Wr鵵   forum, porady, projekty, pomys造 > Wn皻rza > Jadalnia

Odpowiedz

Narz璠zia w徠ku Wygl康

stare 02-09-2011, 16:09   #1
pati_44
Guest

Post闚: n/a
Domy郵nie kolekcja od Vinotti
Moi drodzy prosz o pomoc.

Chc kupi meble z kolekcji Malaga do jadalni. S one zrobione z ciemnego drewna mahoniowego. Z czym takie mebelki zestawic zeby to jako wygl康a這 (g堯wnie chodzi mi o kolor 軼ian i pod堯g) ?

Ostatnio edytowane przez pati_44 ; 02-10-2011 o 15:06
  Odpowied z Cytatem
stare 02-20-2011, 15:18   #2
majsterkowiczka
Guest

Domy郵nie
St馧 z krzes豉mi robi wra瞠nie. Taki w stylu kolonialnym, na pewno b璠 ozdob twojej jadalni. Meble te pasuj do r騜nych kolor闚 軼ian, mog by ja郾iejsze np. be, kawa z mlekiem, szary jak na zdj璚iu, ale pasuj r闚nie do 篡wszych kolor闚 jak do b喚kit闚, zieleni, 鄴販i, pomara鎍zy. Co do pod這gi to na pewno drewniana by豉by najlepsza ja郾iejsza troch od mebli lub szara czy rozbielona jak na zdj璚iu .
  Odpowied z Cytatem
stare 03-11-2011, 13:26   #3
Stachursky1910
Guest

Domy郵nie
Te mebelki kolonialne mog si podoba, jednak wg. mnie Vinotti ma du穎 lepsze inne kolekcje. Nawet jedna jest lepsza w dok豉dnie tej tematyce (orient, kolonie). Nie znam nazw
  Odpowied z Cytatem
stare 03-13-2011, 13:30   #4
sangria
Guest

Domy郵nie
chyba wiem Stachursky1910 o kt鏎e meble Ci chodzi o te z dekoracyjn plecion siatk z trawy morskiej z kolekcji Tahiti, widzia豉m te meble na zdj璚iach robi wra瞠nie. Chocia te z kolekcji Malaga te s ca趾iem fajne. Ka盥emu podoba si co innego, mnie osobi軼ie podobaj si bardziej te z siatk z trawy morskiej.
  Odpowied z Cytatem
stare 04-08-2011, 12:31   #5
ene_due_rabe
Guest

Domy郵nie
Witam. Co tu si du穎 rozwodzi, wida 瞠 meble konkretne, jak kogo sta to kupi i tyle
  Odpowied z Cytatem
stare 04-14-2011, 19:38   #6
dudi_poz
Guest

Domy郵nie
Meble 鈍ietne, podobaj mi si. Ja bym je zestawi z jasnymi niebieskimi lub turkusowymi 軼ianami. Taka oceania w jadalni to jest co. Maho dobrze si komponuje z takimi kolorami. Do tego jeszcze w tym klimacie dodatki i bibeloty. I mo積a stworzy na prawd fajny klimat oceanu spokojnego
  Odpowied z Cytatem
stare 04-15-2011, 09:51   #7
Wera_nika
Administrator

Post闚: 995
Domy郵nie
Pi瘯ne, jednak瞠 zupe軟ie nie w moim stylu.
Wera_nika jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
stare 05-11-2011, 20:49   #8
sangria
Guest

Domy郵nie
Mo瞠 te nie s w moim stylu, ale nie mo積a powiedzie 瞠 s nie豉dne. Mo瞠 meble z tej kolekcji do innych pomieszcze by ci bardziej podesz造. Wiadomo, 瞠 rzecz gustu ale te pi瘯no jest uniwersalne :-)
  Odpowied z Cytatem
stare 05-17-2011, 10:49   #9
dana_w
Guest

Domy郵nie
Mi tam si podobaj, maj sw鎩 urok i styl, taki retro. Wygl康aj troch jak z antykwariatu. Nie widzia豉bym problem z ich zestawieniem z kolorami czy przedmiotami dekoracyjnymi w jadalni.
  Odpowied z Cytatem
stare 06-13-2011, 18:13   #10
Alojzy
Guest

Domy郵nie
Do嗆 ciekawie i oryginalnie wygl康a wyko鎍zenie tego sto逝 dekoracyjnym elementem przypominaj帷ym stare drewno. Przykuwa to uwag. Widz 瞠 ten sam element te jest na komodzie. Prostota po陰czona z delikatnym elementem dekoracyjnym to fajny pomys.
  Odpowied z Cytatem
Odpowiedz

Narz璠zia w徠ku
Wygl康

Skocz do forum

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 02:00.