Wróć   forum, porady, projekty, pomysły > Nieruchomości - dyskusje ogólnotematyczne > Zapytaj innych

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 07-05-2011, 10:34   #1
Wera_nika
Administrator

Domyślnie Turkusowe meble łazienkowe
Znana firma Villeroy&Boch idąc z duchem czasu postanowiła wypuścić na rynek kolekcję w kolorze petrol blue. Co o nich sądzicie? Czy moglibyście się przyzwyczaić do takiego koloru w łazience? Co kiedy moda na niego minie? Czy może wolicie tradycyjne białe meble?
Wera_nika jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 07-05-2011, 11:29   #2
Kadetem_Tera
Guest

Domyślnie
fajny pomysł, lubię kolory w łazience
  Odpowiedź z Cytatem
stare 07-09-2011, 22:54   #3
sztumerka
Guest

Domyślnie
mi się podobają czarne meble w łazience, a boję się na nie odważyć. A co dopiero turkusowe. A z drugiej strony teraz jest moda na takie fikuśne, eksperymentalne kolorki i kształty. Tylko co jak ta moda przeminie? - jak zauważyła wera_nika. Przemalować? Chyba, że ktoś ma kasę i czas, to sobie kupi nowe, wstawi i po sprawie.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 07-11-2011, 09:28   #4
Kadetem_Tera
Guest

Domyślnie
Cytat:
Napisał sztumerka Zobacz post
mi się podobają czarne meble w łazience, a boję się na nie odważyć. A co dopiero turkusowe. A z drugiej strony teraz jest moda na takie fikuśne, eksperymentalne kolorki i kształty. Tylko co jak ta moda przeminie? - jak zauważyła wera_nika. Przemalować? Chyba, że ktoś ma kasę i czas, to sobie kupi nowe, wstawi i po sprawie.
ja wiem, czy moda na czarny minie? na turkus może i tak, ale czarny zawsze w modzie czy to w ubraniach, czy w wystroju wnętrz, dlatego ja na Twoim miejscu bym się odważył, tym bardziej, ze do czarnych mebli zawsze dobierzesz dodatki
  Odpowiedź z Cytatem
stare 07-11-2011, 10:17   #5
patryk.rucinski.strazak
Guest

Domyślnie
Cytat:
Napisał Kadetem_Tera Zobacz post
ja wiem, czy moda na czarny minie? na turkus może i tak, ale czarny zawsze w modzie czy to w ubraniach, czy w wystroju wnętrz, dlatego ja na Twoim miejscu bym się odważył, tym bardziej, ze do czarnych mebli zawsze dobierzesz dodatki
tak się jeszcze zastanawiam, jaki grzejnik do takiej kolorowej łazienki pasuje? nowoczesny, czy raczej płytowy? też w kolorze, czy może jednak klasyk (biel, srebro)?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 07-17-2011, 15:24   #6
Kadetem_Tera
Guest

Domyślnie
Cytat:
Napisał patryk.rucinski.strazak Zobacz post
tak się jeszcze zastanawiam, jaki grzejnik do takiej kolorowej łazienki pasuje? nowoczesny, czy raczej płytowy? też w kolorze, czy może jednak klasyk (biel, srebro)?
ja bym dał nowoczesny jakiś, w srebrnym kolorze, albo chromowany jakiś
  Odpowiedź z Cytatem
stare 07-18-2011, 13:41   #7
patryk.rucinski.strazak
Guest

Domyślnie
Cytat:
Napisał Kadetem_Tera Zobacz post
ja bym dał nowoczesny jakiś, w srebrnym kolorze, albo chromowany jakiś
no tak, ale na chromowanych nie powinno sie raczej suszyć wilgotnych rzeczy, a ja czesto wieszam reczniki na grzejnikach w łazience
  Odpowiedź z Cytatem
stare 07-19-2011, 21:26   #8
sztumerka
Guest

Domyślnie
coś zasłychnęłam, że w ogóle trzeba unikać chromowanych grzejników. Coś ktoś może słyszał? Bo to wielka szkoda:P Strasznie mi się podobają chromowane grzejniki.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 07-20-2011, 15:25   #9
patryk.rucinski.strazak
Guest

Domyślnie
Cytat:
Napisał sztumerka Zobacz post
coś zasłychnęłam, że w ogóle trzeba unikać chromowanych grzejników. Coś ktoś może słyszał? Bo to wielka szkoda:P Strasznie mi się podobają chromowane grzejniki.
nie no, unikać raczej nie trzeba, wybierz taki grzejnik, który Ci sie podoba i pasuje do wystroju Twojej łazienki...może być i chromowany, a przecież ręczniki możesz wieszać obok niego
  Odpowiedź z Cytatem
stare 07-31-2011, 20:32   #10
wredotka2
Guest

Domyślnie gust
Każdy zna swój gust i wie mniej więcej czy kolory szybko mu się nudzą. Ja osobiście jestem za bardziej spokojnym wnętrzem, a co za tym idzie bardziej stonowanymi kolorami
. Zawsze można kupić kolorowe dodatki, co potem można łatwiej wymienić niż meble. Poza tym łazienka to oaza spokoju, jaskrawe kolory czasami mogą męczyć.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Skocz do forum