Wr鵵   forum, porady, projekty, pomys造 > Twoje cztery k徠y - dom, mieszkanie > Projekty dom闚 > Szeregowce

Odpowiedz

Narz璠zia w徠ku Wygl康

stare 02-12-2010, 10:13   #1
Wera_nika
Administrator

Post闚: 994
Domy郵nie W zabudowie szeregowej
Raczej nie stawia si dom闚 w zabudowie szeregowej, no chyba, 瞠 jest si deweloperem. W闚czas warto rozwa篡 kilka propozycji - czy lepiej postawi budynek d逝窺zy i ni窺zy, czy mo瞠 kr鏒szy a wy窺zy. Coraz cz窷ciej rezygnuje si z zabudowy szeregowej na rzecz bli幡iak闚. Jednak瞠 niekt鏎e projekty s naprawd ciekawe, godne polecenia, a z perspektywy osoby szukaj帷ej mieszkania naprawd interesuj帷e.

Dom nad bulwarem 3 (S) - prezentacja projektu | Projekty dom闚 DOBRY DOM
Wera_nika jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
stare 06-17-2011, 10:02   #2
Majster
Member

Post闚: 49
Domy郵nie
Czy ja wiem czy si nie stawia... Ja widz do嗆 du穎 zabudowa szeregowych. Nie tylko na tych starszych ale tak瞠 na nowszych osiedlach. Ciekawe jest to w jaki spos鏏 ludzie je zaprojektowali. Niekt鏎e rozwi您ania s naprawd fajne i wygl康aj prawie jak normalne domu (gdyby nie te po陰czone 軼iany....). Jednak瞠 nie zdecydowa豚ym si na mieszkanie w szeregowcu. ㄠczy si to z brakiem poczucia prywatno軼i oraz bardzo ma陰 dzia趾.
Majster jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
stare 11-23-2013, 13:03   #3
polana
Junior Member

Post闚: 16
Domy郵nie
Nie jest koniecznie tak, 瞠 tylko deweloperom odpowiadaj szeregowce, cho pewnie tak jest najcz窷ciej.
Teraz zreszt s to przewa積ie budynki wielorodzinne, takie jak te:
co akurat mi si do嗆 podoba - bo powstaje po陰czenie zalet mieszkania z zaletami domu.
Co do dzia貫k - fakt, 瞠 nie s olbrzymie, ale liczmy si z tym, 瞠 zwykle s to inwestycje w miastach, a wi璚 co kosztem czego - masz mniejszy ogr鏚ek, ale za to bli瞠j do pracy chocia瘺y
polana jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
Odpowiedz

Narz璠zia w徠ku
Wygl康

Skocz do forum

Podobne w徠ki
Temat Autor w徠ku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
Pralka w zabudowie czy bez? Wera_nika Zapytaj innych 11 02-21-2017 04:15

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 19:38.