Wróć   forum, porady, projekty, pomysły > Wnętrza > Ciekawe aranżacje wnętrz - dyskusja

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 10-01-2012, 10:47   #1
patryk.rucinski.strazak
Guest

Domyślnie Mieniące się fugi
Czy fugi z dodatkiem brokatu to ciekawe rozwiązanie do nowoczesnych łazienek?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10-03-2012, 17:00   #2
aneczka123
Guest

Domyślnie
Cytat:
Napisał patryk.rucinski.strazak Zobacz post
Czy fugi z dodatkiem brokatu to ciekawe rozwiązanie do nowoczesnych łazienek?

Zależy jaka masz łazienkę, ale wydaje mi się, że to trochę kiczowate...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10-25-2012, 13:35   #3
konczi
Guest

Domyślnie
Chyba wiem o którą Tobie chodzi, mam podobne zdanie co moja poprzedniczka - taka fuga nie nadaje się do każdej łazienki i każdych kafelek. Musisz brać pod uwagę wielkość, kolorystykę itd. Poza tym bardziej kojarzą mi się z łazienkami np. w klubie.
Fugę dobieraj do płytek i miejsca, dobre produkty ma rotberg nie wiem czy kojarzysz?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02-18-2013, 14:09   #4
ares
Guest

Domyślnie
Ostatnio zakupiłam w sklepie internetowym olampa oświetlenie dekoracyjne do fug. Widziałam taki u swojej koleżanki i bardzo mi się podobało postanowiłam więc zakupić sobie takie same.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04-10-2013, 09:31   #5
Marek
Guest

Domyślnie
pooglądałem sobie takie mieniące się fugi i stwierdzam, że choć z początku bardzo mnie to odstraszało to jednak odpowiednio dobrane nie są złe. tylko wiadomo, wszystkiego z umiarem.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04-25-2013, 09:03   #6
Eizzy
Guest

Domyślnie
Jeśli brokatowe fugi dasz na całości to faktycznie może to wyglądać trochę kiczowato, ale jeśli np. wstawisz je tylko na ścianie prysznicowej albo za wanną, a na pozostałych ścianach zostawisz zwykłe fugi to da to całkiem niezły efekt. Woda dodatkowo polepszy efekt, sama u siebie tak zrobiłam i jestem zadowolona.

Odpowiedź z Cytatem
stare 05-17-2013, 07:45   #7
nietoperkowa
Guest

Domyślnie
Brokatowe fugi kojarzą mi się bardziej z restauracjami i hipermarketami, niż z domową łazienką, nie zdecydowałabym się na coś takiego.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 05-31-2013, 15:19   #8
patryk.rucinski.strazak
Guest

Domyślnie
Kochana, musialabys zobaczyc na zywo, mam duze przekonanie, ze nie pomyslalabys w dobrze zaaranzowanej łazience z fuga brokatowa, ze jest to restauracja
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Skocz do forum