Wróć   forum, porady, projekty, pomysły > Wnętrza > Ciekawe aranżacje wnętrz - dyskusja

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 09-08-2012, 21:46   #11
melbi
Guest

Domyślnie
naklejki i fototapety są teraz na czasie, za ich pomocą można naprawdę niewielkim kosztem ożywić i przede wszystkim zmienić wystrój pokoju dziecka. rewelacyjne są te z motywami z bajek. zawsze marzyłam żeby mieć na ścianie dużego Kubusia Puchatka, czy też Myszkę Miki
. Teraz jest wszystko łatwo dostępne...nic tylko kupować
  Odpowiedź z Cytatem
stare 09-27-2012, 11:44   #12
gosia87
Guest

Domyślnie
Cytat:
Napisał melbi Zobacz post
Teraz jest wszystko łatwo dostępne...nic tylko kupować
tylko trzeba miec za co
  Odpowiedź z Cytatem
stare 09-28-2012, 15:33   #13
Komandor
Guest

Domyślnie
Warto wcześniej się przemyśleć, wspólnie przedyskutować aranżację pokoju dla dziecka. Pokój dla dziecka powinien być przestronny i odpowiednio oświetlony. Dobrze urządzony pokój, pozwala na zmianę wystroju pokoju w miarę zmieniających się potrzeb dziecka.
Należy zaplanować strefę do nauki i zabawy.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10-18-2012, 12:01   #14
Blueone
Guest

Smile
Pokój małej dziewczynki powinien być miły i przytulny. Najczęściej wybieranym kolorem przewodnim jest różowy, ale można też spróbować z lawendą, błękitem czy białym. Proponuję jasne mebelki, najlepiej dla dziecka troszkę starszego. Można wtedy ponaklejać naklejki, czy coś namalować... a jak dziewczynka trochę podrośnie i lalki przestaną się podobać, będzie można zdjąć przylepki, pomalować ściany i pokój będzie całkiem inny.

Dorzucam zdjęcie:

Odpowiedź z Cytatem
stare 10-23-2012, 13:55   #15
denicler
Guest

Domyślnie
Śliczna ta sypialnia. I bardzo cenne uwagi - nie ma sensu kupować bardzo małych, dziecięcych mebelków, bo niebawem dziecię urośnie i trzeba będzie kupić nowe - najlepiej właśnie kupić coś uniwersalnego, a pokój uczynić bardziej dziecięcym przez dodatki - nalepki,
, żaluzje czy zasłonki w dziecięce motywy.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10-25-2012, 13:37   #16
konczi
Guest

Domyślnie
Dlaczego wszyscy upierają się nad różowym dla dziewczynek?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10-25-2012, 15:47   #17
Blueone
Guest

Domyślnie
Cytat:
Napisał konczi Zobacz post
Dlaczego wszyscy upierają się nad różowym dla dziewczynek?
Ja osobiści też nie jestem zwolenniczką różowego, dlatego zaproponowałam też lawendę, błękit i biały, teraz jeszcze do głowy przychodzi mi żółty i pomarańcz. Przeważnie to małe dziewczynki upierają się przy tym kolorze, a skoro to ma być jej własny pokój, to nie widzę problemu
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10-30-2012, 12:30   #18
denicler
Guest

Domyślnie
Ja lubię dla dzieci intensywne kolory ubrań, ale jednak, w kwestii pokoju jestem tradycjonalistką - najlepiej różowy dla dziewczynki, z okruchami popielatego, dla chłopca oczywiście niebieski... nie wiem dlaczego, ale tak mi się podoba :-)
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11-23-2012, 19:51   #19
Komandor
Guest

Domyślnie
Proponuję przejrzeć kilka projektów, zieleń, pomarańcz, beż równie dobrze sprawdzają się jak "obowiązkowe".
  Odpowiedź z Cytatem
stare 12-19-2012, 13:34   #20
Krystek444
Guest

Domyślnie
Również stwierdzam, że dla dziewczynek powinno się serwować coś innego, niż tylko i wyłącznie różowy. Choć pewnie dla większości różowy jest najłatwiejszy w aranżacji, no i mamy prawie 100% pewność, że spodoba się dziecku. Niedługo mam zamiar wymienić swojej córce meble w pokoju, ale na pewno nie będzie to nic różowego. Myślałem nad czymś takim -

Bardzo żywy i inspirujący. No i nie ma różowego!
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Skocz do forum