forum, porady, projekty, pomysły

forum, porady, projekty, pomysły (https://poldomy.pl/index.php)
-   Malowanie (https://poldomy.pl/forumdisplay.php?f=61)
-   -   Zapytanie odnośnie koloru (https://poldomy.pl/showthread.php?t=780)

monk 05-27-2011 14:53

Zapytanie odnośnie koloru

Witam jestem w kłopocie. Zabieramy się z żoną do malowania sypialni, kłuciliśmy się jaki kolor wybrać i łaskawie pozwoliłem żonie podjąć decyzje;) Znalazła w internecie farbę z duluxa o kolorze tajemnica gejszy:eek: Raz, że nie wiem co to wogóle za kolor! dwa , ze nie mam pojęcia gdzie mógłbym taka farbe dostać! Pomózcie!!

Wera_nika 05-30-2011 10:56

A sprawdzales moze w Castoramie czy taki kolor w ogole jest? Tam maja palete Duluxa, wiec z pewnoscia Ci w tej kwestii pomoga. A jesli sie nie uda, to skoro zona na necie znalazla to Ty tez znajdziesz. Zreszta czy nie lepiej porozmwiac z zona o tym kolorze? Albo tez wybrac wspolnie cos innego?

budowlaniec95 05-31-2011 14:02

Taaa, pogadaj z żoną to wymyśli ci jeszcze milion innych kolorów albo rzeczy które trzeba dokupić żeby pasowały do nowych ścian.

Kolor znajdziesz na stronie producenta albo w pierwszym lepszym sklepie który go sprzedaje:
Link do karty kolorów:
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Ja ci jednak dobrze radze - nie daj sie na to namówić - to gejowski róż!!!
Żona załatwiła mi nim przedpokój :/
Walcz póki możesz!!!

monk 05-31-2011 14:57

Dzięki za informacje i za podesłanie karty kolorów:) Widzę, że muszę sobie z żoną poważnie porozmawiać... chyba wykuje te kolory na pamięć aby mnie już tak więcej nie załatwiła. A ten portal, który mi podesłałeś budowlaniec95 jest to sklep internetowy?

drzewiec 05-31-2011 15:00

Cytat:

Napisał monk (Post 1946)
Witam jestem w kłopocie. Zabieramy się z żoną do malowania sypialni, kłuciliśmy się jaki kolor wybrać i łaskawie pozwoliłem żonie podjąć decyzje;) Znalazła w internecie farbę z duluxa o kolorze tajemnica gejszy:eek: Raz, że nie wiem co to wogóle za kolor! dwa , ze nie mam pojęcia gdzie mógłbym taka farbe dostać! Pomózcie!!

Panie Monk,
wystarczy wpisać w google ten kolor i już mamy wstępne pojęcie jaki to kolor.
GOOGLE POWER!

Wera_nika 06-01-2011 09:27

Dla mnie ten kolor jest za mocny, jednakże od razu bym go mianem 'gejowskiego różu' nie określała! Wystarczy porozmawiać z żoną. Wybrać się do sklepu i jakoś przetrwać godzinę wybierania jednego koloru. Bynajmniej można ją będzie przekonać do czegoś innego:)

kate 06-01-2011 13:07

Co do koloru, nie narzekajcie tak, nie jest aż taki zły ale jeżeli ma być on w sypialni no to chyba trochę nie pasuję, kolor czerwony a tym bardziej różowy w sypialnie kojarzy mi się nie powiem z czy ale to tylko moja opinia:)

MateuszKa 03-30-2012 12:58

o matko, taki ostry kolor do sypialni? Strasznie pobudzjacy, porponowałbym cos spokojniejszego , jeżeli lubi intensywne to juz lepsza ciemna sliwka, albo naciemniejszy bordo. Chłopie zwariujesz

norbert 02-29-2016 19:22

Brzmi to co najmniej tajemniczo hah. Dla mnie taki kolor do sypialni jest zdecydowanie za ostry, dałbym coś łagodniejszego.

marcik99 12-07-2016 10:44

a mnie się ten kolor bardzo podoba :) do sypialni wyposażonej delikatnie bedzie idealnie pasowal. Wystraczą jasne dodatki, zeby już nie namieszać za dużo z kolorami i bedzie wyglądało naprawdę świetnie

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 21:18.

©2000 - 2021