Wr鵵   forum, porady, projekty, pomys造 > Wn皻rza > Sypialnia

Odpowiedz

Narz璠zia w徠ku Wygl康

stare 03-01-2010, 11:54   #1
Wera_nika
Administrator

Post闚: 995
Domy郵nie Jaka szafa w sypialni?
Szafa jest niezwykle wa積ym meblem w sypialni. Pr鏂z wygodnego 堯磬a, to w豉郾ie jej powinni鄉y po鈍i璚i nieco uwagi. Musi by przede wszystkim pojemna, by pomie軼i wszystkie nasze ubrania. Oczywi軼ie rewelacyjnie, je郵i mo瞠my pozwoli sobie na wydzielenie osobnego pomieszczenia na nasze ubrania. Nie ka盥y jednak w swoim M znajdzie miejsce na garderob. W闚czas musi przede wszystkim wybra odpowiedni szaf w sypialni.

Szafa musi by przede wszystkim wyposa穎na w spor ilo嗆 wieszak闚. Czasami wygodnie jest co powiesi, bo nie trzeba ubrania ponownie prasowa. si, 瞠 jest to r闚nie istotne zar闚no pod k徠em m瘰kiej jak i damskiej garderoby. Mitem jest bowiem, 瞠 to kobiety maj wi璚ej ubra. W dzisiejszych czasach m篹czy幡i mog pochwali si r闚nie spor ilo軼i garderoby.

Przede wszystkim nale篡 wzi望 pod uwag wymiary szafy podczas jej zakupu, nie tylko po to, by zmie軼i豉 nam si ona do sypialni (cho to tak瞠), ale przede wszystkim, by mo積a by這 w niej swobodnie przechowywa, wiesza wszystkie ubrania - niezale積ie od ich d逝go軼i. St康 poleca si minimum 60 cm g喚boko軼i i 95 cm wysoko軼i. Cho niekiedy wymiary te mog okaza si niewystarczaj帷e.

Pr鏂z miejsca na zawieszenie ubra, w naszej szafie powinny znale潭 si p馧ki. Zar闚no takie, na kt鏎ych pouk豉damy liczne spodnie, swetry. Ponadto oczywi軼ie powinno znale潭 si z niej miejsce na buty (te posezonowe, kt鏎ych w danym czasie nie nosimy - jednak瞠 je郵i mamy mo磧iwo嗆 trzymania wszystkich swoich wspania造ch okaz闚 w korytarzu lub innej szafie, warto to uczyni, by w sypialni mie tylko te najpotrzebniejsze rzeczy ubraniowe oraz po軼ielowe.

Pojemna szafa zazwyczaj zajmuje ca陰 przestrze - od pod這gi do sufitu. Oczywi軼ie powinna by ona przede wszystkim funkcjonalna, jednak瞠 w dzisiejszych czasach jest tak du篡 wyb鏎 zabudowy, 瞠 mo積a po陰czy przyjemne z po篡tecznym - i mie do tego tak瞠 豉dnie wygl康aj帷, dekoracyjn wr璚z szaf.

Mo瞠my po陰czy drewno ze szk貫m, wiklin, innymi tworzywami sztucznymi - wszystko w豉軼iwie zale篡 od wymaga klienta i wyobra幡i sprzedaj帷ego. Wyposa瞠nie szafy to ju nie tylko go貫 軼ianki, to tak瞠 suwane szuflady, czy o鈍ietlenie.

Twoje wn皻rze nie musi ju pasowa do szafy, to szafa ma pasowa do Twojego wn皻rza, tym samym warto zainwestowa ciut wi璚ej, mie pewno嗆, 瞠 idealnie si wpasuje - zam闚i wymarzon szaf. Firmy bardzo cz瘰to wsp馧pracuj z projektantami, kt鏎zy nie tylko zaproponuj jak najlepsze rozwi您ania, ale i doradz gdzie usytuowa szaf, tak by jak najbardziej wykorzysta przestrze w sypialni.
Wera_nika jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
stare 05-19-2010, 14:04   #2
supergirl
Guest

Post闚: n/a
Domy郵nie
Na razie nie mam szafy w sypialni, my郵 o garderobie, wtedy nie b璠zie mi potrzebna. Ale taka jak na zdj璚iu z fototapet wygl康a genialnie!
  Odpowied z Cytatem
stare 05-27-2010, 14:11   #3
Wera_nika
Administrator

Domy郵nie
Strona wizualna jest bardzo wa積a, niemniej jednak ni to co si kryje po otwarciu drzwi.
stare 12-10-2010, 16:10   #4
Nika
Guest

