Wróć   forum, porady, projekty, pomysły > Wnętrza > Ciekawe aranżacje wnętrz - dyskusja

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 12-21-2013, 22:39   #41
wmojso
Member

Domyślnie
Naprawde ? Obejrzyj katalog bydgoskich mebli. Bardzo ciekawe mają propozycje wnetrz.
wmojso jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 01-24-2015, 18:23   #42
pietruszka
Junior Member

Domyślnie inspircje
niedawno kupiłam mieszkanie i zastanawiam się jak je wyremontować. Przeglądałam w tym celu internet i natrafiałam na fajne forum -
gdzie można znaleźć propozycje jak zaaranżować przestrzeń własnego mieszkania. Znalazłam już tam kilka ciekawych pomysłów m.in na drewniane dodatki do łazienki.
W ciągu ostatnich kilku lat drewniane wykończenia zdobyły wielu zwolenników. Nic w tym dziwnego, ponieważ pasują zarówno do stylu nowoczesnego, jak i klasycznego. Ożywiają wnętrze i dodają łazience naturalnego uroku. Na rynku są dostępne nie tylko szafki czy dekoracje, ale także panele ścienne, podłoga, a nawet elementy, które dotąd były zarezerwowane jedynie dla ceramiki, takie jak umywalka czy wanna.
pietruszka jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 04-07-2016, 09:49   #43
tom310
Guest

Domyślnie
Mnie się marzy nowa łazienka. Nawet już wiem jak będzie wyglądać - znalazłem to w realizacjach na stronie

Chciałby by to wyglądało właśnie tak:

Czyli funkcjonalne oświetlenie ledowe, kąt prysznicowy zamiast kabiny:

No i te detale detale - też tak chcę !
  Odpowiedź z Cytatem
stare 07-31-2019, 14:11   #44
Juditix
Junior Member

Domyślnie
Najważniejsze jest to, by podczas urządzania wnętrz zwracać uwagę na detale, ponieważ to właśnie one zawsze składają się na obraz całości. Idealnym przykładem dekoracji, które od razu odświeży każdą przestrzeń, są m.in.
. Najważniejsze jest jednak to, że do produkcji tych ozdób wykorzystuje się jedynie ekologiczne materiały, których produkcja nie zagraża naszemu środowisku.
Juditix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 10-11-2019, 14:27   #45
monikakr
Junior Member

Domyślnie
Tutaj też są fajne rozwiązania wnętrzarskie-
. Nie tylko na temat tego jakie panele podłogowe wybrać, ale też jak zaaranżować małą przestrzeń, wybrać kolory, czy przygotować pokój dla ucznia.
monikakr jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 10-12-2019, 10:29   #46
Bronislaw
Member

Domyślnie
Fajne wnętrze tylko z meblami firmy
Solidne. Najwyższa jakość. Duży wybór i niskie ceny.
Bronislaw jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Skocz do forum