Wr鵵   forum, porady, projekty, pomys造 > Nieruchomo軼i - dyskusje og鏊notematyczne > Artyku造 serwisu Poldom.pl

Odpowiedz

Narz璠zia w徠ku Wygl康

stare 04-09-2010, 14:18   #1
Wera_nika
Administrator

Post闚: 995
Domy郵nie Pomieszczenie gospodarcze - czy potrzebne?
Nie ka盥y mo瞠 pozwoli sobie na wydzielenie w mieszkaniu pomieszczenia gospodarczego. W uprzywilejowanej sytuacji s w豉軼iciele dom闚. Czy jednak takie pomieszczenie gospodarcze naprawd jest potrzebne?

Wydzielenie powierzchni na pomieszczenie gospodarcze najbardziej odczuwalne jest w mieszkaniach, kiedy to robi si je kosztem mniejszej kuchni, salonu czy sypialni. Jednak瞠 jedno warto rzec na samym pocz徠ku - jest on potrzebne i naprawd warto je mie!

Bo tak naprawd zawsze ma si dylemat - gdzie trzyma zapasy jedzenia, wi瘯sze zakupy, odkurzacz, desk do prasowania itp. Tymczasem rozwi您anie jest do嗆 proste, banalne wr璚z - pomieszczenie gospodarcze.

Wcale nie musi by ono nie wiadomo jakich rozmiar闚. Oczywi軼ie naj豉twiej maj osoby, kt鏎e dopiero buduj dom, czy kupi造 mieszkanie w stanie deweloperskim i mog jeszcze zmieni wielko嗆 lub ilo嗆 pomieszcze. W gorszej sytuacji s Ci, kt鏎zy podczas remontu zdecydowali si na tak zmian. Jednak瞠 jedne i drugie przed rozpocz璚iem jakichkolwiek prac powinny zastanowi si do czego konkretnie chc tego pomieszczenia gospodarczego u篡wa.

Je郵i bowiem mia這by ono s逝篡 za pralni i suszarni to trzeba liczy si z tym, 瞠 w pomieszczeniu musi by doj軼ie do wody. Je郵i planujemy trzyma tak narz璠zia, mo積a od razu przymocowa szafki z uchwytami i pojemnikami na drobiazgi typu 鈔uby chocia瘺y. Ma to by miejsce do przechowywania 篡wno軼i? Nic prostszego - kilka p馧ek i gotowe.

Warto pami皻a o tym, 瞠 ma to by pomieszczenie gospodarcze, a nie graciarnia. Nie ma sensu magazynowania w nim niepotrzebnych rzeczy tylko dlatego, 瞠 mo瞠my to zrobi, bo mamy miejsce.
Wera_nika jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
stare 05-21-2010, 11:03   #2
DarkMan
Guest

Post闚: n/a
Domy郵nie
Je郵i tylko istnieje mo磧iwo嗆 wygospodarowania ma貫go nawet pomieszczenia to ja jestem jak najbardziej ZA! Szczeg鏊nie w ma造ch mieszkaniach niezwykle wa積e jest dodatkowe miejsce gdzie mo積a trzyma rzeczy - zapasy, jakie warzywa, weki, napoje itp.
  Odpowied z Cytatem
stare 05-21-2010, 13:22   #3
Wera_nika
Administrator

Domy郵nie
Zgadzam si, ale niestety w rzeczywisto軼i jest tak, 瞠 w ma造ch mieszkaniach bardzo trudno wydzieli jeszcze miejsce na takie pomieszczenie. To ju w wi瘯szych 豉twiej o nim my郵e.
stare 05-25-2010, 14:09   #4
supergirl
Guest

Domy郵nie
Ja mam takie pomieszczenie i zdecydowanie wszystkim polecam. Nie ma ba豉ganu i jest miejsce by wyprane rzeczy rozwiesi, wyprasowa itp.
  Odpowied z Cytatem
stare 05-26-2010, 14:17   #5
Wera_nika
Administrator

Domy郵nie
A je郵i mog wiedzie to ile to pomieszczenie ma mkw?
stare 05-28-2010, 13:48   #6
DarkMan
Guest

Domy郵nie
Moje jest niewielkie, ma jako oko這 4-5 kmw, ale wszystko si w nim mie軼i.
  Odpowied z Cytatem
stare 05-28-2010, 13:56   #7
Wera_nika
Administrator

Domy郵nie
To naprawd niewielkie. I wszystko si mie軼i - czyli co? Rega造, p馧ki, szafa????
Odpowiedz

Narz璠zia w徠ku
Wygl康

Skocz do forum

Podobne w徠ki
Temat Autor w徠ku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
Rolety i zas這ny - potrzebne? Wera_nika Stylistyka wn皻rz - o co zadba? 20 11-19-2020 23:05
Gara瞠 i budynki gospodarcze 342 projekty jednej pracowni! T_Tomek Reklama, opinia o firmach 0 01-12-2011 12:04
Niezwykle potrzebne - 鈍iat這 naturalne Wera_nika Artyku造 serwisu Poldom.pl 2 05-24-2010 13:08

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 08:49.