Domy郵nie jaka szafa w sypialni
nasza szafa przede wszystkim musi by dostosowana do naszych potrzeb, musimy si zastanowi co chcemy w nich przechowywa, ile potrzebujemy miejsca na ubrania wisz帷e, ile na p馧ki, czy mo瞠 s nam potrzebne szuflady lub kosze na drobiazgi, ka盥y z nas ma inne potrzeby zagospodarowania swojej szafy, dlatego pierwszy krok to si zastanowi co b璠ziemy w niej trzyma, aby by豉 dla nas wygodna i funkcjonalna. Porz康ne firmy maj swoich projektant闚, takie jak Fawre, mo積a zasi璕n望 ich opinii je郵i nie jeste鄉y zdecydowani
  Odpowied z Cytatem
stare 02-15-2011, 12:07   #5
olga
Guest

Domy郵nie
Cytat:
Napisa Wera_nika Zobacz post
Strona wizualna jest bardzo wa積a, niemniej jednak ni to co si kryje po otwarciu drzwi.
dok豉dnie! mi najwi瘯sz rado嗆 sprawi豉 nowa szafa z pe軟ym wyposa瞠niem - z p馧kami, szufladkami, koszykami i miejscami na pude趾a ozdobne

twoich marze
  Odpowied z Cytatem
stare 02-19-2011, 12:45   #6
Nika
Guest

Domy郵nie
a tu znalaz豉m link na podobny wystr鎩 zewn皻rzny szafy:

Odpowied z Cytatem
stare 04-12-2011, 11:03   #7
galeriaindeco
Guest

Domy郵nie
Najlepiej szafa do sufitu dopasowana do naszych podszep . I najlepiej zrobic ja podwymiar czy zamowic firme co robi meble po wymiar . ja tez w sypialni zastosowalam taka szafe , dopasowana do moich podszeb i moje meza . zamowilam za namowa kolezanki fachowca z firmy galeria indeco gdansk . cena konkurencyjna . zrobil mi szafe do sufitu z lacobelem 2 kolory dopasowane kolory szkla kolorowego do koloru wnetrza . jestem zadowolona , bo moge do niej wrzystko wlorzyc . ma 2 punkty w gdansku aleja grunwaldzka leroy merlin I pietro , etc gdansk rzeczypospolitej
  Odpowied z Cytatem
stare 08-11-2011, 17:42   #8
aralka98
Guest

Domy郵nie
szafa musi byc funkcjonalna ale takze pasowac do wnetrza. ze wszystkich ofert jakie przejzelismy skusila na oferta INDECO (przystepna cena oraz wysoka jakosc). w firmie dzoradzili nam jakie rozwiazania wybrac i przygotowali szafe na wymiar, dopasowali srodek szafy do naszych potrzeb. szafa jest praktyczna i super wyglada
  Odpowied z Cytatem
stare 04-01-2012, 16:28   #9
Komandor
Guest

Domy郵nie
Spotkalam takich klientow ktorzy szaf traktuja bardziej jako element dekoracyjny. Mam na mysli to ze robi bardzo wystawne skrzydla z drogimi wypelnieniami, a w srodku najprostrze polki. Nie potrzebuj "bajerow" w srodku bo zagladaja tam tylko by wyjac ubranie natomiast na front szafy patrza

Nowosc w wypelnieniach - ekoskory

Odpowied z Cytatem
stare 04-02-2012, 10:28   #10
Wera_nika
Administrator

Domy郵nie
Zastanawia豉m si nad tym czy zainwestowa w szaf czy w otwarta garderob i zdecydowanie wygra豉 ta druga, ale szaf powinnam mie w korytarzu. Osobi軼ie my郵a豉m wcze郾iej nad drzwiami w lakierze, co r闚nie do najta雟zych rozwi您a nie nale瘸這. Jednak瞠 teraz kombinuj z czym innym A takie skrzyd豉 w ekosk鏎ze to ca趾iem niez造 pomys
Odpowiedz

Narz璠zia w徠ku
Wygl康

Skocz do forum

Podobne w徠ki
Temat Autor w徠ku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
Jaka pod這ga w nowym domu? encepence Pod這gi 33 06-13-2019 12:24
Jaka pod這ga na taras/balkon? Wera_nika Zapytaj innych 16 09-01-2018 22:14
Jaka farba na 軼iany zewn皻rzne ? kate Malowanie 17 09-05-2013 10:42
Jaka farba do agregatu malarskiego? tofi Malowanie 0 02-23-2012 17:16
Jaka brama najlepsza? pawcio Zapytaj innych 0 01-11-2010 14:57

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 04:16.