Wróć   forum, porady, projekty, pomysły > Wnętrza > Łazienka

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 04-01-2010, 14:04   #1
Wera_nika
Administrator

Domyślnie Podwieszane meble łazienkowe
Czy wiszące meble łazienkowe to tylko nowoczesny design czy może też praktyczne podejście do problemu wygodnego mycia podłogi? Nie można zaprzeczyć, że łączą one w sobie obie te cechy.

Coraz więcej osób decyduje się na takie oryginalne rozwiązanie, które też z biegiem czasu przestanie nim być. Popularność idzie bowiem w parze z modą. A dziś producenci lansują trend właśnie na zawieszone na ścianie szafki, które nie dotykają podłogi.

Warto dodać, że różnica w cenie między tradycyjnymi, stojącymi meblami łazienkowymi a takimi nowoczesnymi podwieszanymi jest naprawdę niewielka.

Czy takie rozwiązanie zyskało Twoje poparcie?
Wera_nika jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 02-23-2011, 19:37   #2
bynioo20
Guest

Domyślnie
Szafki podwieszane ułatwiają utrzymanie czystości w łazience, nie trzeba już przestawiać szafek,czy na kolanach szorować podłogi. Drugą zaletom jest to że gdy dziecko zrobi nam powódź w łazience meblom nic się nie stanie. Ja kupiłem szafkę podwieszaną S40 passat
i naprawdę jestem z niej zadowolony.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 05-12-2011, 10:21   #3
Nika
Guest

Domyślnie
zgadzam się że podwieszane szafki ułatwiają nam dbanie o czystość w łazience, zwłaszcza jeżeli chodzi o podłogę, łatwo można ją dokładnie umyć, nie przestawiając szafek, ja mam u siebie szafkę pod zlewem na nóżkach i mam problem z wyczyszczeniem podłogi po tymi nóżkami
a tu wklejam zdjęcie szafki pod umywalkę podwieszanej
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg lazienka.jpg (39.1 KB, 1 wyświetleń)
  Odpowiedź z Cytatem
stare 07-02-2011, 12:55   #4
wredotka2
Guest

Domyślnie
Też sama sprawdziłam że podwieszane szafki świetnie się sprawdzają. Łazienkę łatwiej utrzymać w czystości no i mnie na przykład takie meble bardziej się podobają, a mam takie tylko trochę ciemniejsze
  Odpowiedź z Cytatem
stare 07-08-2011, 10:13   #5
Wera_nika
Administrator

Domyślnie
Przede wszystkim wygoda w użytkowaniu łazienki. Łatwo umyć wszystko i w każdy zakamarek można zajrzeć spokojnie. Też zdecydowałam się na meble podwieszane w łazience.
stare 01-30-2012, 06:44   #6
tania
Guest

Domyślnie
Mnie bardzo spodobała się
firmy Roca. Również podwieszana. To rzeczywiście jest wygodne, jakoś wcześniej się nad tym nie zastanawiałam i myślałam, że to taka wizja projektanta.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01-30-2012, 11:36   #7
Wera_nika
Administrator

Domyślnie
Wiele rzeczy wychodzi dopiero wtedy, kiedy zaczynamy się czymś interesować, albo sami coś kupiliśmy a stwierdzamy, że jest niewygodne chociażby. Podwieszane szafki doceniają panie, które często sprzątają w łazience
stare 02-22-2012, 10:55   #8
Wera_nika
Administrator

Domyślnie
Zgadzam się - właściwie nie ma większej różnicy w cenie między meblami podwieszanymi i tymi tradycyjnymi. Wystarczy tylko dobrze poszukać, porozglądać się, zainteresować tematem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Skocz do forum