View Single Poststare 03-30-2010, 12:09   #1 (permalink)
Wera_nika
Administrator
 
Zarejestrowany: Feb 2010
Postów: 994
Domyślnie Nowoczesne kuchnie
Czym charakteryzuje się nowoczesna kuchnia i ile pieniędzy trzeba wydać, by kupić sobie taką, która najbardziej nam się podoba? Cóż - co do drugiego pytania to wachlarz możliwości jest właściwie nieograniczony. Niektóre ceny są tak kosmiczne, że mogłabym śmiało stwierdzić, że kuchnia może być najdroższym pomieszczeniem w całym domu, a ta ze snu z pewnością.

Jak jednak urządzić niewielką kuchnię, albo też aneks kuchenny, kiedy to musimy wszystko zharmonizować z salonem? Do tego najlepiej jak najmniejszym kosztem, choć gustownie. Tutaj by połączyć wszystkie te cechy naprawdę trzeba się natrudzić.

Wyobraźmy sobie sytuację, w której kupujemy mieszkanie (niewielkie, 2-pokojowe) na kredyt. I nie dysponujemy wielkimi środkami finansowymi, by od razu robić wnętrza po królewsku, a jednak chcielibyśmy mieć ładnie i nowocześnie, liczymy się z tym, że jakby nie patrzeć spędzimy w owym miejscu kolejnych kilka lat.

Przede wszystkim wiele zależy od naszego gustu, a później to już tylko kwestia dodatków - właściwie rezygnowania z nich, jeśli chcemy zmieścić się w przyzwoicie nieprzyzwoitej cenie. Sprawa jest ułatwiona jeśli nasza kuchnia jest niewielkich rozmiarów, chociaż to stwarza problem typu - jak zmieścić wszystko (naczynia, garnki, kuchenkę itp.) na tak niewielkiej powierzchni.

Proponuję zajrzeć na stronę Nolte Küchen: Home i sprawdzić jakie ciekawe rozwiązania można zastosować przy kuchni połączonej z salonem, by oddzielić jedną przestrzeń od drugiej, do tego połączyć funkcjonalność z estetyką. Chciałoby się rzec i z ceną, jednakże to ostatnie nie zawsze idzie w parze z poprzednimi.
Wera_nika jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem