Wr鵵   forum, porady, projekty, pomys造 > Wn皻rza > Kuchnia

Odpowiedz

Narz璠zia w徠ku Wygl康

stare 06-08-2010, 10:40   #1
Wera_nika
Administrator

Post闚: 994
Domy郵nie Dekoracje w kuchni
Kiedy ju nasze mieszkanie jest w pe軟i zaaran穎wane pora skupi ca陰 swoj uwag na dodatkach, jednocze郾ie pami皻aj帷, 瞠by znale潭 we wszystkim z這ty 鈔odek, zachowa umiar. Trzeba post瘼owa w my郵 zasady - co za du穎 to niezdrowo!

Kuchnia jest miejscem, o kt鏎ym bardzo cz瘰to w takich sytuacjach si zapomina, chocia powinna stanowi dekoracj sama w sobie przez ca造 rok, anie tylko od 鈍i皻a. Sp璠zamy w niej przecie naprawd du穎 czasu, postarajmy si wi璚, by mia豉 sw鎩 w豉sny, niepowtarzalny charakter.

Musimy zacz望 od sto逝! Bardzo wa積y jest wyb鏎 odpowiedniej zastawy. Odchodzi si dzi od tych zwyczajnie, tradycyjnie bia造ch na rzecz wzornictwa. Nie musi to by nic du瞠go, wystarczy jaki drobny motyw figuruj帷y na wszystkich talerzach, by st馧 prezentowa si bardziej okazale.

R闚nie istotny co zastawa jest obrus. Je郵i wybierzemy g豉dki, bez 瘸dnego motywu przewodniego mo瞠my pokusi si o zastosowanie serwetek niekoniecznie w jednolitym kolorze. Je郵i obrus b璠zie mia jaki wz鏎 - serwetki powinny by ju stonowane, jednokolorowe.

Ponadto trzeba pomy郵e o delikatnej dekoracji - kwiaty ci皻e b璠 odpowiednim dodatkiem. Nie trzeba ich koniecznie stawia na stole, mog zajmowa miejsce na blacie kuchennym.

Co mo瞠 jeszcze stanowi ozdob kuchni? Dekoracyjne rolety, tudzie firanki czy zas這ny. Nie bez powodu podana zosta豉 taka kolejno嗆. Dzi ma這 kto wybiera zas這ny, odchodzi si tak瞠 od firanek, oznak czasu i XXI wieku s natomiast rolety, kt鏎e wyst瘼uj we wszystkich kolorach t璚zy. Bardzo 豉two dobra co odpowiedniego.

W kuchni powinno znale潭 si tak瞠 miejsce na owoce. Najlepiej umie軼i je w szklanym pojemniku, w widocznym miejscu - tak by i one mog造 stanowi ozdob.
Wera_nika jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
stare 06-09-2010, 11:35   #2
DarkMan
Member

Post闚: 64
Domy郵nie
Ja tam nie lubi zagraca kuchni. Mn鏀two jaki dziwnych drobiazg闚 i robi si graciarnia. Kwiaty i zastawa ok, ale nagromadzenie dodatk闚 moim zdaniem jest zb璠ne.
DarkMan jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
stare 06-10-2010, 14:39   #3
Wera_nika
Administrator

Post闚: 994
Domy郵nie
A ja tam uwa瘸m, 瞠 takie drobiazgi tworz klimat.
Wera_nika jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
stare 06-21-2010, 10:25   #4
supergirl
Member

Post闚: 87
Domy郵nie
Zdecydowanie drobiazgi tworz klimat - masz racj Wera-nika, ale nie mo積a te z nimi przesadza. Najlepiej jest znale潭 z這ty 鈔odek.
supergirl jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
stare 08-26-2012, 12:13   #5
madzia
Junior Member

Post闚: 15
Domy郵nie
W mojej kuchni postawi豉m na nowoczesno嗆 i na klasyczne, proste elementy. Przede wszystkim stawiam na jako嗆 i funkcjonalno嗆. Wiem, 瞠 gdy sprawi sobie co z dobrej firmy mam gwarancj, 瞠 nie zepsuje mi si w najbli窺zej przysz這軼i. Poza tym jestem wierna opinii, 瞠 w kuchni wszystko powinno by dwa w jednym - u篡teczne i reprezentacyjne Ostatnio sprawi豉m sobie pi瘯ny
i naprawd 豉dnie prezentuj si na szafce.
madzia jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
stare 08-27-2012, 20:36   #6
konczi
Member

Post闚: 47
Domy郵nie
Opr鏂z wygl康u musz by jeszcze ostre i praktyczne.
konczi jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
stare 09-09-2012, 15:34   #7
madzia
Junior Member

Post闚: 15
Domy郵nie
Oczywi軼ie s
madzia jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
stare 02-04-2013, 17:04   #8
Nastka
Junior Member

Post闚: 6
Domy郵nie
m鎩 ostatni nabytek do kuchni

Nastka jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
stare 03-03-2013, 11:14   #9
szaraczek
Junior Member

Post闚: 21
Domy郵nie
Cytat:
Napisa Nastka Zobacz post
m鎩 ostatni nabytek do kuchni

安ietnie si prezentuja lubi takie nowoczesne pomys造 w kuchni
szaraczek jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
stare 07-30-2013, 11:14   #10
olan
Junior Member

Post闚: 16
Domy郵nie
Do dekoracji mo瞠sz u篡 jeszcze ciekawych zas這n . Polecam
olan jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
Odpowiedz

Narz璠zia w徠ku
Wygl康

Skocz do forum

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:18.