Wr鵵   forum, porady, projekty, pomys造 > Twoje cztery k徠y - dom, mieszkanie > Wyko鎍zenie domu, remont mieszkania

Odpowiedz

Narz璠zia w徠ku Wygl康

stare 03-20-2011, 22:03   #1
marcskier
Guest

Post闚: n/a
Domy郵nie Jakie kryteria dla fachowca?
Witam,
pytanie tytu這we brzmi dziwnie, ale ma sens. Nie znam si na wszystkim, nie k豉d貫m g豉dzi ani pod堯g kamiennych itp, ale mam ch璚i, troch do鈍iadcze (stolarka) i musz oszcz璠za, wi璚 postanowi貫m wyko鎍zy mieszkanie sam, przy minimalnym wsparciu fachowc闚. Problem w tym, 瞠 nie wiem jak si zabra do szukania fachowca, bo praca nietypowa (przyj嗆 rano pokaza, jak i co wykona, przyj嗆 wieczorem i sprawdzi, nie zap豉c tyle co za normaln robot).
Mo瞠cie mi poradzi jak znale潭 takiego fachowca? Jakimi kryteriami si kierowa?
  Odpowied z Cytatem
stare 04-01-2012, 11:35   #2
Glazurniczka_Rotberg
Junior Member

Post闚: 23
Domy郵nie
I znalazles? Ciekawa jestem czy ktos sie podj彬 takeigo zlecenia
Glazurniczka_Rotberg jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
stare 07-05-2012, 11:28   #3
andrzej83x
Junior Member

Post闚: 5
Domy郵nie
No rzeczywi軼ie zlecenie nietypowe. A nie pro軼iej po prostu zapyta w鈔鏚 znajomych czy kto mo瞠 poleci jak捷 rzeteln ekip budowlan? My郵, 瞠 瘸den profesjonalny fachowiec nie zgodzi si na takie warunki jakie tutaj opisujesz.
andrzej83x jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
stare 01-17-2013, 21:42   #4
megan
Junior Member

Post闚: 19
Domy郵nie
Ja mog ci poleci sprawdzon ekip remontow. Je郵i jeste z Wa-wy zg這 si do Eko-Tech Serwis - potrafi 鈍ietnie doradzi i s 鈍ietni w tym co robi. Ich strona www ->
megan jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
stare 02-09-2013, 23:06   #5
denicler
Member

Post闚: 43
Domy郵nie
Je郵i kto szuka dkoratora wn皻rz to koniecznie trzeba przejrze jego portfolio, nie musz to by zrobione realizacje, ale chocia projekty. Wtedy przekonamy si czy styl odpowiada. Polecam spojrze na
, mo瞠 to akurat b璠zie TEN projektant :-)
denicler jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
stare 03-02-2013, 14:37   #6
Zygmunt45
Junior Member

Post闚: 15
Domy郵nie
Ja tam zawsze szukam z Google i na podstawie opinii
Zygmunt45 jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
stare 05-17-2013, 07:41   #7
nietoperkowa
Member

Post闚: 48
Domy郵nie
Najbezpieczniej jest wzi望 kogo z polecenia, kto pracowa u rodziny lub znajomych, albo kogo kto jest spokrewniony w豉郾ie z bliskimi nam osobami
nietoperkowa jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
stare 10-04-2013, 16:48   #8
rene
Junior Member

Post闚: 14
Domy郵nie
Z tymi pokrewie雟twami r騜nie bywa i z reg馧y na odwr鏒 i jeszcze problem bo rodzina krzywo patrzy.
Najlepiej wzi望 ekip z polecenia, kt鏎a robi豉 co co nam si spodoba這 u innych, znajomych przyjaci馧. Jak z Lublina to proponuje zastanowi si nad wyborem BDSystem, to bardzo dok豉dna firma remontowa Lublin.
rene jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
stare 10-31-2019, 11:27   #9
bellaana
Junior Member

Post闚: 21
Domy郵nie
fachowiec powinien zna si na swojej pracy i wykonywa j bezpiecznie, a nie robi naprawy stoj帷 jedn noga na chybotliwej drabinie, czy chodzi po dachu bez zabezpieczenia,
s cz瘰to bagatelizowane i potem na naszym placu budowy s wypadki
bellaana jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
Odpowiedz

Narz璠zia w徠ku
Wygl康

Skocz do forum

Podobne w徠ki
Temat Autor w徠ku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
meble kuchenne na wymiar.Polecam fachowca. marget22 Reklama, opinia o firmach 2 01-12-2011 13:41

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 08:51.