Wróć   forum, porady, projekty, pomysły > Społeczność PolDom.pl > Sprawy organizacyjne


Odpowiedz
 
LinkBack Narzędzia wątku Wyglądstare 02-16-2011, 14:44   #1 (permalink)
gk77
Administrator
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Postów: 5
Arrow Zaproszenie na Wabank.pl
Mamy zaszczyt poinformować wszystkich, nowych i starych członków tego forum, że do naszych portali dołączył portal związany z tematem szeroko rozumianej finansowości.
Jest to portal wabank.pl. Aczkolwiek pojawił się on już pewien czas temu, to dopiero w ostatnim czasie nastąpiła jego reaktywacja po kilkuletniej ciszy.
Na portalu finansowym wabank.pl przeczytamy wszystkie istotne informacje dotyczące przeróżnych towarów bankowych, ale głównie o kredytach i pożyczkach.
Dowiemy się wszystkiego o kredytach hipotecznych, mieszkaniowych, samochodowych, konsolidacyjnych, kredytach bez BIK, „chwilówkach”, pożyczkach na dowód, pożyczkach społecznościowych czy też prywatnych.
Oprócz tego można przy wykorzystaniu rzeczonego portalu poszerzyć swoją noezę z kierunku finansowości, bowiem stronę prowadzi kompetentny zespół redaktorski, który bardzo fachowo układa artykuły dotyczące takich zagadnień jak podatki, dotacje unijne, leasing, lokaty bankowe czy konta oszczędnościowe.
Dzięki wabank.pl można się zorientować lepiej w takich tematach jak giełda i akcje, fundusze inwestycyjne czy dobre konta bankowe.
Ponadto dzięki rzetelnej obsłudze redaktorów o wykształceniu ekonomicznym, można zorientować się, które kredyty hipoteczne będą dla nas korzystne, a które lepiej odpuścić a dzięki opiniom dodanym pod artykułami można się lepiej zorientować, które pożyczki prywatne i pozabankowe zainkasować i czy nie zyskowniej będzie porzucić szablonowe kredyty na rzecz takich właśnie pożyczek.
Podobnie inwestowanie swoich kapitałów nie będzie dla nas problemem, jeśli będziemy się posiłkować danami z portalu http://wabank.pl.
Zapraszam do odwiedzenia portalu.
gk77 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Skocz do forumCzasy w strefie GMT +2. Teraz jest 05:32.