Wr鵵   forum, porady, projekty, pomys造 > Nieruchomo軼i - dyskusje og鏊notematyczne > Zapytaj innych

Odpowiedz

Narz璠zia w徠ku Wygl康

stare 01-03-2018, 12:32   #1
Edwardi99
Guest

Post闚: n/a
Domy郵nie Serwis w霩k闚 wid這wych
Jaki serwis warto wybra w Poznaniu? Chcia豚ym nawi您a sta陰 wsp馧prac z porz康nym warsztatem i te dobrze je瞠li mieliby r闚nie cz窷ci zamienne na miejscu do w霩k闚 Toyoty. Z g鏎y dzi瘯i za ka盥 nawet najmniejsz pomoc
  Odpowied z Cytatem
stare 01-04-2018, 14:39   #2
W豉dys豉wMirke
Guest

Domy郵nie
Nie za bardzo orientuje si jak to jest jeszcze w Poznaniu, ale mam jednego znajomego kt鏎y mo磧iwe, 瞠 b璠zie co na ten temat wiedzia. Na pewno powiniene szuka firmy z du篡m do鈍iadczeniem na rynku 瞠by p騧niej nie wysz造 jakie problemy przez brak umiej皻no軼i tych "fachowc闚"
  Odpowied z Cytatem
stare 01-09-2018, 10:21   #3
Gordi33
Guest

Domy郵nie
Ja mog poleci Ci Lemarpol to firma kt鏎a zajmuje si sprzeda膨 oraz serwisem w霩k闚 wid這wych, tak瞠 my郵 瞠 mo瞠sz si do nich odezwa i zapytaj jak to wygl康a w ich przypadku. Og鏊nie ceny s ok, terminy r闚nie ale te maj swoje magazyny cz窷ci co jest spor wygod
  Odpowied z Cytatem
stare 01-22-2018, 12:36   #4
Bartek898
Guest

Domy郵nie
Jak najbardziej je瞠li mam ju wybra jedn firm to jak najbardziej b璠zie to Lemarpol. Maj dobre cenniki, przemi豉 i kompetentna obs逝g a do tego dbaj o przestrzeganie wszystkich warunk闚 umowy. Z takimi lud幟i chce si wsp馧pracowa
  Odpowied z Cytatem
stare 01-29-2018, 13:16   #5
Edwardi99
Guest

Domy郵nie
Czyli na razie jednog這郾ie Lemarpol Z tego co ju wcze郾iej si orientowa貫m to r闚nie wi瘯szo嗆 g這s闚 by這 w豉郾ie za nimi. Jeszcze troch poczekam w temacie i zobacz co b璠zie dalej, ale na ten moment s nr. 1 je瞠li chodzi o wyb鏎 do wsp馧pracy.
  Odpowied z Cytatem
stare 02-23-2018, 11:23   #6
Gordi33
Guest

Domy郵nie
No to trzymamy kciuki i mam nadziej, 瞠 wszystko si uda bo jednak inwestycja nie jest ma豉
  Odpowied z Cytatem
stare 03-25-2018, 16:50   #7
W豉dys豉wMirke
Guest

Domy郵nie
Wr鏂i貫m do tematu jednak jak widz troch za p騧no bo ju wybra貫 Lemarpol, na szcz窷cie moja odpowied niczym by si nie r騜ni豉 poniewa r闚nie od znajomego dowiedzia貫m si, 瞠 wsp馧pracuj z nimi od ponad 3 lat i uk豉da si to jak najbardziej poprawnie.
  Odpowied z Cytatem
Odpowiedz

Narz璠zia w徠ku
Wygl康

Skocz do forum

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 13:15.