Wr鵵   forum, porady, projekty, pomys造 > Wn皻rza > Sypialnia

Odpowiedz

Narz璠zia w徠ku Wygl康

stare 02-11-2010, 14:30   #1
Wera_nika
Administrator

Post闚: 994
Domy郵nie Niezb璠ne w sypialni - dobre o鈍ietlenie
Sypialnia to jedno z najwa積iejszych, 瞠by nie rzec, 瞠 w豉郾ie najwa積iejsze miejsce w mieszkaniu. Sp璠zasz w nim bardzo du瘸 czasu. Je郵i jeste osob aktywn zawodowo, to 鄉iem twierdzi, 瞠 najwi璚ej. Tym samym powinno by w niej mi這, przyjemnie, bi ciep貫m. Jak osi庵n望 ten efekt?

Przede wszystkim nale篡 zadba o dobre o鈍ietlenie. Je郵i nie pracujesz w sypialni, co cz瘰to si zdarza je郵i mieszkanie nie ma zbyt wielkiej powierzchni, w闚czas mo瞠sz pozwoli sobie na niezbyt mocne punkty 鈍ietlne tu i 闚dzie. Ponadto je郵i chocia瘺y lubisz czyta w 堯磬u, koniecznie powiniene zainwestowa w lampk. Nie ma to jak blask 鈍iec, jednak瞠 z praktycznego punktu widzenia, w sypialni mo積a korzysta z tego rozwi您ania jedynie okazjonalnie.

Czego unika?
Jakie b喚dy najcz窷ciej pope軟ia si podczas urz康zania sypialni? Przede wszystkim nie nale篡 umieszcza w niej niezwykle modnych luster. Odbicie 鈍iat豉 nie wp造wa korzystnie na nasze samopoczucie. Ponadto nale瘸這by ograniczy ilo嗆 urz康ze elektrycznych w pomieszczeniu. A niestety w ka盥ej sypialni zazwyczaj znajduje si telewizor, teraz tak瞠 telefon kom鏎kowy, laptop itp. Konieczne jest, 瞠by wszystkie te urz康zenia na noc wy陰cza z pr康u - czego wi瘯szo嗆 z nas z pewno軼i nie robi.

Niezwyk造 charakter
By nada naszej sypialni domowego charakteru, nale篡 przede wszystkim wybra kolory ciep貫, raczej delikatne pastele ni rzucaj帷e si w oczy barwy. Ponadto warto zainwestowa w drobiazgi - zdj璚ia, obrazy, co osobistego.
Wera_nika jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
stare 02-23-2010, 15:28   #2
OknoNaSwiat
Junior Member

Post闚: 19
Domy郵nie
Jak dla mnie najbardziej niezbednym w sypialni jest wygodne, duze 堯zko. W豉郾ie si za takim rozgladam, nawet znalaz豉m kilka na extrapunkt.pl - takie fajne, nowoczesne, proste i eleganckie meble, a do tego niezbyt drogie, a to najwazniejsze, bo oszcz璠za trzeba.
OknoNaSwiat jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
stare 02-24-2010, 13:47   #3
Wera_nika
Administrator

Post闚: 994
Domy郵nie
Zapraszam do komentowania innych artyku堯w Warto pr鏂z wygodnego 堯磬a oczywi軼ie, zainwestowa w dobre o鈍ietlenie.
Wera_nika jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
stare 02-24-2011, 12:20   #4
janek123
Junior Member

Post闚: 4
Domy郵nie
chocia wol wygodne 堯磬o i przede wszystkim to jest dla mnie wa積e, to uwa瘸m 瞠 o鈍ietlenie jest bardzo wa積e, dob鏎
jest bardzo wa積y, trzeba zwr鏂i uwag na kilka rzeczy, takich jak moc 瘸r闚ki, wygl康, gwarancj u篡tkowania dlatego polecam rozejrze si i powa積ie potraktowa ten wyb鏎
janek123 jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
stare 05-26-2012, 10:39   #5
LozkaWodne
Member

Post闚: 86
Domy郵nie
Cytat:
Napisa Wera_nika Zobacz post
Sypialnia to jedno z najwa積iejszych, 瞠by nie rzec, 瞠 w豉郾ie najwa積iejsze miejsce w mieszkaniu. Sp璠zasz w nim bardzo du瘸 czasu. Je郵i jeste osob aktywn zawodowo, to 鄉iem twierdzi, 瞠 najwi璚ej. Tym samym powinno by w niej mi這, przyjemnie, bi ciep貫m. Jak osi庵n望 ten efekt?

