Wróć   forum, porady, projekty, pomysły > Wnętrza > Sypialnia

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 08-22-2013, 12:33   #1
kari_donsion667
Junior Member

Domyślnie Pomysł na piękną sypialnię
Macie pomysł jak urządzić sypialnię ? Mam podobne łóżko do tego
ale klimat sypialni jest bardziej delikatny. Żeby dodać jej uroku chcę zawiesić nowe zasłony i firanki. Prawdopodobnie spróbuję je sama uszyć, nawet znalazłam fajny artykuł w którym pisze jak to zrobić

i jak upinać zasłony
piękne prawda ? Biorę się więc do pracy !
kari_donsion667 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 10-23-2013, 17:54   #2
piotrek54
Junior Member

Domyślnie
mnie najbardziej podobają się
są wygodne i solidne, ten styl mi odpowiada, prawdziwe solidne drewno, wygodny materac i nic więcej do szczęścia nie potrzeba
piotrek54 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 10-24-2013, 13:00   #3
patryk.rucinski.strazak
Senior Member

Domyślnie
Cytat:
Napisał piotrek54 Zobacz post
mnie najbardziej podobają się
są wygodne i solidne, ten styl mi odpowiada, prawdziwe solidne drewno, wygodny materac i nic więcej do szczęścia nie potrzeba
ale autorka ma już łóżko, wiec moze już przestań z tymi swoimi nowoczesnymi w każdym wątku? Pomysł z samodzielnym upinaniem zaśłon jest extra, ale nie dla mnie, gdyż talentu w rączkach brak.
patryk.rucinski.strazak jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 09-10-2015, 10:22   #4
wicia
Junior Member

Domyślnie
Nawet nie wiedziałam jak bardzo dodatki i odpowiednia aranżacja mogą zmienić wygląd sypialni. Oglądałam ostatnio na youtube programy z szybką zmianą aranżacji wnętrza i byłam zszokowana jak przy niewielkim nakładzie zmian odmieniono wnętrze sypialni. Łózko i szafki, a nawet dekoracja okien pozostałą ta sama, tylko położono tapetę na ścianie za wezgłowiem łóżka i powieszono kinkiety. Do Twojego łóżka tez można dobrać fajną tapetę, choć musi być mocno stylowa, bo łóżko jest bardzo oryginalne i stylowe. Kilka propozycji:

Tapety te pochodzą z droższych kolekcji, ale moim zdaniem są niesamowite. Możesz je zobaczyć na
.
wicia jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 02-21-2019, 17:16   #5
asamblers
Junior Member

Domyślnie
Z ciekawości czy jest ktoś może kto tak jak ja samemu robi dekoracje do salonu czyli szyje poduszki czy zasłony? Jak tak to polecam zajrzeć na stronę
tutaj znajdziecie nicie suwaki czy zamki. Bardzo fajny sklep z pasmanterią. W tym sklepie możecie również kupić akcesoria szewskie. Polecam zajrzeć.
asamblers jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Skocz do forum