Wr鵵   forum, porady, projekty, pomys造 > Nieruchomo軼i - dyskusje og鏊notematyczne > Artyku造 serwisu Poldom.pl

Odpowiedz

Narz璠zia w徠ku Wygl康

stare 12-01-2010, 10:29   #1
DarkMan
Member

Post闚: 64
Domy郵nie Odbi鏎 mieszkania
Znajoma poprosi豉 mnie, 瞠bym towarzyszy jej przy odbiorze mieszkania od dewelopera. Zastanawiam si na co w豉軼iwie powinien zwr鏂i uwag, jak to b璠zie wygl康a? Czy i嗆 wcze郾iej do mieszkania z miark i przyjrze si bli瞠j roboci幡ie? Czy kto z Was odbiera kiedy mieszkanie i wie co z czym si je?
DarkMan jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
stare 12-14-2010, 10:21   #2
supergirl
Member

Post闚: 87
Domy郵nie
Ja ma odbi鏎 mieszkania za sob. Stan deweloperski potrafi by udr瘯. Przede wszystkim zabierz ze sob troch cierpliwo軼i! Do tego mam nadziej, 瞠 jeste wygadany, bo to jej si niew徠pliwie przyda. Trzeba bowiem sprawdzi ka盥y k徠, a o nieprawid這wo軼iach poinformowa dewelopera. Przydadz si: poziomica, miarka, kartka i papier do robienia notatek.

Musicie sprawdzi jako嗆 wykonania, wymierzy czy otwory na drzwi s zrobione jak w planie. Podczas, gdy Twoja znajoma zajmie si stron wizualn, Ty musisz sprawdzi okna (o軼ie積ice), czy 軼iany proste itp. Koniecznie daj zna jak posz這, czy wykryli軼ie jakie nieprawid這wo軼i.
supergirl jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
stare 11-26-2019, 22:57   #3
jerdman
Junior Member

Post闚: 1
Domy郵nie
Odbi鏎 mieszkania to powa積a sprawa. Zawsze wi捫e si z tym wiele problem闚 mi璠zy innymi prawnych i my郵 瞠 nie nale篡 podejmowa takiego dzia豉nia samemu. Chyba lepiej mie do pomocy prawnika lub jak捷 firm kt鏎a si tym zajmuje. Ja znalaz豉m link do firmy zajmuj帷ej si technicznym odbiorem mieszkania w Katowicach
i musz przyzna, 瞠 du穎 ciekawych i wa積ych informacji tam jest odno郾ie tej sprawy. Zach璚am Was 瞠by軼ie te poczytali zw豉szcza je郵i jeste軼ie studentami szukaj帷ymi mieszkania w Katowicach. Lepiej nie zajmowa si tym samemu ��
jerdman jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
Odpowiedz

Narz璠zia w徠ku
Wygl康

Skocz do forum

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 04:50.