Wr鵵   forum, porady, projekty, pomys造 > Wn皻rza > Sypialnia

Odpowiedz

Narz璠zia w徠ku Wygl康

stare 03-12-2010, 13:17   #1
Wera_nika
Administrator

Post闚: 994
Domy郵nie Stoliki nocne
Niezaprzeczalnym jest fakt, 瞠 najwa積iejszym meblem w sypialni jest 堯磬o. By mie zawsze wszystko pod r瘯 wiele z nas decyduje si tak瞠 na nocny stolik. Musi by nie tylko praktyczny, tak by pomie軼i nasze najpotrzebniejsze rzeczy, ale i oryginalny - po prostu musi si nam podoba.

Oczywi軼ie powinien mie szuflady, ale te najnowocze郾iejsze ich nie posiadaj. Gdy liczy si tylko niezwyk造 kszta速 mo積a polega na dzisiejszych architektach. Jednak瞠 kiedy najistotniejszy zdaje si by aspekt praktyczny, warto polega na sprawdzonych rozwi您aniach. Szuflada w闚czas jest niezb璠na. Mo積a w niej schowa ksi捫ki, okulary do czytania, tabletki.

Wa積e by stolik by mobilny - 豉twe jego przenoszenie mo瞠 tylko by plusem. K馧ka nie wygl康aj zbyt atrakcyjnie, jednak瞠 czasami wystarczy by by po prostu lekki. W闚czas bedzi mo積a go przestawia je郵i tylko najdzie nas taka ochota lub pojawi si taka potrzeba. Zawsze je郵i w danej chwili nie potrzebujemy go pod r瘯, mo瞠my odstawi go na bok, w inne miejsce.

Je郵i zamierzamy stolik wykorzystywa tak瞠 jako miejsce do trzymania kawy, gor帷ych talerzy z jedzeniem, powinni鄉y zwr鏂i wtedy uwag te na materia, z kt鏎ego jest on wykonany. Zawsze lepiej tak funkcj b璠zie pe軟i stolik drewniany ni chocia瘺y wiklinowy.

Wyb鏎 stolik闚 nocnych jest naprawd ogromny. Warto jednak pr鏂z gustu pos逝cha tak瞠 rozumu i zastanowi si do czego konkretnie zamierzamy 闚 stolik wykorzystywa - by wybra odpowiedni pod wszystkimi wzgl璠ami, pasuj帷y do naszego wn皻rza model.
Wera_nika jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
stare 05-19-2010, 14:05   #2
supergirl
Member

Post闚: 87
Domy郵nie
Nie wyobra瘸m sobie swojej sypialni bez stolika nocnego. Gdzie trzyma豉bym swoje okulary, ksi您ki, gazety? Bo niby gdzie Wy to wszystko trzymacie jesli nie macie stolik闚 nocnych?
supergirl jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
stare 04-16-2011, 18:49   #3
Calamus Rotan
Junior Member

Post闚: 4
Domy郵nie
Zgadzam si 瞠 wyb鏎 stolik闚 nocnych jest spory. Taki stolik powinien pasowa do 堯磬a. Najlepiej wi璚 jest zakupi go w komplecie z 堯磬iem. Chocia ciekawie jest wtedy gdy stolik nie nale篡 do kompletu, tylko pod wzgl璠em stylu pasuje do 堯磬a i ca貫j aran瘸cji sypialni. Mo積a np. po陰czy drewniane 堯磬o z rattanowym stolikiem nocnym i w ten spos鏏 utrzymujemy orientalny czy kolonialny styl sypialni lub z barokowym stolikiem by utrzyma styl glamour.
Calamus Rotan jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
stare 04-21-2011, 11:22   #4
Wera_nika
Administrator

Domy郵nie
Zgadzam si - wszystko zale篡 od inwencji tw鏎czej, kreatywno軼i i odwagi domownik闚
stare 05-06-2011, 18:43   #5
Nika
Member

Post闚: 74
Domy郵nie
Ja r闚nie uwa瘸m 瞠 stolik nocny powinien pasowa do 堯磬a, u mnie to nawet wszystko pasuje do siebie, zrobi豉m szaf na wymiar, do tego 堯磬o i stoliki nocne w tym samym kolorze i z tego samego materia逝, tak 瞠 wszystko do siebie pasuje, jedynie materac to ju gdzie indziej trzeba by這 kupi, ale z tym te nie by這 problemu
Nika jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
stare 01-26-2012, 13:05   #6
LozkaWodne
Member

Post闚: 86
Domy郵nie
Wybieraj帷 stolik powinni鄉y zwr鏂i uwag g堯wnie na to czy pasuje on do ca這軼i naszej sypialni. Z regu造 s one w bia造m kolorze,a wi璚 lepiej b璠 pasowa do jasnych barw.
LozkaWodne jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
stare 02-22-2012, 14:37   #7
Xsaweryn
Guest

Post闚: n/a
Domy郵nie
Hej Osobi軼ie jestem zdania, 瞠 szfka nocna powinna by funkcjonalna i 陰czy si kolorystycznie z reszt mebli. Jedni maj 堯磬a z jednostronn mo磧iwo軼i, drudzy 堯磬a z mo磧iwo軼i postawienia szafek z dw鏂h stron. Ja nale輳 do tych os鏏, kt鏎e maja t drug mo磧iwo嗆i polecam rozejrzenie si w salonach extrapunkt.pl np. za rozwi您aniami nowoszesnymi typu szafki nocne Eco, 鈍ietnie si sprawdzaj tego typu rozwi您ania
  Odpowied z Cytatem
stare 02-24-2012, 11:02   #8
Wera_nika
Administrator

Domy郵nie
Troch racji w tym jest co napisa貫, bo przecie ka盥y ma inna sypialni, inne 堯zko, trudno jest wszystkim dogodzi. Dlatego te najlepiej wybra co co nam najbardziej si podoba i odpowiada. Ja te jestem za tym, 瞠by stoliki nocne pasowa造 do wystroju wn皻rza, reszty mebli. A poniewa lubi kubiczne kszta速y to bardzo mi si podobaj zwyk貫, proste stoliki nocne, takie kwadraty (jakby same obramowania). Niestety nigdzie takich nie widzia豉m, dlatego te chyba b璠 musia豉 pokusi si o zam闚ienie ich u stolarza.
stare 02-28-2012, 11:04   #9
Wera_nika
Administrator

Domy郵nie
Szuka豉m, szuka豉m i znalaz豉m. I okaza這 si, 瞠 co podobnego w Ikei jest za 89 z
stare 04-23-2018, 08:46   #10
monikakr
Junior Member

Sk康: 郵御kie, katowice
Post闚: 28
Domy郵nie
stoliki nocne s bardzo wa積e w sypialni. ograniczanie si do samego 堯磬a jest bardzo trudn spraw. tak samo
monikakr jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
Odpowiedz

Narz璠zia w徠ku
Wygl康

Skocz do forum

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 06:46.