Wróć   forum, porady, projekty, pomysły > Nieruchomości - dyskusje ogólnotematyczne > Zapytaj innych

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 01-25-2012, 12:20   #1
Wera_nika
Administrator

Domyślnie Zieleń we wnętrzach
Zielono mi - tak może być przez cały czas, bez względu na porę roku. I co ciekawe, jak się okazuje, nie musi tak być za sprawą żywych roślin. Ludzka wyobraźnia nie zna granic, dlatego też z miesiąca na miesiąc powstają rzeczy oryginalne, niewalne, ciekawe po prostu. Wystarczyło zastąpić tradycyjne żółte czy kolorowe karteczki samoprzylepne kształtem liści, żeby stworzyć coś niezwykłego. Wystarczy spojrzeć na zdjęcie - tak, to sztuczne liście, czyli karteczki samoprzylepne! Mnie od razu zachwyciły!

Oczywiście nikt nie twierdzi, że hiacynty pędzone przez cały rok nie są równie atrakcyjne, do tego nie można zaprzeczyć, że żaden sztuczny kwiat nie roztoczy wokół siebie takiego zapachu. Ale z drugiej strony karteczki samoprzylepne od czasu do czasu się przydają, bo można na nich coś ważnego zapisać. Na hiacyntach czy bluszczu już nie bardzo.

Pomysł godny polecenia, tylko ciekawe ile takie karteczki będą się na tym kleju trzymać. Czy nie będzie tak, że któregoś dnia się obudzimy a wszystkie liście leżą na podłodze, bez kleju i już do ponownego przyklejenia nie będziemy mogli ich użyć?! A jakie jest Wasze zdanie na ten temat?
Wera_nika jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 01-26-2012, 12:38   #2
LozkaWodne
Guest

Domyślnie
Pomysł faktycznie jest bardzo ciekawy,ale nie wiem jak długo wytrzyma sam klej. Moim zdaniem nie dłużej niż parę miesięcy,w zależności do warunków atmosferycznych i pory roku.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Skocz do forum