Przede wszystkim nale篡 zadba o dobre o鈍ietlenie. Je郵i nie pracujesz w sypialni, co cz瘰to si zdarza je郵i mieszkanie nie ma zbyt wielkiej powierzchni, w闚czas mo瞠sz pozwoli sobie na niezbyt mocne punkty 鈍ietlne tu i 闚dzie. Ponadto je郵i chocia瘺y lubisz czyta w 堯磬u, koniecznie powiniene zainwestowa w lampk. Nie ma to jak blask 鈍iec, jednak瞠 z praktycznego punktu widzenia, w sypialni mo積a korzysta z tego rozwi您ania jedynie okazjonalnie.

Czego unika?
Jakie b喚dy najcz窷ciej pope軟ia si podczas urz康zania sypialni? Przede wszystkim nie nale篡 umieszcza w niej niezwykle modnych luster. Odbicie 鈍iat豉 nie wp造wa korzystnie na nasze samopoczucie. Ponadto nale瘸這by ograniczy ilo嗆 urz康ze elektrycznych w pomieszczeniu. A niestety w ka盥ej sypialni zazwyczaj znajduje si telewizor, teraz tak瞠 telefon kom鏎kowy, laptop itp. Konieczne jest, 瞠by wszystkie te urz康zenia na noc wy陰cza z pr康u - czego wi瘯szo嗆 z nas z pewno軼i nie robi.

Niezwyk造 charakter
By nada naszej sypialni domowego charakteru, nale篡 przede wszystkim wybra kolory ciep貫, raczej delikatne pastele ni rzucaj帷e si w oczy barwy. Ponadto warto zainwestowa w drobiazgi - zdj璚ia, obrazy, co osobistego.

Jestem tego samego zdania, 瞠 w sypialni powinni鄉y unika zbyt wielu dekoracji, pstrokatych barw i mocnego o鈍ietlenia. Podstaw ka盥ej sypialni jest 堯磬o z wygodnym wysokiej jako軼i materacem.
LozkaWodne jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
stare 09-10-2012, 17:53   #6
albercik7
Junior Member

Post闚: 2
Domy郵nie
Czyta貫m, 瞠 wg Feng shui,dla dobrego wypoczynku, w sypialni powinno by wy陰cznie 堯磬o. Z 堯磬a powinni鄉y widzie drzwi do sypialni. 畝dnych luster i ozd鏏. Ja tak ustawi貫m - polecam.
albercik7 jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
stare 09-17-2012, 21:56   #7
Mikrus
Junior Member

Post闚: 13
Domy郵nie
A ja dalej nie wiem co mam kupi do swojej sypialni: czy
czy lampy stoj帷e czy te i te ? Bardzo lubi jak o鈍ietlenie daje "nast鎩" ale w takim razie musz mie par lamp ... Nie wiem sama - sypialnie mam w kolorze be簑, do tego du瞠 kwiaty doniczkowe i br您owe, ciep貫 meble. Mo瞠 wy co doradzicie? Bo boj si, 瞠 jak nakupi za du穎 to zamiast przytulnego gniazdka - wyjdzie mi kiczowata sypialnia ... :-(
Mikrus jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
stare 10-23-2012, 13:23   #8
Tomek
Junior Member

Post闚: 3
Domy郵nie
Ja mam w pokoju taki
, niestety na suficie. Teraz strzeli豚ym na 軼ianie po堯wk. Niestety na suficie, bo mam panele w kolorze naturalnej sosny i szczerze m闚i帷 lubi sobie popatrze na s這je (relaksuje mnie to), a tu technologia Plafon daje fajny efekt, 鈍iat這 jest rozproszone i cieplejsze. Do czytania lampka przy 堯磬u. Poza tym w pokoju tylko 堯zko i wie瘸. Idealne miejsce do spania.
Tomek jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
stare 11-11-2012, 23:59   #9
denicler
Member

Post闚: 43
Domy郵nie
Jako ja to jestem jednak do czytania przyzwyczajona mie ma陰
i nic innego mnie nie przekona :-)
denicler jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
stare 11-23-2012, 20:18   #10
Komandor
Member

Post闚: 41
Domy郵nie
Zgadzam si, ale i lampka mo瞠 by ozdob sypialni.
Komandor jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
Odpowiedz

Narz璠zia w徠ku
Wygl康

Skocz do forum

Podobne w徠ki
Temat Autor w徠ku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
Sprz皻y niezb璠ne w kuchni Wera_nika Zapytaj innych 3 11-25-2011 13:47
O鈍ietlenie LED sprzeda malti Kupi, sprzedam, zamieni 0 08-15-2011 12:56
O鈍ietlenie w mieszkaniu Wera_nika Zapytaj innych 1 07-15-2011 10:14
Nastrojowe o鈍ietlenie Wera_nika Zapytaj innych 5 06-21-2010 10:21
Zadbaj o o鈍ietlenie Wera_nika Stylistyka wn皻rz - o co zadba? 3 04-02-2010 16:11

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 05:57.