Wr鵵   forum, porady, projekty, pomys造 > Twoje cztery k徠y - dom, mieszkanie > Budowa domu > Okna, drzwi

Odpowiedz

Narz璠zia w徠ku Wygl康

stare 09-01-2013, 23:20   #21
uro
Junior Member

Post闚: 2
Domy郵nie
trudno powiedzie sk康 to si bierze - mo瞠 by豉 to kwestia mody? oszcz璠no軼i? My nie dali鄉y si i poszli鄉y par lat temu pod pr康, mamy drewniane okna drutexu, kt鏎e montowa豉 nam firma z krakowa, styleline si nazywali. Okna do dzi super sie sprawuj, nie ma najmniejszego problemu z nimi, a do tego no um闚my si - wygl康aj 豉dniej ni plastiki
uro jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
stare 09-02-2013, 09:00   #22
jkow
Member

Post闚: 31
Domy郵nie
Cytat:
Napisa uro Zobacz post
trudno powiedzie sk康 to si bierze - mo瞠 by豉 to kwestia mody? oszcz璠no軼i? My nie dali鄉y si i poszli鄉y par lat temu pod pr康, mamy drewniane okna drutexu, kt鏎e montowa豉 nam firma z krakowa, styleline si nazywali. Okna do dzi super sie sprawuj, nie ma najmniejszego problemu z nimi, a do tego no um闚my si - wygl康aj 豉dniej ni plastiki
O tym to nawet nie ma co dyskutowa drewniane zawsze lepiej wygl康aj od plastik闚.
jkow jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
stare 12-11-2013, 21:05   #23
Ira
Junior Member

Post闚: 18
Domy郵nie
Ja widzia豉m plastiki, kt鏎e by造 w kolorze imituj帷ym drewno.Te to fajnie wygl康a這.
Ira jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
stare 07-27-2017, 08:59   #24
Aneta1980
Member

Post闚: 92
Domy郵nie
Drewniane to ju chyba odesz造 do lamusa. Nie wiem czy si po prostu op豉ca, bo z tego co wiem to nadal s bardzo drogie. A plastikowe oferuj to samo, mo瞠 odrobin gorzej si prezentuj, ale przecie s sporo ta雟ze. Co za co - kr鏒ko m闚i帷

-

Aneta1980 jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
stare 01-03-2018, 14:22   #25
Edwardi99
Member

Post闚: 60
Domy郵nie
A ja jednak wybra貫m okna drewniane i wed逝g mnie by to s逝szny wyb鏎. Jednak warto podej嗆 do tego rozwa積ie i te poradzi si specjalist闚 je瞠li nie do ko鎍a si w tym orientujecie. Mi bardzo pomogli w firmie Anex Okna Warszawa, gdzie oczywi軼ie kupi貫m okna Stollar. Dla nas by豉 to odpowiednia opcja w naszym bud瞠cie i do tego r闚nie gu軼ie co do koloru ram. O monta nie trzeba by這 si obawia, poniewa ich ekipa zrobi豉 to bardzo dok豉dnie.
Edwardi99 jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem
Odpowiedz

Narz璠zia w徠ku
Wygl康

Skocz do forum

Podobne w徠ki
Temat Autor w徠ku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
Domy drewniane paulina22 Reklama, opinia o firmach 3 06-17-2020 19:57
Schody drewniane - jakie drewno? fifol Zapytaj innych 11 06-27-2019 15:28
Drewniane domki letniskowe Wera_nika Zapytaj innych 3 05-22-2012 13:46

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 15:33.