Wróć   forum, porady, projekty, pomysły > Nieruchomości - dyskusje ogólnotematyczne > Zapytaj innych

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 06-22-2010, 12:03   #1
Wera_nika
Administrator

Domyślnie Kominkowe trendy - czy istnieją?
Ostatnio czytałam ciekawy artykuł dotyczący kominków. Sama interesuję się ową tematyką i staram się przekazywać swoje wiadomości na ten tematów jak najbardziej przystępnej formie. Jednakże dotarłam do teksty, w którym forsowany był pogląd jakoby kominki też podlegały modzie. Czy się z nim zgadzacie?

Rozumiem, że dziś wszystko może być trendy, albo i nie. Kominek jest jednak rzeczą ponadczasową. Tym samym czy można mówić o jakiś chwilowych trendach? Podobno modne jest łączenie jednego z kilkoma innymi stylami, a także komponowanie ze sobą różnych barw na zasadzie kontrastu (jeśli w pokoju są jasne ściany to kominek powinien być czarny). Co Wy na to?
Wera_nika jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 06-23-2010, 14:02   #2
DarkMan
Member

Domyślnie
Każdemu podoba się co innego. Ja tam przypuszczam jedynie, że po prostu zmieniają się materiały i tym wymuszona jest także zmiana obudowy kominka itp. A czy istnieją konkretne trendy - myślę, że nie do końca. Bo przecież nie wybudujesz sobie kominka w środku dużego pokoju tylko dlatego, że to jest modne (chyba?!)
DarkMan jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 06-28-2010, 13:04   #3
Wera_nika
Administrator

Domyślnie
Myślę, że chodzi tutaj raczej o modę na kolory i materiały. Zgadzam się z DarkManem. Kominka na środku sobie nie wybuduję tylko dlatego, że to jest modne <swoją drogą całkiem ciekawy pomysł>
Wera_nika jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Skocz do forum