Wr鵵   forum, porady, projekty, pomys造 > Wn皻rza > Kuchnia

Odpowiedz

Narz璠zia w徠ku Wygl康

stare 03-19-2010, 10:21   #1
Wera_nika
Administrator

Post闚: 994
Domy郵nie Bia貫 meble w kuchni
Bia造 kolor wraca ostatnio do 豉sk. Wida to szczeg鏊nie w przemy郵e motoryzacyjnym, gdzie zapanowa豉 moda na bia貫 samochody. Jednak瞠 barwa ta z powodzeniem radzi sobie tak瞠 w przemy郵e meblowym. Wkrad豉 si do wn皻rz i kr鏊uje nie tylko na salonach,a le i w kuchni.

Dlaczego warto wybra bia貫 meble kuchenne? Nie warto sugerowa si sam mod, bowiem to co dzi jest trendy, nie b璠zie ju za kilka miesi璚y. Meble w kuchni musz si nam przede wszystkim podoba. Nie ma co patrze na innych. Kolor powinien by jak najbardziej uniwersalny - st康 bia造 jest dobrym pomys貫m. Dlaczego tak uwa瘸m? C騜, zapewne za kilka lat (2-3) b璠ziemy chcieli przemalowa pok鎩, czy kuchni, je郵i jeste鄉y zwolennikami oddzielnych pomieszcze. Co wtedy? Dzi dopierali鄉y szafki i kolor kuchni razem, a zza dwa lata przecie nie b璠ziemy zn闚 wbija si w koszta, zmienia dobrych mebli kuchennych na co innego, tylko dlatego, 瞠 kolory nam si opatrzy造- nieprawda?

St康 najlepiej wybra kolor mebli kuchennych, kt鏎y b璠zie pasowa do wi瘯szo軼i wn皻rz, nawet je郵i zmienimy kolor 軼ian w kuchni. Bia造 zdecydowanie do takich kolor闚 si zalicza. R闚nie dobrym rozwi您aniem jest drewno (przy czym nale篡 pami皻a o odcieniach).

Warto doda, 瞠 r闚nie dobrze w bieli prezentuj si nowoczesne meble kuchenne jak i tradycyjne. Biel nie utraci na aktualno軼i przez kilkana軼ie najbli窺zych lat. Co wi璚ej bia貫 meble optycznie powi瘯sz nam kuchni, co jest szczeg鏊nie wa積e przy niewielkich rozmiarach pomieszczenia. Ponadto biel mebli kuchennych doskonale wpasuje si w ka盥e wn皻rze- bowiem sam kolor dobrze harmonizuje z innymi barwami - warto o tym pomy郵e, wzi望 pod uwag zanim dokonamy wyboru mebli kuchennych.
Wera_nika jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
stare 03-23-2010, 13:23   #2
ciri
Junior Member

Post闚: 2
Domy郵nie
Ja nie jestem przekonana co do bia造ch mebli. Mam takie w swojej kuchni i powiem, ze faltalnie teraz wygl康aj. Pomimo tego 瞠 cz瘰to je czyszcz, po鄴趾造. Poza tym wida na nich wszystkie zabrudzenia. A mo瞠 powinnam jako specjalnie o nie dbac?
ciri jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
stare 03-23-2010, 13:41   #3
Wera_nika
Administrator

Post闚: 994
Domy郵nie
Po鄴趾造? Je郵i nadal masz na nie gwarancj to szybko z niej skorzystaj. Bia貫 meble kuchenne musz pozosta bia貫 - jest to warunek konieczny! Nie ma jaki specjalnych wytycznych, w jaki spos鏏 zadba akurat o bia貫 meble. Niestety na wi瘯szo軼i nowych mebli, kt鏎e s teraz niezwykle trendy wida zabrudzenia, odciski palc闚, bowiem s one lakierowane, b造szcz si. Co za co - chcesz mie modne meble, kt鏎e pi瘯nie wygl康aj, pod捫a za mod, to musisz liczy si z niedogodno軼iami. Mam nadziej, 瞠 warto?
Wera_nika jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
stare 06-13-2019, 13:21   #4
modnestol
Junior Member

Sk康: Katowice
Post闚: 4
Domy郵nie
Bia貫 meble s chyba teraz najbardziej popularne. Niestety zwyk造 klient nie wie na co zwr鏂i uwag. W wielu domach stoj bia貫 kuchnie na wysoki po造sk kt鏎e maja np sk鏎k pomara鎍zy kt鏎a jest ewektem z貫go suszenia front闚 lub 鄴趾n co jest z kolei efektem za ma貫j ilo軼i warstw lakieru.
modnestol jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
stare 06-25-2019, 14:32   #5
tymonek
Junior Member

Post闚: 13
Domy郵nie
Kolor to kwestia gustu a z gustami si nie dyskutuje. Dla mnie pierwszorz璠ne znaczenie ma funkcjonalno嗆 mebli. Mam kuchni na wymiar kt鏎 robi豉 firma Wi鏎 P造t z Wyszkowa. Kuchnia jest wybitnie nieustawna wi璚 nie by這 innej rady ale nie 瘸逝j.
tymonek jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
stare 07-12-2019, 09:22   #6
frotka
Junior Member

Post闚: 16
Domy郵nie
Cytat:
Napisa tymonek Zobacz post
Kolor to kwestia gustu a z gustami si nie dyskutuje.
Zgadza si...mnie podoba si biel...dodaje ona 鈍ie穎軼i pomieszczeniu.
frotka jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
Odpowiedz

Narz璠zia w徠ku
Wygl康

Skocz do forum

Podobne w徠ki
Temat Autor w徠ku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
Niebieskie meble w kuchni Wera_nika Kuchnia 5 05-31-2011 13:25

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 06:47.