku
Wygl康

Skocz do forum

Podobne w徠ki
Temat Autor w徠ku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
Ogrzewanie Adrew Instalacje 33 08-22-2019 14:03
Pompy ciep豉 malti Reklama, opinia o firmach 5 12-09-2013 11:20
Ogrzewanie pod這gowe Wera_nika Instalacje 30 08-08-2013 10:28
Ogrzewanie zintegrowane mikus Instalacje 21 03-21-2012 16:10
Ogrzewanie pod這gowe - zdj璚ia malti Reklama, opinia o firmach 1 08-28-2010 11:43

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 15:21.