forum, porady, projekty, pomysły

forum, porady, projekty, pomysły (https://poldomy.pl/index.php)
-   Jadalnia (https://poldomy.pl/forumdisplay.php?f=72)
-   -   Jadalnia w nowoczesnym stylu (https://poldomy.pl/showthread.php?t=611)

Nika 12-21-2010 16:02

Jadalnia w nowoczesnym stylu

1 załącznik(i)
Słoneczna jadalnia, duże okno, i coraz bardziej popularne zabudowy wnęk, w jadalni piękne przesuwane drzwi a za nimi chowamy niezbędne rzeczy - takie pomysłowe zabudowy można zobaczyć na ikuchnie.pl

Wera_nika 12-22-2010 10:17

Dla mnie trochę za mało zdjęć w galerii. Ale polecana stronka ma szansę na rozwój. Trafiłam tam na ciekawy wpis dotyczący białych kuchni.

Atlantic Polska 01-13-2011 19:10

Taka przestronna, słoneczna jadalnia to fajny pomysł. Można mieć taką jadalnie gdy się mieszka w dużym domu. W niewielkim metrażu trudno uzyskać tak przestronne, jasne pomieszczenie z dużymi oknami na ogród. Takie przesuwane drzwi to ciekawy i praktyczny element wyposażenia wnętrz, oddzielają kuchnię od jadalni. Przesuwane szklane czy ozdobne drzwi są też dobrym pomysłem w wąskich przejściach, korytarzach, garderobach. :)

Nika 02-14-2011 12:01

Cytat:

Napisał Atlantic Polska (Post 1512)
Taka przestronna, słoneczna jadalnia to fajny pomysł. Można mieć taką jadalnie gdy się mieszka w dużym domu. W niewielkim metrażu trudno uzyskać tak przestronne, jasne pomieszczenie z dużymi oknami na ogród. Takie przesuwane drzwi to ciekawy i praktyczny element wyposażenia wnętrz, oddzielają kuchnię od jadalni. Przesuwane szklane czy ozdobne drzwi są też dobrym pomysłem w wąskich przejściach, korytarzach, garderobach. :)

to fakt że fajnie to wygląda w dużych pomieszczeniach, ale małe kuchnie z jadalnią czy bez przede wszystkim powinny mieć jasne kolory zwłaszcza jeżeli wpada tam mało światła

pomarancza 01-16-2012 17:04

Jakoś nie potrafię się odnaleźć na tej stronie. [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] i stoły (to mnie najbardziej interesuje) gdzieś zniknęły.

Kadetem_Tera 02-11-2012 00:05

a taka: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

bardzo odwazna, ale polaczenie nowoczesnosci z klasyka.

Komandor 08-31-2012 19:05

Zauważcie jak pomysłowe są drzwi przesuwne, zaprezentowane w aranżacji w pierwszej wypowiedzi. Wydaje mi się, że jest to cała ścianka składająca się z kilku przesuwanych skrzydeł. Oddziela część jadalną z kuchenną.

konczi 09-30-2012 17:02

Ta "ściana" wygląda bardzo dizajnersko. Widziałbym to w dużym nowoczesnym salonie. A Państwo robią coś podobnego, pytam z ciekawości bo nigdy wcześniej się nie spotkałem z podobnym wypełnieniem.

scarlett_26 10-03-2012 10:24

Co powiesz na ten [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] . Prosty, nowoczesny i biały, ja uwielbiam ten kolor we wnętrzach. I do tego szklany stół ładnie komponował by się z dużym oknem tarasowym.

aneczka123 10-03-2012 17:02

Cytat:

Napisał scarlett_26 (Post 4536)
Co powiesz na ten [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] . Prosty, nowoczesny i biały, ja uwielbiam ten kolor we wnętrzach. I do tego szklany stół ładnie komponował by się z dużym oknem tarasowym.

łe, biały, to raczej słabe rozwiązanie, w dodatku nie wiem, czy praktyczne...

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 06:51.

©2000 - 2020