Wróć   forum, porady, projekty, pomysły > Nieruchomości - dyskusje ogólnotematyczne > Artykuły serwisu Poldom.pl


Odpowiedz
 
LinkBack Narzędzia wątku Wyglądstare 09-19-2011, 09:48   #1 (permalink)
Wera_nika
Administrator
 
Zarejestrowany: Feb 2010
Postów: 994
Domyślnie Najbardziej pożądane - M3
Z najnowszych doniesień oraz raportów wynika, że najbardziej pożądane mieszkania, to takie, które mają trzy pokoje. Nabywcy mogą w chwili obecnej przebierać w ofertach, także z decyzją się nie spieszą. Co bardziej wytrwali są gotowi poczekać na wymarzone M nawet ponad rok. Dziś odchodzi się od kawalerek. Nawet młodzi ludzie szukają mieszkań co najmniej 2-pokojowych, na ich kieszeń oczywiście. Najbardziej pożądane sa jednak takie, które w perspektywie mają rozwój rodziny, czyli trzypokojowe. Jest miejsce na salon, sypialnie oraz pokój dla dziecka.


Oczywiście większości z nas marzy się dom, jednakże prawda jest taka, że nie stać nas na kupno działki i wybudowanie domu. Dlatego, jako przejściowe, najlepsze jest mieszkanie, które posiada co najmniej 3-pokoje. Takie lokum najłatwiej sprzedać w przyszłości. Deweloperzy również zdają sobie sprawę z tego jakie mieszkania są najbardziej rozchwytywane. Chcą wstrzelić się w rynek, bo zależy im na sprzedaży. Tym samym coraz częściej budują mieszkania o metrażu około 60 metrów i umieszczają w nich trzy pokoje.


Ponieważ kawalerki nie schodzą już jak świeże bułeczki, deweloperzy decydują się bardzo często na ciut większym metrażu umieścić dwa pokoje. Tym sposobem wydzielona zostaje sypialnia od przestrzeni użytkowej, czyli salonu. Większość rzeczy nadal jednak zależy od funduszy. Czym ich więcej tym większe można mieć wymagania - zarówno co do powierzchni, jak i lokalizacji chociażby. A Waszym zdaniem, jakie mieszkania sprzedają się najszybciej i dlaczego?
Wera_nika jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Skocz do forumCzasy w strefie GMT +2. Teraz jest 22:02.