Wr鵵   forum, porady, projekty, pomys造 > Nieruchomo軼i - dyskusje og鏊notematyczne > Artyku造 serwisu Poldom.pl

Odpowiedz

Narz璠zia w徠ku Wygl康

stare 03-22-2010, 15:11   #1
Wera_nika
Administrator

Post闚: 994
Domy郵nie Zalety i wady mieszkania na parterze
Dlaczego wiele os鏏 uwa瘸 mieszkanie na parterze jako ostateczno嗆, chc帷 zamieszka na wy窺zym pi皻rze? Jakie s wady i zalety, bo tych ostatnich tak瞠 jest sporo - mieszkania na parterze?

Przede wszystkim - ile ludzi, tyle gust闚 i upodoba. Ja osobi軼ie cho jestem mi這郾iczk kwiat闚, chcia豉bym mie w豉sny skrawek ziemi to nie zdecydowa豉bym si mimo wszystko na zamieszkanie na parterze.

Deweloperzy coraz cz窷ciej widz帷 problemy ze sprzeda膨 mieszka zlokalizowanych w豉郾ie na parterze oferuj za nie du穎 ni窺ze ceny. Zdawa by si mog這, 瞠 taka promocja powinna poskutkowa cz瘰tszym ich kupowaniem. Tymczasem nie zach璚a zbyt wielu - dlaczego? Czy parter jest naprawd najgorszym wyborem?

Z pewno軼i wad takiego usytuowania mieszkania jest nara瞠nie na wi瘯szy ha豉s, cz瘰tsze wizyty domokr捫c闚, mniej prywatno軼i, bo ludzie zagl康aj Ci do 鈔odka przez okna (nie tylko s御iedzi). Ponadto cz窷ciej na parterach zdarzaj si w豉mania. Nale篡 pami皻a, 瞠 ogr鏚ek na parterze nie zawsze jest oaz ciszy i spokoju - co tak瞠 poczytuje si za wad. Bo po co komu kawa貫k ziemi, z kt鏎ego nie mo瞠 swobodnie korzysta?!

Jednak瞠 ogromn zalet jest przecie mo磧iwo嗆 posiadania ogr鏚ka, w kt鏎ym mo積a wypi kaw, zrelaksowa si po ci篹kim dniu w pracy - je郵i tylko dobrze po這穎ny jest wzgl璠em ulicy. Co wi璚ej nie trzeba chodzi po schodach, ani korzysta z windy. Szybciej dojdzie si z zakupami do mieszkania. A gdy ma si dzieci, zawsze mo積a dogl康a ich, kiedy bawi si na pobliskim placu zabaw, kontrolowa, wo豉 przez okno. Je郵i zapomni si czego z mieszkania mniej czasu potrzeba, by si po dan rzecz wr鏂i.
Wera_nika jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
stare 05-21-2010, 11:07   #2
DarkMan
Member

Post闚: 64
Domy郵nie
No tak - ha豉s, s御iedzi zagl康aj帷y do ogr鏚ka... Niby na pi皻rze te nam mog pozagl康a. Chyba najch皻niej wybra豚ym mieszkanie na poddaszu. Chocia na parterze ten ogr鏚 jest bardzo kusz帷y.
DarkMan jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
stare 05-21-2010, 13:18   #3
Wera_nika
Administrator

Domy郵nie
Ka盥e mieszkanie ma sw鎩 urok, to na parterze te. Skrawek zieleni przed domek dla wielu jest najwa積iejszy.
stare 05-25-2010, 14:09   #4
supergirl
Member

Post闚: 87
Domy郵nie
Ja tam jako nie chcia豉bym mieszka na parterze, ludzie chodz, patrz w okna. Chocia ogr鏚ek by si przyda - nie ukrywam.
supergirl jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
stare 05-26-2010, 14:18   #5
Wera_nika
Administrator

Domy郵nie
Ogr鏚ek chyba jest ma這 praktyczny kiedy si mieszka w bloku?!
stare 05-28-2010, 13:47   #6
DarkMan
Member

Post闚: 64
Domy郵nie
No w豉郾ie nie wiem. Zawsze to kawa貫k zieleni, nieprawda? Ale Ci s御iedzi mnie troch odstraszaj (patrz z g鏎y, z boku, z do逝...)hmmmmmmmm
DarkMan jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
stare 11-02-2018, 10:17   #7
W豉dys豉wMirke
Member

Post闚: 60
Domy郵nie
My郵, 瞠 mo積a go naprawd fajnie zaaran穎wa tylko trzeba mie pomys. My mieszkamy w szereg闚ce tak瞠 ogr鏚 jest wi瘯szy i postanowili鄉y w tym roku wykona r闚nie 軼ie磬 ogrodow kt鏎 wy這篡li鄉y Kamieniem Ogrodowym Pozbruk.
W豉dys豉wMirke jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
Odpowiedz

Narz璠zia w徠ku
Wygl康

Skocz do forum

Podobne w徠ki
Temat Autor w徠ku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
Zalety garderoby Wera_nika Sypialnia 11 08-27-2012 20:57

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 15:12.