Wr鵵   forum, porady, projekty, pomys造 > Twoje cztery k徠y - dom, mieszkanie > Wyko鎍zenie domu, remont mieszkania > Malowanie

Odpowiedz

Narz璠zia w徠ku Wygl康
stare 05-27-2011, 14:53   #1
monk
Guest

Post闚: n/a
Domy郵nie Zapytanie odno郾ie koloru
Witam jestem w k這pocie. Zabieramy si z 穎n do malowania sypialni, k逝cili鄉y si jaki kolor wybra i 豉skawie pozwoli貫m 穎nie podj望 decyzje Znalaz豉 w internecie farb z duluxa o kolorze tajemnica gejszy Raz, 瞠 nie wiem co to wog鏊e za kolor! dwa , ze nie mam poj璚ia gdzie m鏬豚ym taka farbe dosta! Pom霩cie!!
  Odpowied z Cytatem
stare 05-30-2011, 10:56   #2
Wera_nika
Administrator

Post闚: 995
Domy郵nie
A sprawdzales moze w Castoramie czy taki kolor w ogole jest? Tam maja palete Duluxa, wiec z pewnoscia Ci w tej kwestii pomoga. A jesli sie nie uda, to skoro zona na necie znalazla to Ty tez znajdziesz. Zreszta czy nie lepiej porozmwiac z zona o tym kolorze? Albo tez wybrac wspolnie cos innego?
Wera_nika jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
stare 05-31-2011, 14:02   #3
budowlaniec95
Guest

Domy郵nie
Taaa, pogadaj z 穎n to wymy郵i ci jeszcze milion innych kolor闚 albo rzeczy kt鏎e trzeba dokupi 瞠by pasowa造 do nowych 軼ian.

Kolor znajdziesz na stronie producenta albo w pierwszym lepszym sklepie kt鏎y go sprzedaje:
Link do karty kolor闚:

Ja ci jednak dobrze radze - nie daj sie na to nam闚i - to gejowski r騜!!!
皋na za豉twi豉 mi nim przedpok鎩 :/
Walcz p鏦i mo瞠sz!!!
  Odpowied z Cytatem
stare 05-31-2011, 14:57   #4
monk
Guest

Domy郵nie
Dzi瘯i za informacje i za podes豉nie karty kolor闚 Widz, 瞠 musz sobie z 穎n powa積ie porozmawia... chyba wykuje te kolory na pami耩 aby mnie ju tak wi璚ej nie za豉twi豉. A ten portal, kt鏎y mi podes豉貫 budowlaniec95 jest to sklep internetowy?
  Odpowied z Cytatem
stare 05-31-2011, 15:00   #5
drzewiec
Guest

Domy郵nie
Cytat:
Napisa monk Zobacz post
Witam jestem w k這pocie. Zabieramy si z 穎n do malowania sypialni, k逝cili鄉y si jaki kolor wybra i 豉skawie pozwoli貫m 穎nie podj望 decyzje Znalaz豉 w internecie farb z duluxa o kolorze tajemnica gejszy Raz, 瞠 nie wiem co to wog鏊e za kolor! dwa , ze nie mam poj璚ia gdzie m鏬豚ym taka farbe dosta! Pom霩cie!!
Panie Monk,
wystarczy wpisa w google ten kolor i ju mamy wst瘼ne poj璚ie jaki to kolor.
GOOGLE POWER!
  Odpowied z Cytatem
stare 06-01-2011, 09:27   #6
Wera_nika
Administrator

Post闚: 995
Domy郵nie
Dla mnie ten kolor jest za mocny, jednak瞠 od razu bym go mianem 'gejowskiego r騜u' nie okre郵a豉! Wystarczy porozmawia z 穎n. Wybra si do sklepu i jako przetrwa godzin wybierania jednego koloru. Bynajmniej mo積a j b璠zie przekona do czego innego
Wera_nika jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
stare 06-01-2011, 13:07   #7
kate
Guest

Domy郵nie
Co do koloru, nie narzekajcie tak, nie jest a taki z造 ale je瞠li ma by on w sypialni no to chyba troch nie pasuj, kolor czerwony a tym bardziej r騜owy w sypialnie kojarzy mi si nie powiem z czy ale to tylko moja opinia
  Odpowied z Cytatem
stare 03-30-2012, 12:58   #8
MateuszKa
Guest

Domy郵nie
o matko, taki ostry kolor do sypialni? Strasznie pobudzjacy, porponowa豚ym cos spokojniejszego , je瞠li lubi intensywne to juz lepsza ciemna sliwka, albo naciemniejszy bordo. Ch這pie zwariujesz
  Odpowied z Cytatem
stare 02-29-2016, 19:22   #9
norbert
Guest

Domy郵nie
Brzmi to co najmniej tajemniczo hah. Dla mnie taki kolor do sypialni jest zdecydowanie za ostry, da豚ym co 豉godniejszego.
  Odpowied z Cytatem
Odpowiedz

Narz璠zia w徠ku
Wygl康

Skocz do forum

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 19:50.